baidarių nuoma

Kai kam šiltasis sezonas – atostogų metas, kitiems – pats darbymetis. Vieni iš tokių darbščiųjų „bitučių“ – verslininkai, besiverčiantys baidarių nuoma. Turbūt niekas nedrįstų ginčytis, jog plaukiojimas baidarėmis – šiandien vienas populiariausių laisvalaikio užsiėmimų, tad norintiems pasipelnyti tai gali tapti tikra aukso gysla. Tiesa, reikia rasti būdą, kaip pranokti konkurentus. O jų yra tikrai nemažai…

Internetas sausakimšas straipsnių, kuriuose gausu pamokymų, norintiems išbandyti plaukiojimą baidarėmis: kur plaukti, kur nuomotis,  kaip pasiruošti kelionei, ką pasiimti su savimi ir panašiai. Šį kartą pabūsime originalūs ir pateiksime keletą naudingų patarimų asmenims, siūlantiems baidarių nuomos paslaugą.

  • Platus kokybiško inventoriaus asortimentas.

\Vienos baidarės yra skirtos pradedantiems, kitos – jau pažengusiems. Skiriasi ir talpinamas plaukiančiųjų skaičius. Idėja prikelti antram gyvenimui išmetimui tinkamas baidares – taip pat ne geriausia išeitis: žema kaina dažniausiai negali kompensuoti apgailėtinos kokybės. Jei nusprendėte užsiimti baidarių nuoma, turite pasirūpinti, jog kiekvienas klientas rastų tai, ko jam reikia.

  • Papildoma įranga.

Gelbėjimosi liemenės, hermetiniai maišeliai, pagalvėlės, skirtos norintiems patogiai įsitaisyti baidarėje ir kiti panašūs daiktai rekomenduojami besileidžiantiems į išvyką baidarėmis. Tačiau neretai jais tiesiog pamirštama pasirūpinti: paslaugo teikėjas iš kliento gautų didelį pliusą, jei kartu su baidarėmis galėtų pasiūlyti ir šias priemones.

  • Maršruto planavimas.

Keliones baidarėmis galima planuoti asmeniškai, tačiau nemaža dalis poilsiautojų šią paslaugą įsigyja kartu su baidarių nuoma. Maršrutai tarpusavyje skiriasi trasos ilgiu, sudėtingumu, kraštovaizdžio ypatybėmis ir panašiai, todėl, neturintiems pakankamai patirties, toks planavimas gali būti pakankamai sudėtingas. Tad verslininkams į savo teikiamų paslaugų sąrašą rekomenduojama įtraukti ir organizavimą – taip, tikėtina, bus pritraukti klientai, norintys viską pasiimti „patiektą ant lėkštutės“.

  • Orientacija į papildomas paslaugas.

Kelionė baidarėmis neretai vainikuojama nakvyne gamtos apsuptyje, piknikais bei įvairiomis kitomis pramogomis. Baidarių nuomą siūlantieji, atsižvelgdami į minėtus klientų pageidavimus, šias paslauga ir siūlo – juk pastarieji, taupydami savo laiką, yra suinteresuoti viską gauti vienoje vietoje.

Konkurencija baidarių nuomos srityje, kaip ir įvairiose kitose veiklos sferose, išties didelė. Atrodo, įsilieti naujokui – beviltiška. Tikrai ne. Tereikia gerai pagalvoti, ko pageidauja statistinis klientas ir tai jam pasiūlyti.

Ankstesnis straipsnisSantechnika namuose ir kanalizacijos vamzdyno tiesimas
Kitas straipsnisAdvokatai Vilniuje pagal teisines sritis

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here