padengimas Quartz danga

Automobilio kėbulas turi blizgėti. Su tuo sutiktų kiekvienas automobilio savininkas. Bet kiek laiko galėtumėte skirti, kad jūsų automobilis atrodytų nepriekaištingai? Valandą? O gal 2 dienas? Ne, nejuokaujame – 2 dienos yra tas laiko tarpas, per kurį pasiekiami įspūdingi rezultatai, jei naudojama profesionali Quartz danga automobiliui.

Papasakosime apie tai plačiau.

Quartz danga automobiliui yra kvarciniu pagrindu sukurta nano tecnologija, kuri apsaugo automobilio kėbulą ir stiklą nuo išorės poveikio ir suteikia blizgesio. Ji gana brangi, tačiau ne be pagrindo. Pats kvarcas yra plačiai sutinkamas gamtoje (juk tai pagrindinė smėlio sudedamoji dalis!), jis nėra brangus, tačiau brangiai kainuoja jo padengimo procesas.

Jei turite tik valandą ar dvi laisvo laiko ir buteliuką kvarcinės dangos, galite jo net neatidarinėti. Užteptas ant nešvaraus paviršiaus jis neduos reikiamo blizgesio ir neapsaugos nuo vandens, purvo, naftos produktų ir kitų automobilinių negandų.

Norint naudoti kvarcinę dangą, automobilio paviršius turi būti ne tik švarus, bet ir nupoliruotas. O poliravimas užima labai nemažai laiko. Reikia automobilį tinkamai paruošti nano dangos padengimui, tai užtrunka nemažai brangaus laiko.

Laiko sąnaudos čia nesibaigia. 1 diena – automobilio plovimas ir poliravimas. Daug kruopštaus darbo. Vakare automobilis padengiamas Quartz danga keliais sluoksniais kaip įmanoma kruopščiau. 2 diena – automobilis paliekamas džiūti 24 valandas 20 laipsnių pastovioje temperatūroje. Jei neturite garažo, gali kilti daug problemų, ypač žinant nepastovius Lietuvos orus. Taigi kitos dienos vakare jau galima paimti automobilį. Praėjo dvi dienos nuo jo plovimo pradžios. Ar tikrai turite tiek laiko ir noro vargti su savo transporto priemone? Jei ne, tai patikėkite geriau šį procesą profesionalams. Jie nepadarys greičiau, bet padarys geriau. Juk tai jų darbas, kurį dirba kas dieną, tad tikrai būsite garantuoti, kad nepaliksite nepadengto plotelio, kuris aiškiai pasimatys pavažinėjus per vieškelio balas…

Beje, Quartz danga automobiliui yra labai ilgaamžė. Ji suteikia blizgesio ir apsaugo automobilį net 2-3 metus. Tai ilgalaikė investicija, kuriai nereiktų pagailėti pinigų. Ypač, jei nenorite kiekvieną mėnesį poliruoti ir naudoti paprastos buitinės chemijos. Jei kas mėnesį poliruojate 2-4 kartus, greičiausiai vienkartinis padengimas Quartz danga yra kur kas pigesnis variantas. Aišku, jei tik palikimas 2 dienoms plovykloje nesukelia didelių finansinių nepatogumų. Tai padarius viduryje savaitės gali tekti ieškotis kito automobilio, nes plovykla – ne firminis servisas – pakaitinio automobilio nesuteikia.

 

Pabaigai – video, kaip Quartz danga dengiamas prabangus automobilis profesionalioje automobilių plovykloje. Panašiai viskas vyksta ir kitose, ne tokios brangiose plovyklose…

Ankstesnis straipsnisLėtas kompiuteris? Keli būdai jį pagreitinti
Kitas straipsnisVartojimo paskoloms TAIP ir NE

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here