Turbūt visi sutiks su tuo, kad vandens pramogos Lietuvoje labai intensyviai populiarėja. Nepaisant to, kad mūsų šalies klimatas nėra labai palankus vandens turistas, tačiau daugelis vis dažniau nebijo ir renkasi pramogas net ir prastu oru. Bene pati populiariausia vandens pramoga yra baidarės. Tai puikus būdas pailsėti vienam nuo miesto šurmulio, puikus būdas aktyviai praleisti laiką su draugais bei ramiai su šeima. Svarbiausia, kad šiuo metu baidarių nuoma yra tokia populiari paslauga, kad rasite Jums tinkamą variantą.

O jeigu tai pati pirma jūsų kelionė – tokiu atveju svarbiausia įsiminti kelias smulkmenas, kurios užtikrins, kad pirmas kartas būtų sausas ir malonus.

  • Žinoma, pradėkime nuo to, kad labai svarbu pasirinkti kokybišką aprangą. Geriausia – neperšlampamus drabužius arba kuo mažiau drabužių. Jeigu vikėsite labai daug rūbų ir visus juos sušlapsite, patikėkite, bus labai šalta.
  • Toliau keliaujame link to, kad būtinai reikia įsidėti maisto. Žinoma, viskas priklauso nuo to, kokio ilgumo maršrutą pasirinkote. Tačiau irklavimas yra gana intesyvus darbas, tad galiausiai vis tiek pavargsite, o jėgų galima gauti tik pavalgius.
  • Labai svarbu, kad dvivietėse baidarėse žmonės tinkamai pasiskirstytų pagal tai, kokios poros irkluoja. Pasižiūrėkite, kad vienoje baidarėje būtų tinkamas jėgų kiekis. Jeigu suaugusieji bus venoje baidarėje, o vaikai kitoje – pastariesiems irklavimas bus vargas, o ne malonumas.
  • Labai naudinga kelias dienas prieš plaukiant namuose atlikti aikšteles, kurių metu jūsų raumenys bus paskatina dirbti. Tai svarbu tiems, kurie fiziškai neaktyvūs. Paprasčiausiai vėliau po ilgo irklavimo laiko tarpo žmogus gali justi labai nemalonų skausmą. Taigi, paruošus raumenis pavyks to išvengti.

Baidarės yra labai smagi pramoga, kuri jums leis ne tik atsilaiduoti, tačiau taip pat ir patirti naujų nuotykių. Pirmam kartui siūlome nerinkti labai ilgo maršruto, kad paskui netektų skustis skausmais arba dar blogiau – vidury plaukimo suprasti, kad daugiau paprasčiausiai nebegalite. Apgalvokite ir tikslingai pasirinkite, kad baidarių nuoma leistų jums pailsėti, o ne sukeltų diskomfortą.

 

Ankstesnis straipsnisVirtualiosios realybės akiniai – puiki pramoga per vaikų gimtadienius
Kitas straipsnisAutomobilių lizingas. Kas tai?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here