Nors už lango dar tik pavasaris, tačiau laikas pradėti planuoti vasaros pramogas, kurios dažniausiai daugeliui yra neatsiejamos nuo vandens malonumų. O ką geriausiai rinktis tiems, kurie nori vandens pramogų, tačiau ne per daug aktyvių, visgi, suteikiančių adrenalino – žinoma, baidares, kuriomis plaukti galima tiek upėmis, tiek ežerais.

Šiuo metu baidarių nuoma plačiai išpuoselėta visoje Lietuvoje, tad nesunkiai rasite tokį maršrutą, kuris Jums atrodo įdomus ir kuris leis patirti kuo daugiau nuotykių. Siūlome išbandyti plaukimą upe Žeimena, kuri atitiks tiek pradedančiojo, tiek patyrusiojo poreikius.

Tinka kiekvienam

Plaukimas baidarėmis yra geras pasirinkimas pirmiausia dėl to, kad jis tinka kiekvienam žmogui nepriklausomai nei nuo amžiaus, nei nuo fizinio aktyvumo. Ir vaikai, kurie dažniausiai vienoje baidarėje sėdi su suaugusiuoju, ir senoliai labai puikiai jaučiasi vandenyje ir pasineria į nuotykius, kurie ir yra vasaros esmė. Ne veltui tai yra tokia mėgstama pramoga. Ji yra universali, tinka ir patinka daugeliui, o dažnas kartą pabandęs – nori kartoti ir vėl.

Maršruto pasirinkimas

Jeigu norite, kad plaukimas jums keltų tik geriausias emocijas – svarbiausia yra nepersistengti su pasirenku maršrutu. Tarkitės su tais, kurie nuomoja baidares, kadangi jie gali geriausiai detalizuoti – kurie maršrutai geriausiai tinka pradedantiesiems, kurie nėra labai fiziškai aktyvūs, ir kurie labiausiai tinka tiems, kurie ieško nuotykių ir yra tikri, kad turi jėgų jiems įveikti. Pirmiems kartas siūlome išbandyti kažką paprastesnio, o kai matysite, kad sekasi gerai, žinoma, vėliau rinktis sudėtingesnis maršrutus.

Pasiruošimas plaukimui

Galiausiai, kelios mažos smulkmenos leis būti ramiu, kad tai bus pramoga kelianti jums tik geriausias emocijas.

1.     Pasirūpinkite užkandžiais, kurie leis plaukimo metu nepavargti.

2.     Taip pat ir švaru geriamu vandeniu

3.     Reikia geros aprangos.

4.     Tokios avalynės, kurios negaila.

5.     Maišeliais, kurie leis apsaugoti įvairius daiktus nuo telefono iki piniginės.

6.     Akiniais nuo saulės, kremu ir kepure.

Sėkmės plaukime ir patirkite vasarą kuo labiau.

Ankstesnis straipsnisKurių specialistų poreikis 2023-iaisiais vis dar auga?
Kitas straipsnis6 priežastys, kodėl verta samdyti NT brokerį

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here