Rankinė – be galo svarbi moters įvaizdžio dalis ir pats praktiškiausias aksesuaras, be kurio jaustumėmės tarsi be rankų. Talpios ir patogios moteriškos rankinės puikiai tinka darbui, kelionių metu ar laisvalaikiu, kuomet reikia vietos susidėti būtiniausiems daiktams, o mažesnės delninės puikiai papuošia mus vakarėlio metu ar leidžia įsidėti svarbiausius atributus ruošiantis praleisti laiką draugų kompanijoje.

Kad ne tik atrodytumėte gerai, bet ir jaustumėtės puikiai, labai svarbu išsirinkti rankinę, kuri būtų daili, atitiktų asmeninį skonį ir jūsų charakterį. Jei dar neradote savo svajonių rankinės, gali būti, kad ieškojote jos ne ten, kur reikia, arba gerai neišsiaiškinote, koks tipas jums tinka labiausiai. Kokie tipai populiariausi? Kalbamės su Technomada.lt pardavėja Edita…

Griežtos formos rankinė

Elegantiškos, nedidelės arba vidutinio dydžio, griežtų formų, standžios moteriškos rankinės privalo puošti kiekvienos dailiosios lyties atstovės spintą. Jos itin praktiškos, nes yra klasikinės ir tinka kone prie visko: tokią rankinę priderinsite ir prie kostiumėlio, ir prie vasariškos suknelės. Dar vienas šių aksesuarų privalumas yra tas, kad dėl savo formos į jas tilps visi reikiami daiktai ir nuo jų rankinės neišsipūs bei atrodys solidžiai.

Rankinė ilgu dirželiu

Rankinė, kurią galite laisvai „persimesti“ per petį puikiai tiks einant į miestą, klubą, vakarėlį ar keliaujant bei nenorint apsikrauti sunkiomis kuprinėmis. Į tokią rankinę tilps visi būtiniausi dalykai: telefonas, veidrodėlis, piniginė, lūpdažis ir pan., o išsirinkus puikiai derančią, švelnių atspalvių rankinę per petį, ją galėsite turėti labai ilgai.

Talpus krepšys

Kai dienotvarkė tikrai įtempta ir nėra laiko važiuoti namo pasikeisti aprangą ar pasiimti reikiamų daiktų, jums pravers talpios moteriškos rankinės-krepšiai. Čia galėsite įsidėti ir sportinę aprangą, ir nešiojamą kompiuterį, ir makiažui skirtą įrangą. Kas gali būti geriau?

Delninė

Delninė – būtinas iškilmingo vakaro ar šventės atributas. Jos gali būti mažytės, puoštos įvairiomis žėrinčiomis detalėmis ir atrodančios itin prabangiai arba kiek didesnės ir talpesnės, ryškesnių spalvų delninės. Pastarąsias galite drąsai dėvėti ir vaikščiodamos mieste ar eidamos į pasimatymą.

Vasariškas krepšys

Jei norite, kad moteriškos rankinės derėtų prie visko, jos turi būti kiek griežtesnių formų, vienspalvės, neperkrautos piešiniais ar detalėmis. Tačiau visa tai negalioja vasariškiems krepšiams, skirtiems keliauti į paplūdimį ar važiuojant atostogų į šiltus kraštus. Jos gali būti ryškios, puoštos įvairiais piešiniais, pintos, megztos ir kokios tik norite – juk saulėtą dieną būtina pasipuošti kuo žaismingiau.

Ankstesnis straipsnisPaskolų refinansavimas įsiskolinusiems
Kitas straipsnisKebabų gamyba namuose: smulkmenos, kurias turite žinoti

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here