sex

JAV kabelinės televizijos kanalo „USA Network“ atliktas tyrimas parodė, kad šiuolaikinio žmogaus požiūris į meilę, seksą ir santuoką, lyginant su jų tėvų karta, pasikeitė iš esmės.

Apklausos dalyviai buvo paprašyti įvertinti savo santykius su partneriu nuo 1 (nėra nieko bendra su jų tėvų santykiais) iki 10 (visiškai taip pat, kaip tėvų). Vidutinė atsakymų reikšmė buvo 3,5 balo.

Tarp kitų netikėtų apklausos rezultatų galima išskirti šiuos:

  • Dauguma apklausos dalyvių (54%) pasmerkė išdavystę, tačiau šiuo klausimu taiko dvigubus standartus: 82% respondentų teigė, kad jie netoleruotų partnerio neištikimybės, o 81% dalyvių pripažino, kad yra pasirengęs būti neištikimi jei bus įsitikinę, kad tai neturės neigiamų pasekmių.
  • Tėvai tarp visų respondentų pasirodė neištikimiausi. Apklaustieji, turintys vaikų lengviau nei bevaikiai gali būti neištikimi savo partneriams (24% prieš 15%).
  • Trys ketvirtadaliai apklaustųjų prisipažino, kad jie dažnai mėgaujasi fantazijomis apie seksą su kitu partneriu ir 48% iš jų teigė, kad dėl to nesijaučia kalti.
  • Dauguma respondentų (51%) sutiko su teiginiu, kad monogamija – tai tik socialinė tvarka, o ne biologinės tikrovė. 40% respondentų mano, kad frazė „tik mirtis mus išskirs“ turėtų išnykti iš vestuvių įžadų, o beveik pusė (48%) yra įsitikinę, kad jo turinys turėtų būti visiškai atnaujintas.
  • Beveik trečdalis tyrimo dalyvių (31%) nurodė, kad turi tik internetinius santykius. Daugiausia tai tinka nuo 25 iki 34 metų amžius vyrams (39%). Be to, 19% vyrų ir 13,5% moterų prisipažino, kad jie buvo įsimylėję žmones, su kuriais buvo pažįstami tik internete.
  • 35% moterų ir 17% vyrų teigė, kad jie nuolat internete persekioja savo buvusius partnerius ir jų naujus mylimuosius.
Ankstesnis straipsnis„Mustang“: greičiausias Europoje parduodamas „Ford“ modelis
Kitas straipsnisUnikali menininkės Jūratės Rekevičiūtės roletų kolekcija kvepia citrinomis