Saulės baterijos, kurios nebjauroja stogo

Saulės baterijos, kurios nebjauroja stogo

Saugoti aplinką ir sutaupyti šiek tiek pinigų, tačiau subjauroti stogą su didelių gabaritų metalo dėžutėmis. Su tokia dilema daug metų susiduria namų saulės baterijų pirkėjai. „Tesla“ pasiūlė sprendimą: stogo dangą, kuri akumuliuoja saulės energiją. Produktų linija, kuri bus prieinama kitais metais, yra rezultas bendradarbiavimo tarp „Tesla“ ir tradicinių saulės kolektorių tiekėjo „SolarCity“.

Ore kabanti elektros lemputė

Ore kabanti elektros lemputė

Simono Morriso sukurtą lemputę „Flyte“ pakibti ore ir suktis priverčia elektromagnetinė levitacija, o šviesti – bevieliu būdu perduodama energija. Kūrėjas žada, kad „Flyte“ bus galima įsigyti nuo ateinančių metų sausio, be to jo komanda tuo neapsiribos ir planuoja pristatyti visą levituojančių produktų ekosistemą.

Sulankstomas dviratininko šalmas

Sulankstomas dviratininko šalmas

Kaip ir daugelis dviratininkų, Jeffas Woolfas buvo patekęs į rimtą avariją, kuri galėjo jį nužudyti jei ne šalmas. Tad jis stebėjosi, kodėl tiek daug jo amžininkų jo atsisako. Pasirodo, tai vyksta daugiausia dėl šalmo transportavimo nepatogumo – dažnai jis netelpa į maišelius ar kuprines. Šią problemą inžinierius išsprendė sukūręs sulankstomą dviratininko šalmą „Morpher“, kuris stiprumu nenusileidžia tradiciniams savo „kolegoms“ ir atitinka bendruosius saugos reikalavimus tiek Jungtinėse Valstijose, tiek Europoje. Jeffas Woolfas neseniai išsiuntė pirmuosius vienetus savo „Indiegogo“ kompanijos rėmėjams, kurie padėjo surinkti beveik $ 300,000, o dabar derasi su parduotuvėmis.

Savaime užsirišantys batai

Savaime užsirišantys batai

Prieš beveik tris dešimtmečius sukurtame filme „Atgal į ateitį II“ herojaus Marčio avėti savaime susivarstantys bateliai, „Nike“ dėka, dabar tapo realybe. Kai savininkas paspaudžia šalia liežuvio esantį mygtuką, „HyperAdapt 1.0s“ automatiškai suspaudžia arba ir atlaisvina koją. Ir nors ši technologija gali atrodyti nerimta, tai yra tik pradžia. Supaprastintas batų tvirtinimas galėtų suteikti sportininkams pranašumą varžybų metu, be to tai dali būti ypač naudinga žmonėms, kuriems yra sutrikusi motorinė funkcija. Kūrėjai tikina jau sukaukę teigiamų atsiliepimų iš neįgaliųjų bendruomenės.

Visur telpanti futbolo aikštė

Visur telpanti futbolo aikštė

Khlong Toei rajonas, esantis Bankok centre, yra perpildytas pastatais ir žmonėmis, kurie nepalieka daug vietos kurti naujus parkus, jau nekalbant apie milžiniškus stačiakampio formos laukus, kuriuose vaikai galėtų žaisti futbolą. Nekilnojamojo turto firma „AP Thailand“ pasiūlė kitokį požiūrį. Bendrovė pasinaudojo aerofotografavimo galimybėmis, tam kad surastų laisvus žemės plotus ir pasiūlė juose įrengti neįprastos formos stadionus. Pirmieji du projektai buvo įgyvendinti anksčiau šiais metais ir jau yra sėkmingai naudojami. Šį gruodį „AP Thailand“ planuoja atidaryti trečią nestandartinės formos stadioną.

Ankstesnis straipsnisAr gali namų technika būti kalėdine dovana?
Kitas straipsnisMoterų širdžių ėdikas „Range Rover Evoque Convertible“ atvyko

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here