Range Rover Evoque Convertible

Jei manote, kad kabrioletas ir žiema yra nesuderinami, vadinasi, dar nematėte naujojo SUV kabrioleto – „Range Rover Evoque Convertible“. Į snieguotą sostinę šiandien atvykę pribloškiančios išvaizdos „Evoque“ kabrioletai kai kam sušalti tikrai neleis. Laimingiems klientams šiandien buvo įteikti prabangių ir elegantiškų SUV rakteliai.

„Evoque“ – išskirtinės išvaizdos visureigis kabrioletas, laužantis stereotipus. Šis automobilis gali tapti puikiu atradimu tiems, kas ieško tikrai unikalaus miesto visureigio. Neabejoju, kad kabrioletas sulauks triukšmingo populiarumo moterų, ieškančių ypač stilingo kelionės partnerio, tarpe. Ir dar todėl, kad kabrioletu galima vairuoti visais metų laikais“, – sakė „Inchcape Motors“ rinkodaros vadovė Justė Šataitė.

gfo_8985

Britų dizainerės, verslininkės, legendinės merginų grupės „Spice Girls“ narės Viktorijos Bekhem kurtas kompaktiško miesto visureigio „Range Rover Evoque“ dizainas verčia aikčioti moterų širdis. Sakoma, kad devynios moterys iš dešimties, pamatę šį automobilį, ištaria: „Aš jo noriu“.

Elegantiškos išorės formos, prabangus interjeras ir sportiška išvaizda paverčia „Evoque Convertible“ stiliaus ir miesto ritmo sinonimu. Interjere minimalizmas dera su stiliumi ir prabanga – odinė sėdynių apdaila ir nieko nereikalingo.

Prabangų „Range Rover Evoque“ visureigį jo kūrėjai ne veltui pavadino kabrioletu visiems metų laikams. Inovatyvi bekelės įveikimo technologija (Terrain Response) leidžia šiam automobiliui savo rogėse jaustis ne tik ant asfalto šiltą vasaros pavakarę, bet ir miško keliukuose pažliugusį rudenio rytą.

gfo_9036

Salone yra daugybė naujausios kartos technologijų, užtikrinančių vairuotojui komfortą bei vairavimo malonumą, tokių kaip palydovinė navigacijos, „Meridian“ erdvinio garso ar „InControl Touch Pro“ sistemos, liečiamas 10,2 colių ekranas. Ypatingą nuotaiką sukuria melsvas vidaus apšvietimas.

Po variklio gaubtu galima atrasti visą komplektą lengvasvorių benzininių ir dyzelinių 4 cilindrų turbininių jėgainių. Vienas jų – 2 litrų „Ingenium“ šeimos dyzelinis variklis su 150 AG ar kiek galingesnės – 180 AG versijos. Jų abiejų CO2 emisija – 149 g/km. Kitas – 2 litrų darbinio tūrio 240 AG benzininis agregatas, su 201 g/km CO2 emisija, išvystantis 209 km/h greitį. Visi jie veikia su 9 laipsnių automatine pavarų dėže.

„Evoque Convertible“ Z formos stogas automobilio bagažinėje pasislepia vieno mygtuko paspaudimu, važiuojant iki 48 km/h greičiu. Konstrukcijoje panaudota penkiasluoksnė poliakrilo medžiaga visiškai izoliuoja triukšmą ir neišleidžia iš salono šilumos. Nepaisant nusileidžiančio stogo, bagažinėje palikta pakankamai erdvės dviejų žmonių lagaminams, o slidinėjimo sporto mėgėjams inžinieriai įtaisė į saloną atsiveriančią patogią angą, kurią panaudojus, galima vežti slides.

gfo_8946

Keleivių saugumui užtikrinti automobilis aprūpintas prie aplinkos sąlygų prisitaikančiu apšvietimu, prisitaikančia pastovaus greičio palaikymo sistema, asistentu, padedančiu važiuoti automobilių spūstyse, ir žinoma – panoramine automobilio statymo sistema bei skaidriu head-up ekranu.

Ypatingo dėmesio nusipelno „Evoque Convertible“ apsivertimo apsaugos sistema. Pastaroji yra tokia pat kaip įprastinio „Evoque“, 2011-aisiais „Euro NCAP“ saugumo testų metu gavusi penkių žvaigždučių įvertinimą.

Automobilio kaina Lietuvoje prasideda nuo 53 700 eurų.

Ankstesnis straipsnisGeriausi 2016 metų išradimai
Kitas straipsnisVagystės iš sandėliukų atskleidžia vagišių migravimo žemėlapį

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here