Flowers&lovers tai ne tik vieta, kur galite įsigyti gėles ir puokštes. Flowers&lovers savo klientams siūlo ir naują pramogą, kuri puikiai tinka jūsų mergvakariams ar kitoms šventėms. Ši pramoga yra puokščių dirbtuvės. Kas tai per pramoga, kurią siūlo Flowers&lovers ir ką jos metu galima nuveikti?

Flowers&lovers: dirbtuvės

Flowers&lovers siūlomos puokščių dirbtuvės yra puikus būdas pradėti savo šventę. Jų metų išmokstama naujų įgūdžių, sužinoma daugiau apie floristiką bei lavinamas kūrybiškumas. Be viso to laikas su Flowers&lovers dirbtuvėmis yra smagus ir kuria neišdildomus įspūdžius draugų apsuptyje. 

Flowers&lovers dirbtuvių pradžioje supažindins jus su floristikos pasauliu, įrankiais bei gėlių įvairove. Papasakos kaip kartu dera gėlės ir kokias puokštes galima iš jų sukurti. Praktinės dalies metu kartu su Flowers&lovers specialiste kursite savo unikalias puokštes. Kartu su specialisto pagalba sukursite puokštes sau, išmoksite tinkamai jas surišti, sudėlioti ir sužinosite kitas subtilybes. Flowers&lovers komanda pasirūpins, kad dirbtuvių metu turėtumėte visas norimas detales savo puokštei sukurti. Taip pat gausite visus reikiamus įrankius, todėl nieko papildomai atsinešti nereikės.

Sukūrus puokštes Flowers&lovers floristė išmokys tinkamai jas supakuoti, kad puokštė atrodytų dar šventiškiau. Be viso to, dirbtuvių pabaigoje gausite ir lauktuvių nuo visos Flowers&lovers komandos, kad gauti įspūdžiai išsilaikytų dar ilgiau.

Dirbtuvių metu bus ir pertraukos, kurių metu galėsite pasimėgauti užkandžiais ar gėrimais, pasifotografuoti. Flowers&lovers komanda padės jums puikiai ir naudingai praleisti laiką.

Kaip užsisakyti Flowers&lovers puokščių dirbtuves?

Flowers&lovers puokščių dirbtuvės vyksta Flowers&lovers gėlių studijoje Vilniuje. Dalyvauti dirbtuvėse siūloma 4-6 žmonėms. Šventės proga gali būti įvairi – mergvakariai, gimtadienis, darbo kolegų artinimas ir panašiai. Užsisakyti Flowers&lovers puokščių dirbtuves nėra sudėtinga. Tai galima padaryti ir Flowers&lovers internetinėje svetainėje. Dirbtuves galima pasirinkti ir pagal stilistiką: klasika, egzotika, Provansas ir dar daugiau. Flowers&lovers komanda atras tinkamiausias gėles šiai stilistikai įgyvendinti puokštės pavidalu. 

Flowers&lovers dirbtuvių metu garantuoja ne tik smagų laiką, bet ir naujų žinių įgavimą. Lavinkite savo kūrybiškumą ir patirkite naujus nuotykius su Flowers&lovers puokščių dirbtuvėmis.

Ankstesnis straipsnisNetaisyklinga liežuvio padėtis: iš kur tai atsiranda ir kaip kenkia augančiam vaikui?
Kitas straipsnisPopuliariausias verslas internete

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here