Tinkami mitybos įpročiai ir aktyvus gyvenimo būdas yra pagrindinės, tačiau ne vienintelės, sveiko gyvenimo dalys. Kai kurių maisto medžiagų kiekio, reikalingo mūsų organizmui, gauti su maistu nebeįmanoma…
GNLD mitybos papildai
Jau šimtus metų žmonėms yra žinomos naudingos įvairių produktų ypatybės. Šių dienų informacinių technologijų amžiuje, viso pasaulio mokslininkai juos tyrinėja ir sužino daug naujų dalykų. Mes taip pat norime priminti, kad reikia valgyti daugiau daržovių ir vaisių, grūdinių kultūrų, žuvies, mažiau – riebios mėsos ir nepamiršti pieno bei pieno produktų. Juk žmogaus sveikata priklauso nuo jo mitybos, gyvenimo būdo, aplinkos, paveldimumo ir tik 7 % nuo medicinos.
Žmogaus organizme yra 73 milijardai aukštos specializacijos ląstelių. Joms visoms reikia maistinių medžiagų gyvybinei veiklai. Įvairių ląstelių ir audinių poreikis maistui yra skirtingas. Kiekvieną dieną miršta ir pasikeičia naujomis milijonai ląstelių. Kas 7 metus atsinaujina beveik visos ląstelės, išskyrus smegenų ląsteles. Tam yra reikalingos visavertės maistinės medžiagos, nes tik tada susiformuoja sveiki audiniai, kurie yra pajėgūs atlikti jiems skirtas funkcijas.
Maistinės medžiagos turi patekti į ląstelę. Šis procesas trunka keliais etapais: maisto virškinimas, įsiskverbimas į kraujotaką, per kurią maistinės medžiagos pasiekia ląsteles, asimiliacija arba maistinių medžiagų įsisavinimas ląstelėse ir atliekų pašalinimas iš ląstelių bei viso organizmo.
Pirmas žingsnis siekiant geresnės sveikatos – teisingo maisto raciono sudarymas.
Mūsų „gyvybės grandinę“ sudaro šešios grandys:
- baltymai
- riebalai
- angliavandeniai
- vitaminai ir su jais susiję fitonutrientai
- mineralai
- fermentai
Visos šešios grandys yra tarpusavyje susijusios. Jeigu bent viena grandis nusilpsta (tai yra trūksta kokios nors vienos grandies), tai visumoje gali susilpninti mūsų sveikatą. Mes esame sveiki tiek, kiek yra stipri mūsų „gyvybės grandinė“.
BALTYMAI yra būtina ląstelių statybinė medžiaga ir atlieka gyvybiškai svarbias funkcijas: hemoglobinas perneša deguonį į audinius, insulinas reguliuoja cukraus kiekį kraujyje, aktinas ir miozinas atsakingi už raumenų funkcijos reguliavimą ir t.t. Iš baltymų organizmas sintetina fermentus ir hormonus. Žiūrėkite proteininis gėrimas „Nutrishake“.
RIEBALAI , juos dažnai vadina lipidais, bet tai yra ne visai teisinga. Riebalai – tai tik viena lipidų sudėtinė dalis. Tai yra alkoholio ir riebiosios rūgšties arba riebiųjų rūgščių derivatai. Gyvūliniuose riebaluose, svieste ir margarine daugiausia yra prisotintųjų riebalų. Jie yra sausi ir kietesni ląstelėms. Augaliniuose riebaluose ir žuvyje daugiau yra neprisotintų riebiųjų rūgščių. Jos yra naudingos. Labai svarbios yra linolinė ir linoleninė rūgštys, kurias yra būtina gauti su maistu. Taip ir kilo pavadinimas – nepakeičiamos riebiosios rūgštys. Riebalų alkoholiniai elementai pagrinde yra glicerinas, taip pat stignozinas ir cholesterolis. Cholesterolis gali tapti aterosklerozės priežastimi, kuri, kaip žinia, yra pagrindinė širdies-kraujagyslių susirgimo priežastimi. Tam, kad riebalai netirptų vandenyje, kraujyje susiformuoja judėjimui būtini įvairūs baltymų ir riebalų junginiai – lipoproteinai . Yra žinomi lipoproteinai su aukštu (HDL), žemu (LDL) ir labai žemu (VLDL) tankiu. Juose visuose yra cholesterolio. Žemo tankio lipoproteinai perneša cholesterolį į audinius. Aukšto tankio lipoproteinų užduotis yra „surinkti“ nereikalingą cholesterolį. Jie neleidžia susikaupti cholesteroliui ląstelėse ir sumažina infarkto bei aterosklerozės tikimybę. Žmogus gauna cholesterolį su maistu – su pienu, pieno produktais, kiaušiniais, mėsa, subproduktais (plaučiai, kepenys, širdis ir t.t). Cholesterolis taip pat sintetinasi žmogaus kepenyse, plonojoje žarnoje bei odoje. Jį gali sintetinti visos ląstelės. Cholesterolis yra būtinas steroidinių hormonų, tulžies rūgšties ir vitamino D sintezėje, taip pat ląstelės membranos statyboje. Kuo riebesnis maistas, tuo intensyvesnė cholesterolio sintezė organizme. Optimalus jo kiekis kraujyje laikomas 3,6-7,8 mol/l. Normaliai gyvybinei veiklai palaikyti žmogui reikalingi visi riebalai, kadangi jie suteikia energiją, padeda statyti ląstelės membraną, apsaugo vidinius organus nuo mechaninių pakenkimų, perneša į audinius riebaluose tirpstančius vitaminus ir t.t. Visi žmonės yra skirtingi. Kai kurie gali valgyti daug riebaus maisto neišskirdami jo ir nepilnėja bei neserga širdies-kraujagyslių susirgimais.Tai priklauso nuo genų. Bet kada atitinkamų genų nėra, reikia būti atsargiems. Nereikia atsisakyti nuo naudingo maisto (sviesto, sūrio, kiaušinių, mėsos ir t.t.), bet jų vartojimas turi būti ribojamas ir atrenkamas. Optimalus riebalų kiekis maiste yra ne daugiau 30 %, o prisotintųjų riebalų kiekis – ne daugiau 10 %. Maisto papildai Omega-3, Wheat Germ Oil with vitamine E ir Garlic Allium Complex sudaro GNLD programą „Sveika Širdis“.
ANGLIAVANDENIAI suteikia organizmui energiją. Mes gauname juos iš cukraus, krakmolo ir pluoštinių medžiagų.
Cukrūs (gliukozė, galaktozė, sacharozė, laktozė) yra paprastos sudėties ir organizmas juos lengvai įsisavina.
Krakmolo virškinimo procesas daug sudėtingesnis ir ilgesnis. Esant normaliai mitybai, mes gauname pakankamą kiekį cukraus ir krakmolo.
Pluoštinės medžiagos žmogaus organizme yra nesuvirškinamos, bet jos atlieka labai svarbų vaidmenį atliekų šalinime iš virškinamojo trakto.
VITAMINAI ir su jais susiję fitonutrientai nedideliais kiekiais yra būtini normaliai organizmo funkcijai, bet juos reikia gauti pastoviai. Žmogaus organizmas jų nesitetina (išskyrus keletą).
Vitaminai yra skirtomi į :
- vandenyje tirpstančius – B grupės (jų yra 12), C-, H-, U-, P- vitaminai
- riebaluose tirpstantys – vitaminai A-, D-, E-, K-, Q-, F-
Yra nustatyta vitaminų rekomenduojama paros norma (RPN). Mokslininkų tyrimai (tame tarpe ir GNLD mokslininkų) parodė, kad siekiant geresnės sveikatos, kai kurių medžiagų dozė yra žymiai didesnė – tai vadinama optimalia paros norma (OPN).
Fitonutrientai arba augalinės maistinės medžiagos:
- karotenoidai (morkos, pomidorai, špinatai)
- flavonoidai (vynuogės, arbata, špinatai)
- turintys sieros junginių (svogūnai, česnakai)
- izoflavonai (sojos pupelės)
MINERALAI – būtina kaulų masės, minkštųjų audinių, raumenų, kraujo ir nervų audinių sudėtinė dalis. Jie dalyvauja raumenų reakcijose, impulsų perdavime nervų sistemoje, medžiagų apykaitoje, hormonų ir antikūnių gamyboje. Mineralai yra skirstomi į makrobiogeninius (kalis, kalcis, chloras, fosforas, magnis, natris, siera) ir mikrobiogeninius (chromas, varis, ftoras, jodas, geležis, manganas, molibdenas, selenas, cinkas). Organizmas įsisavina mineralines medžiagas ne be vargo. Čia jam padėti gali vitaminai ir atitinkamos mineralų kombinacijos.
FERMENTAI kaip katalitiškai aktyvios medžiagos pagreitina biochemines reakcijas. Be jų reakcijos vyktų taip lėtai, kad gyvybė nesugebėtų egzistuoti. Fermentai yra reikalingi maistinių medžiagų išlaisvinimui iš maisto, kad organizmas jas galėtų panaudoti. Organizmas pats sintetina fermentus ir vitaminai dažnai – audinių fermentai. Fermentai – tai paprastieji arba sudėtiniai baltymai. Sudėtinių baltymų molekulės gali turėti polisacharidų arba metalo junginių – Fe, Cu, Zn ir t.t.
Teisingos mitybos pagrindas yra „mitybos piramidė“, kurios didžiąją (apatinę) dalį sudaro grūdinės kultūros – 6-11 porcijų per dieną. Toliau seka vaisiai ir daržovės – 3-5 porcijos per dieną; baltymai – 2-3 porcijos per dieną. Ir tik pačioje paskutinėje vietoje yra riebalai, aliejai ir saldumynai – jų geriau vartoti kiek galima mažiau. Liga – tai organizmo pagalbos šauksmas. Kad būtume kiek galima sveikesni, mes turime atkreipti dėmesį į teisingą maisto pasirinkimą. „Tegul mūsų produktai būna vaistais, ir mūsų vaistai – produktai“ (Hipokratas). „Burna – tai vartai visoms ligoms“ (Sirje Miglai).
Dažnai blogos sveikatos pagrindas yra padedamas jau vaikystėje, kuomet yra vartojamas perdirbtas maistas, daug saldumynų, riebaus ir sūraus, mažai daržovių ir vaisių.
Suaugę dažnai skuba, valgo, kas papuola po ranka, darbas dažnai yra sėdimas, kad užsiimti sportu ir daugiau judėti, nebelieka laiko, vanduo ir oras yra užteršti. Žmogus jaučiasi pavargęs, nežiūrint į tai, kad jis pakankamai miega ir ilsisi, lengvai susierzina, daug sveria, patenka į stresą, darbas nesiseka. Su amžiumi organizmo imunitetas silpsta. Bet ne visada amžius vaidina lemiamą vaidmenį – chroniškas nuovargis gali išsivystyti iki chroniškos ligos ir jaunam žmogui.
Pakeliui iš laukų iki virtuvės stalo, produktai praranda dalį savo vertės, dėl ko žmogus negali iš jų gauti visų naudingų medžiagų. Tam, kad kompensuoti šį trūkumą, milijonai žmonių visame pasaulyje naudoja mitybos papildus – maisto koncentratus. Šie žmonės vertina savo sveikatą ir suvokia, kad išlaidos = kaina, padalinta iš vertės, kadangi maisto papildai kainuoja pigiau lyginant su išlaidomis sunkių ligų gydymui. Jau esantys susirgimai, tokie kaip pavyzdžiui, širdies, širdies-kraujagyslių, hipertonijos, reumatinio artrito, žvynelinės, cukrinio diabeto, kai kuriuos piktybinius auglius galima palengvinti, pakreipiant juos į daug lengvesnę formą. Kas liečia senėjimą, tai „jaunystės eliksyras“ mitybos papildų forma iš tiesų egzistuoja. Niekada nevėlu padėti savo organizmui.
Šiuo metu rinkoje yra skirtingų firmų produkcijos. Kuo gi skiriasi GNLD kompanijos produkcija nuo kitų firmų.
Kodėl GNLD mitybos papildai?
GNLD kompanija buvo įkurta JAV 1958 metais. Šiuo metu ji turi oficialias atstovybes drauge su ofisais daugiau nei 55 pasaulio šalyse: Amerikoje, Afrikoje, Australijoje, Europoje, Azijoje, Ramiojo vandenyno regione.
GNLD buvo užsiėmusi sveikatos ir mitybos problemomis jau nuo pat pradžių, o tai reiškia, jau daugiau nei 50 metų.
GNLD mitybos papildai yra sukurti žinomų mokslininkų, gydytojų ir mitybos srities specialistų.
Sukurti Mokslinės Patarėjų Tarybos (Scientific Advisory Board – SAB), kurios dalimi yra garsūs savo srities mokslininkai. SAB savo ruožtu sukūrė globalinį mokslinį tinklą, kuris apima valstybinius ir privačius universitetus, institutus, mokslines laboratorijas, gamybos technikus ir inžinierius iš daugelio šalių. Nuo 1987 metų tarp GNLD ir Nacionalinės Medicinos Bibliotekos įsteigtas kompiuterinis ryšys. GNLD turi šiuolaikiškus ir stilingus mokslo centrus – Šiaurės Amerikos Tyrimų Institutas ir Europos Technologijų Centras.GNLD pati projektuoja ir gamina įrengimus, skirtus įvairiems poreikiams, kurių pagalba galima greitai įdiegti naujoves.
Atsižvelgdama į visus mūsų „gyvybės grandinės“ poreikius, gamindama mitybos papildus GNLD vadovaujasi natūraliu maistu. Kiekvieno mitybos papildo vystymui reikalingi metai. Analizuojami visi požiūrio taškai, pradedant nuo liaudies medicinos ir baigiant naujausiais mokslo pasiekimais. Įvertinamos šiandienos sveikatos problemos ir įmanomos ateityje. Naujus mitybos papildus pradedama gaminti tik tada, kuomet tiksliai nustatoma, kad jie iš tiesų apsaugo žmogaus sveikatą, prailgina jo gyvenimą ir visiškai saugūs. Nežiūrint į visas didelės konkurencijos pasaulinėje rinkoje sąlygas, GNLD visada pralenkė savo konkurentus, gamindama efektyvius mitybos papildus.
Reikalavimai žaliavai yra labai griežti. Yra naudojami geriausi pasiekiami gamtiniai komponentai. Renkamasi kokybė, o ne žiūrima į kainą. Žaliavos kokybė daro didelę įtaką visom produkto savybėm. Tik po to, kai komponentai yra pripažinti atitinkančiais GNLD standartus, jie yra paleidžiami į gamybą.
Visus GNLD produktus gamina savo srities specialistai ir šiuolaikinių įrengimų pagalba. Pastoviai yra tikrinama produktų kokybė: nuo pat gamybos proceso pradžios iki pagamintos produkcijos (sudėtis, švarumas, galiojimo terminas ir tablečių ištirpimas, patvarumas išoriniams faktoriams, biologinis įsisavinimas ir t.t). Naudojami gana sudėtinga aparatūra ir analizės metodai.
Jau daugiau kaip 15 metų GNLD turi licenziją vaistams gaminti, nors maistinių papildų gamybai ji yra nereikalaujama. Į vartotojo rankas patenka tik tokia prekė, kuri atitinka visus reikalavimus. GNLD produkcija yra garsi būtent dėl aukštos kokybės, o ne dėl pačios žemiausios kainos. Galioja 100- tinė teisė grąžinimui, jeigu kažkas netinka. Šiaurės šalyse įgyjami produktai gaminami Vakarų Europoje: Anglijoje, Šveicarijoje, Švedijoje, Vokietijoje.
CAROTENOID COMPLEX
Carotenoid Complex – tai mitybos papildas, kuris siūlo pilnavertį optimalaus kiekio karotenoidų, esančių daržovėse ir vaisiuose, pasirinkimą .
Karotenoidai – tai pigmentinės medžiagos, kurios suteikia spalvą daržovėms ir vaisiams. Šiai dienai yra žinoma apie 600 karotenoidų. Karotenoiduose yra apsaugančios organizmą medžiagos. Karotenoidai – tai ląstelės apsauginė medžiaga nuo laisvųjų radikalų ir laisvojo deguonies, kurie dirgina ir oksiduoja ląstelę (jeigu laisvasis deguonis gali laisvai veikti, jis gali pakenkti DNR ląstelei ir sukelti genetines mutacijas).
GNLD laiko Carotenoid Complex pačiu svarbiausiu mitybos papildu, kurį mokslas ką tik išrado. Jame yra daugiau negu šimtas įvairių natūralių karotenoidų. Produkto vystymas truko 7 metus. Gaminant Carotenoid Complex, yra naudojami tik patikrinti vaisiai ir daržovės: pomidorai, morkos, špinatai, raudonoji paprika, braškės, abrikosai ir persikai. Gauti karotenoidai ištirpinami alyvų aliejuje ir patalpinami į želatinines kapsules, kur veiksmingos medžiagos tam, kad išvengti oksidacijos, yra azoto turinčioje terpėje. Produkto sudėtyje yra alfa-tokoferolo (vitamino E) ir lecitino.
Žmogaus organizmas nesugeba sintetinti karotenoidų, todėl juos yra būtina gauti su maistu. Karotenoidai – vitamino A provitaminiai. Iš karotenoidų organizme sintetinasi reikalingas vitamino A kiekis, visa kita ištirpsta organizme. Karotenoidų vartojimas dideliais kiekiais skirtingai nuo per didelio vitamino A kiekio naudojimo, yra nekenksmingas.
Karotenoidai tirpsta riebaluose. Jie kaupiasi riebalus laikančiuose audiniuose organizme, neutralizuodami laisvuosius radikalus ir būdami antioksidantais riebalinėje terpėje.
Carotenoid Complex yra užpatentuotas Anglijoje iki 2013 metų.
Karoteoidai:
- apsaugo organizmą nuo ligų;
- pagreitina gijimą. Karotenoidai – geriausia apsauga nuo vėžio. Jau atsiradę ligos požymiai toliau neprogresuoja, bet mažėja; netgi stipriai išsiplėtusio vėžio atveju buvo gauti pozityvūs rezultatai.Taip pat padėjo krūties, odos, gimdos kaklelio ir kitų vėžio formų atvejais.
- padeda nuo alergijos;
- ląstelių lygyje pagerina imuninės sistemos veiklą – mokslininkai netgi vadina šį preparatą imuninės sistemos stimuliatoriumi. JAV Sveikatos apsaugos Ministerijos tyrimai parodė, kad naudojant Carotenoid Complex 20 dienų, organizmo sugebėjimas pasipriešinti ligoms padidėja 37 %.
- sumažina cholesterolio kiekį kraujyje;apsaugo nuo apšvitinimo (ypatingai tam yra linkę žmonės, dirbantys su kompiuteriu);
- puiki apsauga akims;
- apsaugo plaučių ląsteles;
- apsaugo skydliaukę;
- apsaugo nuo ultravioletinių spindulių, tuo pačiu pagreitina įdegį;
- gali sustabdyti širdies susirgimus ir palengvinti jau atsiradusius (infarktas ir t.t).
FLAVONOID COMPLEX
Flavonoid complex – tai GNLD mokslininkų sukurtas mitybos papildas, sudarytas iš flavonoidų. Flavonoidai atstovauja didelę augalinių cheminių medžiagų šeimą. Yra žinoma daugiau nei 4000 flavonoidų. Pagal savo cheminę struktūrą jie yra priskiriami polifenolams. Daugelis gamtoje esančių ryškių spalvų susidaro flavonoidų dėka. Pavyzdžiui, mėlyni, violetiniai ir tamsiai žali atspalviai, kurie yra gėlėse, lapuose, vaisiuose ir daržovėse. Be to didelė dalis raudonų, oranžinių ir geltonų spalvų, kurie nepriklauso karotenoidams, yra flavonoidai. Karotenoidai tirpsta riebaluose, o flavonoidai – vandenyje. Flavonoidai – tai antioksidantai, kurie gali daryti įtaką tose organizmo vietose, kurios laiko vandenį (kraujyje, kepenyse, inkstuose, plaučių skystyje, ašarose ir t.t.).
Flavonoid Complex sudėtyje flavonoidai yra tokiame pavidale, kokiame jie yra sutinkami gamtoje. Preparatas yra pagamintas iš patikrintos žaliavos: jis yra gaunamas iš spanguolių, žalių kopūstų, žalios arbatos ( be kofeino), burokėlių, šeivamedžio uogų, aviečių, mėlynių, raudonų ir žalių vynuogių, apelsinų, citrinų ir greifrutų, be to yra vitamino C.
Taip pat flavonoidų turi svogūnai, vyšnios, obuoliai, petražolės, žalios pupelės, cikorija. Japonijoje dažni skrandžio vėžio susirgimo atvejai. Buvo pastebėta, kad žmonės,
geriantys žalią arbatą, serga rečiau. Prancūzijoje skrandžio vėžys pasitaiko rečiau tiems žmonėms, kurie geria raudoną vyną. Ir žalioje arbatoje, ir vyne esantys flavonoidai apsaugo organizmą nuo susirgimo vėžiu.
Pagal JAV atliktus tyrimus, flavonoidai sulėtina vėžio ląstelių vystymąsi 90%. Pastovus vartojimas padeda ir nuo daugelio kitų ligų ir organizmo negalavimų. Tik kai kurių vaisių ir daržovių vartojimo kiekvieną dieną nepakanka.
Preparatą galima pasiūlyti sergant diabetu, skydliaukės uždegimais, aukštu kraujo spaudimu, pankreatitu, ateroskleroze, mažakraujyste (raudonieji kraujo kūneliai).
Rekomenduojama dozė – 2 tabletės per dieną.
CRUCIFEROUS PLUS
GNLD mokslininkų sukurtas Cruciferous Plus – tai mitybos papildas, praturtintas kryžmažiedžių augalų ekstraktais. Didelė planetos gyventojų dalis nepakankamai savo mityboje vartoja vaisių ir daržovių, tame tarpe ir daržovių, priskiriamų prie kryžmažiedžių augalų (kopūstai, ridikai, ropės, rėžiukai r t.t). Mes su maistu kiekvieną dieną turime suvartoti vieną porciją kryžmažiedžių augalų, nors iš tiesų suvalgome vieną porciją per savaitę.
GNLD kompanijos Cruciferus Plus padeda mums kompensuoti kryžmažiedžių augalų nepriteklių maiste – vienoje tabletėje yra rinktiniai komponentai iš optimalios kryžmažiedžių augalų porcijos.
Produkto vystyme 20 metų truko tyrinėjimai ieškant ryšio tarp geros sveikatos ir kryžmažiedžių augalų. Ir buvo padaryta išvada, kad jie teigiamai veikia organizmą. Kryžmažiedžiuose augaluose esančios medžiagos sumažina kenksmingų cheminių medžiagų, kurios yra mūsų organizme ir supančioje aplinkoje, poveikį, jie saugo mūsų imuninę sistemą, neutralizuoja ir eliminuoja nepageidaujamus laisvuosius radikalus, padeda pašalinti atliekas iš organizmo. Kuomet mes mažai valgome kryžmažiedžių augalų, tai ir mūsų organizmas blogai išsivalo.
Cruciferous Plus efektyviai apsaugo nuo krūties vėžio, prostatos, gimdos kaklelio, storosios žarnos vėžio. Preparato poveikis įtvirtina ląstelę būtent toje vietoje, kur norėtų susidaryti auglys, ir tokiu būdu vėžio sukelėjas pasišalina iš organizmo, kadangi jam tiesiog nelieka vietos. Cruciferous Plus yra pagamintas iš kruopščiai patikrintų kryžmažiedžių augalų: brokolių, ridikų, kopūstų, rėžiuko, juodųjų ir baltųjų garstyčių. Be to į preparato sudėtį įeina daug naudingų medžiagų iš apelsinų ir sojos pupelių. Vienoje tabletėje yra 3 mg vitamino E.
Rekomenduojama dozė – 1 tabletė per dieną.
WHEAT GERM OIL WITH VITAMINE E
Kviečių gemalų aliejus
GNLD mokslininkų sukurtas natūralus mitybos papildas, kurio sudėtyje yra visi 8 E grupės vitaminai (tokoferolai ir tokotrienolai). Pats svarbiausias iš jų – alfa-tokoferolas. Jis yra lengviausiai išskiriamas ir buvo atrastas pats pirmas. Įprasti vitamino E preparatai turi tik alfa-tokoferolą.
Sugeba pagaminti ir sintetinį vitaminą E, kuris kainuoja 7 kartus pigiau, bet jo poveikis yra 50-60 kartų silpnesnis. Natūralus vitaminas E žymimas kaip tokoferolas d-alfa, o sintetinis – dl-alfa.
GNLD kompanijos natūralus vitamino E preparatas (kviečių gemalų aliejus) pagamintas iš kruopščiai patikrintų kviečių gemalų spaudžiant šaltu būdu. Preparato žaliava yra labai brangi, tačiau gautame mitybos papilde panaudoti visi tokoferolų ir tokotrienolų (alfa-, beta-, gamma-, delta-junginių) pranašumai – tokie, kokie jie yra gamtoje. Ir galiausiai, į preparatą papildomai pridedamas 100 % švarus tokoferolas d-alfa, kuris ir yra maistinė preparato šerdis, sudaranti visus E grupės vitaminus.
Vitaminas E yra riebaluose tirpstantis vitaminas. Tai yra antioksidantas, kuris neutralizuoja laisvųjų radikalų poveikį, atsiradusį oksidavimosi reakcijos metu. Preparatas apsaugo nervų ir raumenų ląstelių membranas ir širdies-kraujagyslių sistemą, kurioje yra riebalai. Jis prailgina raudonųjų kraujo kūnelių gyvavimo laiką, pagerina vitamino A įsisavinimą organizme. Svarbu vartoti vitaminą E kartu su vitaminu C ir flavonoidais.
Visame pasaulyje atliekami įvairiausi tyrimai, susiję su vitamino E vartojimo sritimi. Ypatingas dėmesys skiriamas išsiaiškinti vitamino E pozityvų poveikį kraujotakai ir širdies susirgimams, organizmo energijai ir ištvermingumui, vėžio perspėjimo problemoms, senėjimo sulėtinimo procesui, organizmo atstatymo procesams.
Nors vitaminas E ir nėra kažkoks tai universalus medikamentas, tiesa yra tame, kad jis padeda nuo daugelio įvairių susirgimų. Ir ne veltui jis yra vadinamas jaunystės vitaminu.
Vitaminas E:
- neleidžia sunaikinti ląstelių ir trukdo nepageidaujamoms oksidacijos reakcijoms;
- praplečia kapiliarus;
- skystina kraują, o kraujagysles daro elastingesnes;
- prailgina raudonų kraujo kūnelių gyvavimą;
- pagerina raumenų aprūpinimą deguonimi;
- pagerina judesių greitį ir koordinaciją;
- būtinas sąnariams;
- padėjo prostatos vėžio susirgimo atvejais;
- kontroliuoja smegenų aprūpinimą deguonimi (gerina atmintį);
- gerina imuninės sistemos veiklą;
- padeda medžiagų apykaitai ir augimui;
- stimuliuoja lytinių organų vystymąsi ir veiklą (potenciją ir kraujotaką);
- iki 75 % sumažina infarkto riziką (tyrimai atlikti Kembridžo universitete Klinikinėje mokykloje ir Pepvorso ligoninėje);
- būtinas normaliam senėjimo procesui;
- padėjo pasveikti nuo paralyžiaus, kuris išsivystė iš vaikiško paralyžiaus (poliomelito).
Esant vitamino E avitaminozei:
- atsiranda mažakraujystė;
- raumenų apmirimas;
- sterilumas (persileidimai);
- kraujotakos sutrikimai;
- susilpnėjusi imuninė sistema;
- gerklės skausmai, angina (pasikartojanti);
- normalios visų organų funkcijos sutrikimai;
- senėjimo proceso pagreitėjimas.
1-oje kviečių gemalų aliejaus kapsulėje yra 10 mg vitamino E.
Preparatą galima pasiūlyti sergant širdies ir širdies-kraujagyslių ligomis, radikulitu, reumatu, epilepsija, diabetu, žvyneline, migrena, imuninės sistemos problemomis.
ALL C
All C – GNLD mitybos papildas, kuris suteikia mums vitaminą C. Žmogaus organizmas negali pasigaminti vitamino C ir jo negali organizme susikaupti daugiau, negu reikia. Todėl jis turi patekti kartu su maistu ir pakankamais kiekiais. Vitamino C yra citrusiniuose, vaisiuose ir daržovėse, uogose ir bulvėse (rudenį). Maisto ruošimo metu (mirkymas, virimas garuose, kepimas, virimas) didelė dalis vitamino C suyra. Laikant produktus, vitamino C kiekis juose mažėja su kiekviena valanda. Todėl vitamino C preparatas yra būtinas.
GNLD All C – tai sausas vitamino C koncentratas, kurio sudėtyje yra ir kitų svarbių medžiagų, kurios yra sutinkamos gamtoje sveikuose citrusiniuose vaisiuose.
Preparatas yra pasaldintas apelsinų sulčių milteliais, sacharoze, fruktoze ir gliukoze. Tabletės yra kramtomos, todėl jas yra patogu vartoti ir tiems, kuriems sunku praryti įprastas tabletes.
1 tabletėje yra 50 mg vitamino C. Preparate yra flavonoidai, kurių dėka vitamino C įsisavinimas yra labai geras. Sintetinio vitamino C įsisavinimas yra labai nedidelis (4-7 %).
Vitaminas C:
- yra svarbus antioksidantas vandeningoje terpėje;
- aktyvuoja riebaluose tirpstantį vitaminą E – antioksidantą, kuris apsaugo ląstelių membranas;
- dalyvauja kolageno gamyboje, kuris yra kažkas panašaus į „ląstelių cementą“, sujungiantį mūsų ląsteles;
- pagreitina gijimo procesą (tame tarpe sergant astma, bronchitu ir t.t.);
- dalyvauja imuninės sistemos veikloje;
- būtinas dantims, dantenoms ir akims;
- padeda įsisavinti geležei ir folinei rūgščiai;
- pagreitina cholesterolio pasikeitimą į tulžies rūgštį.
Ištisus metus trunkantis nedidelis vitaminų trūkumas gali baigtis pastovia bloga savijauta. Žmogus pradeda greitai pavargti, sumažėja darbingumas, jis suserga nors mažiausiai peršalęs, blogai gyja žaizdos, kraujuoja dantenos, kliba dantys.
Dėl vitamino C trūkumo maiste, organizmas gali susirgti potencialiai mirtina liga – skorbutu, kuriam yra būdingas bendras organizmo kolageninės struktūros susilpnėjimas.
Šimtmečius miestų gyventojai kentėjo nuo skorbuto, kuomet jiems trūkdavo šviežių maisto produktų. Nuo skorbuto nukentėjo ir tie, kurie pirmieji atrado pasaulius, todėl, kad jų racioną sudarė neįvairus maistas. Tik 18 amžiuje atrado sveikimą įtakojantį apelsinų ir citrinų, vėliau – bulvių, poveikį. 1920 metais tą anksčiau nežinomą medžiagą pavadino vitamiu C, o 1933 – askorbo rūgštimi.
Ne visi žmonės turi vienodą vitamino C poreikį. Tai priklauso nuo gyvenimo būdo, aplinkos ir sveikatos būsenos. Susirgus, vitamino C poreikis išauga iki 10 kartų. Šis poreikis išauga ir tais atvejais, kai susiduriame su nuodingomis medžiagomis arba esame užterštoje aplinkoje, jeigu rūkome arba išgyvename stresą. Taip pat vitaminas C yra būtinas nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims.
Ilgą laiką mokslininkai galvojo, kad per parą užtenka suvartoti 60 mg vitamino C (RPN). Nauji atliktų tyrimų duomenys parodė, kad rekomenduojama paros norma sudaro 200 mg. O tam, kad turėti geresnę sveikatą ir gyvybinę energiją, reikalinga optimali paros norma, kuri sudaro 500-1500 mg.
Neverta vartoti sintetinio vitamino C.
SUSTAINED RELEASE VITAMIN-C
GNLD „Sustained Release Vitamin C” sukurtas tam, kad patenkintų jūsų individualius organizmo poreikius. Pasitelkiant palaipsnio išskyrimo metodą, į organizmą nuolat 6-8 val. išskiriamas tam tikras vitamino C kiekis.
Sudėtyje yra citrusinių vaisių bioflavonoidų. Sausame, natūraliame citrusinių vaisių koncentrate yra sulčių, vitamino C, bioflavonoidų komplekso ir kitų maistinių medžiagų, kurios randamos natūraliuose citrusiniuose vaisiuose.
Sudėtyje yra malpigijų vaisių ir erškėtuogių. Malpigijos (vaisiai, panašūs į vyšnias) ir erškėtuogės (kieti erškėčių krūmų vaisiai, priklauso erškėtinių šeimos augalams) yra vieni iš turtingiausių natūralaus vitamino C šaltinių.
Vitaminas C yra toks, koks randamas gamtoje. Sudėtyje yra svarbių maistinių medžiagų, kurių galima rasti natūraliuose citrusiniuose vaisiuose.
Kodėl reikia vitamino C?
- Verdant, apdorojant maistą, suyra didžioji vitamino C dalis.
- Organizme negaminamas, todėl juo reikia papildyti mitybą.
- Reikalingas kolageno formavimui. Kolagenas yra pagrindinis baltymas, kuris sujungia kremzles ir kaulus.
- Vitaminas C yra organizmo imuninės sistemos dalis.
Vienoje tabletėje yra 200 mg vitamino C.
TRE
Mokslas įrodė, kad tam tikra maistinių medžiagų grupė, vadinama polifenoliais, kurių yra ypatinguose vaisiuose, gali padėti išlaikyti gerą sveikatą. Tyrimai rodo, jog nesant, arba trūkstant šių polifenolių maiste, padidėja lėtinių ligų rizika. Ir atvirkščiai – kai jų maiste yra pakankamai, rizika sumažėja.
- Tre –tai ne tik sultys, tai bioaktyvus maistinis ekstraktas iš natūralių augalų: granatų, kopūstpalmės vaisių ir žaliosios arbatos.
- Maistinių medžiagų turtingi vaisiai veikia drauge su „Inflox“-patentuotu ryškiaspalvių uogų mišiniu iš šilauogių, šeivamedžio uogų, mėlynių, juodųjų serbentų, raudonųjų ir baltųjų vynuogių.
- Šis unikalus mišinys papildytas dviem veiksmingais antioksidantais: resveratroliu ir alfa lipo rūgštimi.
- Resveratrolis –tai medžiaga esanti raudonajame vyne, apsaugo širdies kraujagysles.
- Alfa lipo rūgštis – stiprus vandenyje ir riebaluose tirpstantis
antioksidantas, kuris atkuria A ir E bei sumažina oksidacinių procesų sukeltus pažeidimus.
- Natūraliai pasaldintas agavos kaktuso nektaru.
- Gaivinantis gėrimas, suteikiantis žemą glikemijos lygį.
Maistinė „Tre“ vertė:
ü 5-10 kartų daugiau resveratrolio nei geriausiame raudoname vyne!
- 7 kartus daugiau antioksidantų nei prisirpusiuose raudonuose pomidoruose!
- 6 kartų daugiau alfa lipo rūgšties nei šviežiuose špinatuose !
Skatina ir palaiko
- Sveikatą ir gerą savijautą
- Gyvybingumą ir energiją
- Protinę veiklą
„Tre“-padeda palaikyti organizmo gebėjimą apsisaugoti nuo oksidacijos bei uždegimų.
OMEGA-3
Lašišos taukų preparatas
Omega-3 – tai GNLD mokslininkų sukurtas preparatas iš lašišos taukų. Egzistuoja „geri“ ir „blogi“ riebalai. Riebiosios rūgštys priskiriamos prie „gerųjų“. Jos mums padeda išlikti sveikais ir palengvina jau atsiradusias ligas. Eskimai valgo daug žuvies ir iš riebalų gauna 70% kalorijų. Jie yra sveikesni už mus, todėl, kad žuvyje yra daug neprisotintųjų riebiųjų rūgščių.
GNLD Omega-3 mitybos papildas pagamintas iš Šiaurės Atlanto šaltuose vandenyse pagautos lašišos. Aliejui gauti yra naudojamas tik lašišos raumuo. Dažniausiai ten susikaupia mažiausiai nuodingų medžiagų, negu kitose žuvies organuose. Deja, jau nebegalime pasakyti, kad vanduo vandenyne labai švarus. Reikalavimai mūsų produkcijai yra keliami labai griežti. Kokybišką produktą garantuoja kruopšti kontrolė gamybos metu.
GNLD kompanijos Omega-3 poveikis:
- širdies ir širdies-kraujagyslių susirgimams: sustabdo ir sumažina aterosklerozės susirgimo galimybę, pagerina cholesterolio rodiklius kraujyje, reguliuoja kraujo spaudimą, padeda užsikimšusioms kraujagyslėms, skystina kraują, sumažina venų išsiplėtimą;
- priešuždegiminis: prieš reumatą, reumatinį artritą, radikulitą, venų uždegimą, su uždegimu sumažėja arba pranyksta skausmai;
- žvynelinės gydymas (pradėti nuo 5 kapsulių per parą);
- žinomi pasveikimo nuo inkstų ligų atvejai;
- padeda pašalinti migreną ir galvos skausmus;
- padeda sergant kvėpavimo takų susirgimams ir astmai (išvalo plaučių alveoles);
- pagerina smegenų veiklą (mąstymą, atmintį). Tyrimai parodė, kad Omega-3 yra būtina smegenų ir akių vystymuisi naujagimiams (aliejų lašina į pieną). Nėščiai moteriai yra būtina gauti riebiąsias Omega-3 rūgštis, kad teisingai vystytųsi kūdikio nervų sistema. Tolimesnio vystymosi problemos gali būti sukeltos dėl riebiųjų Omega-3 rūgščių trūkumo: vaikui sunku susikoncentruoti, įsiminti.
- gerai yra vartoti esant sportinėms traumoms.
Omega-3 mitybos papildą yra būtina naudoti ilgesnį laiką, todėl, kad preparato poveikis atsiranda ne per kelias dienas.
Rekomenduojama naudoti 2-5 kapsules per dieną.
Sudėtis: lašišų aliejus, želatinas, glicerinas, alfa-tokoferolas (vitaminas E). Sudėtyje nėra vitaminų A ir D.
Preparatas gaminamas minkštose želatininėse kapsulėse, kurias lengva praryti.
Preparatą galima pasiūlyti esant radikulitui, infarktui, astmai, venų išsiplėtimui, epilepsijai, trūkinėjant kraujagyslėms, žvynelinei, reumatui, padidėjusiam ir sumažėjusiam kraujo spaudimui, užsikimšusioms kraujagyslėms, migrenai, imuninės sistemos problemoms, aukštam cholesterolio kiekiui kraujyje, širdies susirgimams.
KAL-MAG
GNLD gaminamas Kal-mag – tai vienas iš pačių vertingiausių pasiekiamų mineralinių medžiagų preparatų. Jo sudėtyje yra du svarbūs sveikatai mineralai – kalcis ir magnis.
Kalcis:
suteikia jėgos ir tvirtumo mūsų griaučiams ir dantims;
nepakeičiamas augant ir raumenų susitraukimams;
dalyvauja širdies veikloje (širdies ritmui);
būtinas nervų sistemos veiklai (nervų impulsų perdavimas);
dalyvauja kraujo krešėjimo procese;
aktyvuoja daugelio fermentų veiklą;
padeda maistinėms medžiagoms įsisavinti į ląstelę;
padeda atliekų šalinimui;
būtinas atminčiai.
Pienas ir pieno produktai yra gausus kalcio šaltinis, bet juose yra daug kalorijų, ko daugelis stengiasi išvengti. Kava ir alkoholis išplauna kalcį iš organizmo. Kalcio kiekis kraujyje gali įtakoti stresą, nes streso metu kalcio poreikis organizme išauga.
Suaugęs žmogus vidutiniškai suvartoja tik 50% rekomenduojamos paros normos kalcio, o moterys dažnai ir dar mažiau. Nors būtent moterims kalcio reikia daugiau, ypatingai po menopauzės, kuomet yra pavojus osteoporozei (kaulų masės išretėjimas). Profilaktiškai dažnai yra paskiriamas estrogenas todėl, kad tuo periodu moters organizmas nustoja gaminti šį hormoną. Be estrogeno organizmas negali atnešti kalcio į kaulų masę greičiau, negu kalcis pats pranyksta iš organizmo. Kuomet nėra kalcio, tai ir estrogenas negali padėti organizmui jį panaudoti. Mums yra būtina gauti 1000 mg kalcio kiekvieną dieną, o moterims, išgyvenančioms menopauzės periodą ir po jo – 1500 mg. Negalima pamiršti vaikų, nėščių ir maitinančių krūtimi moterų, kurių poreikis kalciui yra labai didelis. Žmogaus kaulai tankėja iki 20-25 metų. Todėl labai svarbus ir pereinamasis laikotarpis. Preparatas rekomenduojamas ir nervingiems vaikams.
Kalcio deficito simptomai:
- Mėšlungis;
- Rankų ir kojų apmirimas ir peršėjimas;
- Osteoporozė, kaulų lūžių pavojus;
- Sustojęs augimas ir neteisingas vaikų skeleto išsivystymas;
- Sąnarių skausmai;
- Širdies permušimai;
- Sulėtėjęs pulsas;
- Dantų kariesas;
- Sulėtėjęs kraujo krešėjimas;
- Polinkis kraujavimui.
Kalcio absorbcijai būtinas pakankamas D vitamino kiekis, taip pat yra svarbūs vitaminai A ir C. Suaugusiems žmonėms vitaminas D sintetinasi organizme veikiant saulės spinduliams. GNLD Formula IV maisto papilde yra šio vitamino.
Kaulų masės formavimuisi yra būtinas fosforas, jo mes gauname pakankamai su maistu.
Patys turtingiausi fosforo šaltiniai yra mėsa, žuvis, varškė, sūris, kiaušinio trynys, pienas, sojos augalai.
Antras mineralas, esantis šiame preparate yra magnis. Nustatyta, kad kalcis ir magnis padeda vienas kitam absorbuotis.
Magnis:
- Reguliuoja širdies darbą ir kraujagysles;
- Būtinas raumenų susitraukimams;
- Dalyvauja daugelyje fermentinių reakcijų.
Esant magnio trūkumui organizme gali pasireikšti drebulys, atminties praradimas, raumenų silpnumas, širdies aritmija, nuovargis, dirglumas, šaltis kojose.
Kal-mag dozavimas: 3 tabletės per dieną (sudaro 450 mg švaraus kalcio karbonato ir 150 mg magnio). Pakuotėje yra 160 tablečių. Naudoti rekomenduojama vakare.
FORMULA IV
Tai pats pirmas GNLD sukurtas maisto papildas (1958-1963). Bet jis ir toliau yra tobulinamas. Patobulintas variantas yra gaminamas nuo 1980 metų pradžios.
FormulaIV sudaryta iš keturių faktorių, sudarančių mitybos grandinę. Tai yra tos maistinės medžiagos, kurių dažnai trūksta mūsų mitybos racione: vitaminai, mineralai, riebalai ir baltymai. Kaip žinoma, mūsų mitybos grandinėje yra šešios grandys, atitinkamai preparate nėra fermentų ir angliavandenių.
Organizmas gali pats sintetinti fermentus iš baltymų, angliavandenių mes gauname pakankamai iš maisto.
Šį preparatą bandė imituoti, bet dar niekada nepasisekė jo nukopijuoti pilnai, nes tik GNLD turi teisę naudoti tre-en-en koncentratą. Tai yra specialiu metodu pagamintas ekstraktas iš visaverčių kviečių grūdų, ryžių sėlenų ir sojų pupelių, turinčių lipidus ir sterolus. Tuomet yra pridedami natūralių maistinių medžiagų koncentratai, į kurių sudėtį įeina vitaminai, mineralai ir baltymai. Tokiu būdu yra gaunama Formula IV. Tai gana sudėtingas procesas, todėl, kad yra naudojamos gamtinės žaliavos. Yra patikrinamas visų medžiagų efektyvumas ir švarumas.
Formula IV sudėtyje yra 11 vitaminų: B1, B2, B6, B12, niacinas, pantoteninė rūgštis, folinė rūgštis, vitaminai A,C, D2, E. Į preparato sudėtį įeina 5 mineralai: jodas, manganas, geležis, varis, cinkas, kurie taip pat, kaip ir vitaminai, būtini normaliai gyvybinei veiklai.
Preparate esančios riebiosios rūgštys svarbios ląstelių membranoms, kurios reguliuoja maistinių medžiagų patekimą į ląsteles ir atliekų pašalinimą iš jų. Žinoma, tai toli gražu ne pats svarbiausias vaidmuo, kurį atlieka riebalai.
Baltymai yra audinių statybinė medžiaga ir atlieka praktiškai visas gyvybiškai svarbias funkcijas.
Dozavimas: 1 kapsulė per dieną. Naudoti rytais maisto metu arba iš karto po jo.
Preparatą galima rekomenduoti esant: radikulitui, astmai, venų išsiplėtimui, epilepsijai, stresui, apšvitinimui, diebetui (išsaugo stabilų cukraus kiekį kraujyje), žvynelinei(pagerina odos, nagų, plaukų būseną), aterosklerozei, reumatui, ataugoms sąnariuose, žemam spaudimui, impotencijai, plaukų slinkimui, spuogams, nesveikoms kepenims, tulžies akmenims, inkstų akmenims, svorio netekimui, sulėtėjusiam vytymuisi, imuninės sistemos, medžiagų apykaitos, kraujagyslių problemoms, kojų skausmams, fiziniam ir psichiniam išsekimui.
Formual IV – tai unikalus maisto papildas, suteikiantis gyvybiškų jėgų ir turintis stiprų poveikį. Jeigu pradedama naudoti preparatą, kuomet organizmo ląstelės deformuotos ir pilnos toksinių medžiagų, pradžioje gali atsitikti atvirkštinė reakcija – pablogėti savijauta. Pozityvus efektas ateis po kurio laiko, kuomet ląstelių būsena pagerės. Atsiras energijos, noras ir jėgos kažkuo užsiimti. Pagyvenusiems žmonėms nerekomenduojama naudoti preparatą kiekvieną dieną, kadangi galimas energijos perteklius ir jiems bus sunku užmigti vakare.
FORMULA IV PLUS
Formula IV Plus toliau tęsia aukščiausios kokybės maisto papildų be geležies tradicijas, jame yra daug mineralų ir didžioji dalis rekomenduojamos cinko paros normos. „Formula IV Plus“ papilde yra daugiau „Tre-en-en“ grūdų koncentrato, nei įprastoje „Formula IV“, kuris ištisus dešimtmečius užtikrino gerą mitybą.
Kodėl GNLD „Formula IV Plus“?
- Kompleksinis maisto papildas iš: svarbiausių vitaminų, mineralų (jame yra 100% cinko RPN), fermentų, lipidų ir sterolių. Visos šios medžiagos veikia kartu ir užpildo maisto medžiagų trūkumus.
- Visas kiekis „Tre-en-en“ grūdų koncentrato, kuris yra turtingas gyvybiškai svarbių lipidų ir sterolių šaltinis.
- Stiprina visas “Gyvybės grandinės” dalis, suteikdamas lipidų ir sterolių, vitaminų, mineralų ir fermentų. Suteikia svarbių maisto medžiagų virškinimui, sintezei, baltymų naudojimui ir angliavandenių pavertimui energija.
- „Tre-en-en“ veikia kartu su vitaminais, mineralais ir kitomis maisto medžiagomis.
Moksliškai įrodyta, jog padeda veiksmingai panaudoti maisto medžiagas.
- BE GELEŽIES. Tinka tiems, kurių maiste pakanka geležies.
- Kapsulės supakuotos atskirose pakuotėse todėl jas patogu vartoti.
- Be konservantų.
- Suteikia tokių mikroelementų kaip selenas ir chromas, kurie maisto apdorojimo metu yra pašalinami.
- Natūralus chlorofilo pigmentas.
„FORMULA IV“ IR „FORMULA IV PLUS“ – ne tik pagrindinės medžiagos
Jei daugelis multivitaminų/mineralų papildų sutelkia dėmesį ties nedaugeliu „gyvybės grandinės“ dalių (geriausiu atveju), – GNLD „Formula IV“ ir „Formula IV Plus“ sustiprina didžiąją grandies dalį, būtiną optimaliai sveikatai. Kiekviename „Formula IV“ papilde yra išskirtinio „Tre-en-en“ grūdų koncentrato, kuris suteikia ląstelių sveikatai svarbių lipidų ir sterolių.
„Formula IV“ ir „Formula IV Plus“ esantis „Tre-en-en“ veikia drauge su vitaminais ir mineralais, kad ląstelės galėtų gauti ir apdoroti vertingas maisto medžiagas. Kad ir kokia gera būtų mityba, jūsų gyvybingumas ir sveikata nėra stiprūs, jei ląstelės negauna joms reikalingų maisto medžiagų. Jei kiti maisto papildai nesuteikia net pagrindinių medžiagų, „Formula IV“ ir „Formula IV Plus“ aprūpina tiek pagrindinėmis, tiek ir kitomis organizmui būtinomis medžiagomis.
BETAGUARD
Tai GNLD antioksidantinis preparatas, kuris saugo mūsų organizmą nuo kenksmingų medžiagų, esančių ore, vandenyje ir maiste. Preparatas ypač reikalingas žmonėms, gyvenantiems dideliuose miestuose ir pramoniniuose centruose, kur jiems tenka kvėpuoti užterštu oru. Dar viena didelė problema – vandens ir maisto švarumas. Pilnai galimas daiktas, kad mes geriame vandenį, kurio sudėtyje yra daugybė kenksmingų sveikatai chemikalų. Į
daugelio produktų sudėtį įeina koncervuojančios medžiagos, dirbtiniai dažai ir netgi pesticidai ir įvairių cheminių medžiagų likučiai. Betaguard išvaro iš organizmo ten patekusias užterštas medžiagas. Šį produktą sukūrė Mokslinės Tarybos žymiausias narys, visame pasaulyje garsus toksikologas ir vėžinių susirgimų tyrinėtojas, daktaras Arthur Furst.
Paros dozėje (1 tabletėje) yra:
· | Proteinų | 0,015 g |
· | Angliavandenių | 0,230 g |
· | Riebalų | 0,057 g |
· | Vitamino A | 400 mg |
· | Vitamino E | 5 mg |
· | Vitamino C | 30 mg |
· | Cinko | 9 mg |
· | Vario | 1,45 mg |
· | Seleno | 35 µg |
Visos drauge šios medžiagos sudaro stiprią antioksidantų grupę (antioksidantas – medžiaga, neutralizuojanti organizme kenksmingą deguonies laisvųjų radikalų poveikį, atsirandantį oksidacijos procese).
Vitaminai A ir E apsaugo riebalus turinčias ląstelių dalis. Svarbi funkcija yra ląstelės membranų apsauga. Kuomet membrana yra pažeista, į ląstelės skysčius patenka kenksmingos medžiagos, kas galutinam etape gali paversti tokią ląstelę į vėžinę ląstelę.
Vitaminas C – tirpstantis vandenyje vitaminas, suteikiantis antioksidantinę apsaugą vandeningoms ląstelių dalims. Jis taip pat atstato vitaminą E.
Cinkas apsaugo organizmą nuo senėjimo (prailgina gyvenimą) ir sustiprina imuninę sistemą, pagerina medžiagų apykaitą.
Varis drauge su cinku palaiko organizmo sugebėjimą kovoti su nuodingomis medžiagomis.Pagerina geležies absorbciją ir deguonies apykaitą kraujyje, sustiprina imuninę sistemą.
Selenas apsaugo nuo apsinuodijimo tokiais sunkiaisiais metalais kaip kadmis, gyvsidabris ir švinas, pašalindamas juos iš organizmo. Jis veikia ir kaip antioksidantas ir yra organizmo fermentinės sistemos dalimi.
Žmonės dažnai klausia, kuris iš preparatų yra reikalingesnis mūsų organizmui – Betaguard ar Carotenoid complex. Tam, kad aktyviai nugyventi ilgą gyvenimą, mums reikalingi abu. Betaguard – tai tarpusavyje veikiančių antioksidantų ir pašalinančių nuodus maistinių medžiagų mišinys; jame yra nepakankamai karotenoidų, todėl yra būtinas Carotenoid Complex.
NUTRISHAKE
Proteininis gėrimas
Baltymai (proteinai) – tai svarbi gyvo organizmo sudėtinė dalis. Jie yra pagrindinė statybinė audinių medžiaga ir kiekvienos gyvos ląstelės bazinė substancija. Visi žino, kad baltymų yra raumenyse, odoje, plaukuose, akyse ir naguose. Bet baltymai yra ir pagrindinė kraujo, širdies, sausgyslių, raiščių, smegenų, nervų, o taip pat hormonų ir fermentų sudėtinė dalis. Nei vienas iš gyvybiškai svarbių mūsų organizmo procesų negali vykti be baltymų. Organizmas negali kaupti proteino atsargų, todėl mums reikia pastoviai gauti jų su maistu. Kuomet baltymai patenka į organizmą, šis naudoja tik tokią jų dalį, kuri yra reikalinga esamu metu. Likutis yra naudojamas energijos gamybai. Po to, kai baltymas pavirsta, jis daugiau niekada negali sugrįžti į pirminę formą, koks bebūtų jo poreikis.
Baltymai yra sudaryti iš aminorūgščių. Žmogaus organizme jų yra 22. 14 iš jų organizmas gali sintetinti pats. Kitas 8 būtina gauti kasdien su maistu. Būtent todėl jos yra vadinamos nepakeičiamomis aminorūgštimis. Vaikams su maistu būtina gauti 10 aminorūgščių. Yra žmonių, kurių organizmas dėl kažkokios tai priežasties negali sintetinti nei vienos aminorūgšties. Naujų sveikų ląstelių susiformavimui jie turi gauti šias rūgštis su maistu.
Turtingi baltymais produktai yra kiaušiniai, mėsa, pieno produktai, žuvis, riešutai ir t.t., bet juose taip pat yra ir daug riebalų. Mes negalime sumažinti riebalų ir cholesterolio kiekio maiste, o turtingą baltymais maistą mes visgi vartoti turime. Toks maistas ypatingai yra būtinas vaikams ir sportininkams. Idealus sprendimas tam yra proteininiai gėrimai.
GNLD mokslininkų sukurtame Nutrishake teisingomis proporcijomis yra visos 22 organizmui būtinos aminorūgštys. Į preparato sudėtį taip pat įeina angliavandeniai (fruktozė), riebalai ir kalcis.
Produktas yra keturių skirtingų skonių: braškių, šokolado, vanilės ir kavos.
Gėrimą lengva paruošti: tereikia jį sumaišyti su pienu ar sultimis. Ryte išgertas Nutrishake ilgam aprūpina energija, padeda išvengti nuovargio pirmoje dienos pusėje. Antroje dienos pusėje jis maitina, suteikia jėgų darbe ir juo gerai pasistiprinti po mokyklos. Sumaišytas su pienu jis yra galimybė gauti mažai kaloringo 1/3 rekomenduojamos suaugusio žmogaus kasdienės proteino normos. Geras pagalbininkas sportininkui.
ALOE VERA PLUS
Tai šiuolaikinis gėrimas iš vaistažolių, kuris buvo sukurtas GNLD mokslininkų su tikslu sujungti trijų seniausių vaistažolių stiprinančias savybes: aloe vera, ramunėlių ir ženšenio. Nuo senų laikų ir iki šių dienų milijonai žmonių pasitikėjo stiprinančiomis sveikatą aloe vera savybėmis.
Pirmame mūsų eros amžiuje graikų gydytojas Dioskoridas parašė knygą „Apie gydomąsias priemones“. Toje knygoje jis rekomenduoja aloe vera žaizdų gijimui, esant vidurių užkietėjimui, nemigos, skrandžio skausmams, skausmo, hemorojaus, niežėjimams, galvos skausmams, plaukų slinkimui, pūslelėms, o taip pat odos priežiūrai, jos grožiui ir nudegimų gydymui. Išorinams naudojimui yra pagamintas želė. Aloe vera augalas buvo daug tyrinėjamas ir padaryta išvada, kad jo gydomosios ir teigiamos odai ir visam organizmui savybės yra paaiškinamos jo biochemine struktūra ir komponentais. Aloe Vera Plus pagamintas iš Amerikoje išauginto paties veiksmingiausio aloe vera atstovo – Aloe Barbadensis Miller. Naudojamos jo tirštos sultys, kurios yra vidiniuose augalo audiniuose. Aloe vera esencija turi vitaminų C ir E, taip pat cinko. Vitaminas C pagerina kolageno gamybą, cinkas – audinių atstatymą ir vitaminas E apsaugo ląsteles nuo pažeidimų. Ramunėlės – taip pat mėgstamiausia visame pasaulyje žolelė, naudojama daugelį šimtmečių dėl jos spazmus nuimančių, raminančių ir priešuždegiminių savybių ir teigiamo poveikio virškinimui.
Vaistažolių specialistai nustatė, kad gydomosios ramunėlių savybės yra jos žieduose. Būtent dėl to GNLD, gamindama Aloe Vera Plus, naudoja tik šio augalo žiedus.
Ženšenis (Panax Quinquefolius) taip pat žinomas labai seniai, turintis 2000 metų naudojimo istoriją. Skirtingos ženšenio rūšys yra auginamos visame pasaulyje. Vakariečiai vaistažolių tyrinėtojai patalpino jį į augalų, apsaugančių nuo fizinio ir psichinio streso, sąrašą.
Preparatą galima rekomenduoti esant kepenų, tulžies akmenų, inkstų akmenų, skrandžio negalavimams, žarnyno uždegimams, skrandžio opų, dvylikapirštės opų susirgimams, po šlapimo pūslės operacijų. Palaiko ir pagerina balso stygų būseną. Pašalina nemalonų burnos kvapą, pakelia tonusą.
GARLIC ALLIUM COMPLEX
Tai GNLD preparatas, pagamintas iš česnako, svogūnų, porų ir jo sudėtyje yra gamtinio antioksidanto rozmarino. Jau nuo senų laikų česnakas ir kiti augalai yra naudojami kaip maisto produktai, prieskoniai, taip pat kaip vaistažolės. Česnako sudėtyje yra daugiau negu 200 įvairių junginių. Jame yra vitaminai (A,B ir C grupės), mineralai (fosforas, kalis, siera, cinkas, selenas, kalcis, magnis, natris, manganas), flavonoidai ir kiti antioksidantai, riebiosios rūgštys, aminorūgštys, pektinas, angliavandeniai ir sieros junginiai.
Ypatingai svarbus sieros junginys – tai alicinas, kuris susiformuoja iš neaktyvaus alino junginio veikiant alinazo fermentui. Alicinas turi stiprų antibakterinį ir fungicidinį poveikį (naikina bakterijas ir grybelinius susirgimus), bet sukelia blogą burnos kvapą, rūgštį skrandyje, riaugėjimą it t.t. Jeigu žmogaus organizmas nepriima česnako natūraliame pavidale, tai jis negali vartoti tokią naudingą maistinę medžiagą.
Daugybės tyrinėjimų keletos paskutinių metų bėgyje pasekoje, vadovaujant GNLD mokslininkams, buvo sukurtas preparatas Garlic Allium Complex. Žaliava yra išdžiovinama šaldymo kamerose, po to susidarę milteliai presuojami į tabletes ir pasidengiama plėvele, kuri praeina pro skrandį ir pradeda tirpti tik žarnyne. Susidaręs alicinas ir kitos laisvos aktyvios medžiagos įsisavina ir pradeda veikti. Burnoje nebūna nemalonaus kvapo ir skonio.
Garlic allium complex yra labai naudingas sveikatai. Jis pradeda praktiškai nuo visų susirgimų:
- Širdies-kraujagyslių susirgimams (reguliuoja kraujo spaudimą, skystina kraują, apsaugo nuo trombų susidarymo);
- Kvėpavimo takų susirgimams (chroniškas ir paaštrėjęs bronchitas, astma);
- Peršalimo;
- Gripo;
- Sąnarių uždegimo;
- Blogo virškinimo (dauginasi naudingos žarnyno bakterijos);
- Atminties pagerinimui.
Preparatas padeda prailginti gyvenimą.
MULTI
GNLD Multi mitybos papildas – tai polivitaminų ir mineralinių medžiagų preparatas, kuris sudarytas iš tų pačių vitaminų kaip ir Formula IV. Rekomendacijos naudojimui tokios pačios. Multi nėra geležies ir tre-en-en koncentrato.
Multi preparatas skirtas žmonėms, kurių maiste ir gėrimuose yra pakankamai geležies arba tiems, kurių organizmas blogai įsisavina geležį. Preparatą rekomenduojama naudoti drauge su GNLD Tre-en-en.
TRE-EN-EN
Tre-en-en buvo sukurtas jau 1958 metais ir visame pasaulyje tik GNLD turi teisę naudoti šį preparatą. Jis yra gaminamas iš kviečių grūdų, ryžių sėlenų ir sojų pupelių. Visas apdirbimas vyksta žemose temperatūrose. Tre-en-en – tai koncentratas iš augalinių riebalų, kurie prie įprastų apdirbimo sąlygų (aukštose temperatūrose) suyra. Tos neprisotintos riebiosios rūgštys labai būtinos ląstelių membranoms. Ląstelių membranos įleidžia į ląstelę naudingas medžiagas ir iš ląstelių – atliekas. Mūsų organizme yra 73 milijardai ląstelių ir jos visos turi efektyviai funkcionuoti.
Šiai dienai vis daugiau dėmesio yra skiriama tiems produktams, kuriuose yra mažai riebalų. Tokiu būdu sumažėja „blogų“ (prisotintųjų) riebalų kiekis mūsų maiste, bet taip pat sumažėja ir naudingų (neprisotintųjų) riebalų kiekis. Yra daug naudojama margarino, kur dalis augalinių riebalų yra hidrogeniniai. Susidarę tokie riebalai nėra naudingi sveikatai. Ląstelės suserga, jeigu sutrinka pusiausvyra tarp „gerų“ ir „blogų“ riebalų mūsų maiste. Jos deformuojasi ir sunyksta. Naujų sveikų ląstelių atsiradimas sutrikęs. Rūpindamiesi mūsų mitybos raciono įvairove, naudodami mitybos papildus, į mūsų kraują patenka geros ir būtinos medžiagos. Jeigu ląstelės membrana šių naudingų medžiagų nepraleidžia, tai, atitinkamai, iš jų nėra jokios naudos. Mes vis tiek pavargstame ir jaučiamės blogai.
Sveikata negali būti geresnė, negu jos pagrindas – ląstelės. Reiškia, kad mes esami sveiki arba sergantys tiek, kiek sveikos arba sergančios yra mūsų ląstelės. Tre-en-en su savo augaliniais riebalais atnaujina normalią ląstelių funkciją.
KRAMTOMOSIOS TABLETĖS VAIKAMS „VITA-SQUARES”
Kodėl vaikų mitybos poreikiai tokie svarbūs?
- Vaikų organizmas kasdien sukuria PERMILIJARDĄ naujų ląstelių. Šis nepaprastas augimas reikalauja daug maisto medžiagų. Nuo pat gimimo vaikų svoris keletą kartų padvigubėja.
- Jauno žmogaus audiniams ir organų sistemai reikia maisto medžiagų, kad galėtų tinkamai vystytis.
- Vaikų medžiagų apykaitos tempas labai spartus. Turbūt pats sparčiausias, koks tik kada gali būti, o vitaminai ir mineralai būtini sklandžiai medžiagų apykaitai.
- Vaikų fizinio aktyvumo lygis, augimas ir jėgų atgavimas reikalauja be galo daug energijos. Vitaminai ir mineralai padeda organizmui geriau paimti ir įsisavinti maiste esančias maistines medžiagas.
- Skurdi vaikų mityba – tai nepakankamas vaisių, daržovių, sveikų grūdų, ir per didelis rafinuoto, saldaus, riebaus maisto vartojimas.
„Vita-Squares” užpildo mitybos spragas:
- „Vita-Squares” užtikrina optimalią ląstelių mitybą, kuri palaiko vaikų augimą ir vystymąsi. Papildo formulė specialiai pritaikyta vaikųmitybos
- Tai ne tik polivitaminų papildas. Kompleksinio „Vita-Squares” maisto papildo sudėtyje yra vitaminų (A, D, E, C, Tiaminas, Roboflavinas, Niacinas, B6, Folio rūgštis, B12, Biotinas, Pantenono rūgštis), mineralų (geležis, cinkas, jodas, varis, chromas, manganas, colinas), lipidų, sterolių ir kitų natūralių maistinių medžiagų, kurių trūksta maiste, bet kurios labai svarbios gerai sveikatai.
- Sudėtyje yra „Tre-en-en” grūdų koncentrato. Ypatinga formulė iš sveikų kviečių gemalų, ryžių sėlenų ir sojų pupelių aprūpina lipidais ir steroliais, kurie dažnai pašalinami iš maisto produktų, sudarančių vaikų mitybos pagrindą.
- Platus antioksidantų spektras.
- 100% natūralūs saldikliai ir kvapiosios medžiagos. Tabletės pasaldintos vaisių sulčių (obuolių ir vynuogių) koncentratu, fruktoze, gliukoze ir dekstroze. Kvapiąsias medžiagas atstoja apelsinų ir uogų ekstraktas. Sudėtyje nėra sacharozės. Puikaus skonio!
- Optimalusmineralų kiekis. Papildyta cinku, chromu, variu, geležimi, jodu irmanganu.
- Sudėtyje yra Cholinas reikalingas tinkamai smegenų veiklai bei tirpdo vidinius riebalus.
- Kramtomosios tabletės lengvai virškinamos ir įsisavinamos.
- Be konservantų ir dirbtinių dažiklių.
ACIDOPHILUS PLUS
Naudingosios („gerosios”) žarnyno bakterijos naudingos sveikatai, trukdo ligas sukeliančių („blogųjų”) bakterijų ir patogeninių grybelių augimui, pagerina mikrobų, gyvenančių mūsų žarnyne, balansą. Tūkstančius metų visame pasaulyje žmonės vartojo pieno produktus, kurie pagaminti veikiant šioms naudingoms bakterijoms (jogurtas, sūris, fermentuotas pienas). Tiek moksle, tiek liaudyje suprantamas teigiamas šio maisto poveikis sveikatai. GNLD naudingųjų bakterijų maisto papildas „Acidophilus Plus” apima veiksmingumą ir technologiją, garantuojančią, kad gyvų organizmų nesunaikins skrandžio rūgštis, ir jie pasieks žarnyną, ir suteiks penkis milijardus gyvų organizmų, galinčių palaikyti optimalią virškinamojo trakto veiklą.
Platus mikroorganizmų spektras iš žmogaus mitybos grandinės! Įvairių fermentuotų pieno produktų iš viso pasaulio vartojimas būtų idealus variantas, aprūpinantis mikroorganizmų įvairove, tačiau neįmanomas. Norėdama sustiprinti virškinamąjį traktą plačiu jų spektru, GNLD pasirinko ir atskyrė tik geriausias rūšis, kurios naudojamos ruošiant natūralius produktus: europietišką jogurtą, fermentuotą pieną su acidophilus bakterijomis, fermentuotą pieną su bifidus bakterijomis bakterijomis, „Yakult”, populiarų fermentuotą pieną Japonijoje. Visos rūšys griežtai ir nuolat kontroliuojamos, jog kiekvieną kartą būtų užtikrintas tam tikrų bakterijų buvimas. Produktas suteikia penkių pieno rūgštį gaminančių bakterijų, kurių santykis 1:1:1:1:1:
- Lactobacillus acidophilus
- Lactobacillus bulgaricus
- Lactobacillus paracasei
- Bifidobacterium animalis
- Streptococcus thermophilus
Probiotikų trūkumas. Čia išvardinti veiksniai gali pašalinti gerąsias bakterijas ir sugriauti jų balansą žarnyne:
- antibiotikai, kurie gali pražudyti tiek gerąsias, tiek blogąsias bakterijas
- kiti vaistai
- dieta (labai perdirbtas, mažai skaidulų turintis maistas)
- lėtinė diarėja (viduriavimas)
- stresas
Nuo žarnyno gerųjų ir blogųjų bakterijų balanso gali priklausyti:
- maistinių medžiagų kiekis
- vaistų veiksmingumas
- infekcijos
- komfortas
Gerųjų bakterijų dažnai sunku gauti tik iš maisto. Netgi jei jame yra gyvų bakterijų, jums reikėtų suvalgyti daug jogurto, jog gautumėte pakankamai bakterijų ir pasiektumėte norimą rezultatą, ypač turint omenyje, kad:
- Dėl pasterizavimo daugelyje populiariausių jogurtų nėra gyvų kultūrų.
- Laboratorijose atlikti įvairių fermentuotų pieno produktų tyrimai parodė, kad bakterijų rūšių, kurių turėtų būti produkte, dažnai jų visiškai nėra, arba randami tik maži jų kiekiai.
- Virintamemaiste nėra gyvų organizmų. Visi fermentuoti pieno produktai turėtų būti vartojami žali, jog būtų galima gauti probiotikų teikiamą naudą.
- Naudingosios bakterijos negali išgyventi skrandžio rūgštyje. Todėl keletas gyvų organizmų yra priverstos žarnyne dėti visas pastangas naudai suteikti.
Veiksmingumas garantuojamas! Kiekvienoje „Acidophilus Plus” kapsulėje yra penki milijardai gyvų naudingųjų bakterijų.
Tikslinė pristatymo technologija! Ypatinga tikslinė pristatymo technologija apsaugo naudingąsias bakterijas nuo rūgštinės skrandžio terpės ir padeda, jog maksimalus gyvų bakterijų kiekis galėtų pasiekti žarnyną. Gaminant „Acidophilus Plus”, su įvairiais pieno rūgštį gaminančių bakterijų tipais apdorojami ir želę sudarantys polisacharidai, kurie netirpsta rūgštyje, turinys supilstomas į kietas želatinos kapsules. Kai kapsulė susiduria su rūgštine skrandžio terpe, ji ištirpsta, o kapsulės turinys suformuoja netirpų apvalkalą, kuris apsaugo bakterijas. Kai skrandžio turinys pasiekia žarnyną, apsauginis želės apvalkalas ištirpsta, ir bakterijos išlaisvinamos. Aktyvūs mikroorganizmai išskiriami būtent ten, kur jie veikia, suteikdami geriausią naudą sveikatai!
GR2 CONTROL
SVORIO MAŽINIMO PROGRAMA
„GR2 Control“ programos pagrindas – šiuolaikinis mokslas. Apimdama unikalius produktus, mankštinimosi ir gyvenimo būdo patarimus, „GR2 Control“ yra puiki programa visiems, kurie nori sumažinti svorį, pagerinti sveikatą ir geriau jaustis. Sukurta vadovaujant Mokslo patarėjų tarybai (SAB) bei Visuotinei mokslo bendrijai (angl. Global Science Network), „GR2 Control“ iš tiesų yra pati pažangiausia svorio mažinimo mokslo programa. „GR2 Control“ Jums suteikia visą moksliškai pagrįstą informaciją apie glikemijos reakciją. „GR2 Control“ reiškia glikemijos reakcijos kontrolę. „2“ rodo naudą, kurią gausite – ilgalaikę sveikatą, laikydamiesi žemo glikemijos lygio dietos. Jūsų gyvenimas gali pailgėti keletu metų. Pasitelkdama daugiaetapę strategiją „GR2 Control“ programa padeda išvystyti reikiamus mitybos įpročius, vartojant tinkamą žemo glikemijos reakcijos lygio maistą, kuris papildomas unikaliais svorio mažinimo programos produktais. „GR2 Control produktai“ sukurti taip, kad turėtų sinergetinį poveikį tiems organizmo mechanizmams, kurie kontroliuoja ir veikia sotumą. Mokslo patarėjų taryba (SAB) pakėlė mokslą apie sveiką svorio mažinimą į naują lygmenį. Programoje naudojami naujausi duomenys apie glikemijos reakciją, kad būtų galima sumažinti insulino išsiskyrimą ir padėti Jums apsisaugoti nuo glikemijos „kalnelių“ bei „insulino spąstų“. Imantis šios programos sotumo jausmas išlieka ilgesnį laiką, ji subalansuoja ir kontroliuoja energijos lygį, skatina riebalų deginimą ir neleidžia jiems kauptis.
GNLD proteino produktai ypač aukštos kokybės. GNLD, siekdama pagaminti geriausių savybių aminorūgštis, vartoja proteiną iš įvairių natūralių šaltinių. Todėl gaunami aukščiausios kokybės proteino produktai, turintys mažai riebalų ir cholesterolio.
GNLD proteino technologijos privalumai. Protogeninis procesas. Norint pagaminti aukščiausios kokybės proteiną, jo gamybos metodas yra toks pat svarbus, kaip ir žaliavos kokybė. Jeigu per aukšta temperatūra, galima pažeisti proteino struktūrą ir tokiu būdu sumažinti jo maistinę vertę. GNLD ypatingas protogeninis procesas saugo aminorūgštis, kadangi aukščiausios kokybės žaliavos yra maišomos esant žemai temperatūrai.
Glikemijos lygis. GNLD „GR2 Control Meal Replacement“ proteino kokteilyje yra fruktozės, ji veikia kaip natūralus saldiklis ir suteikia energijos. Fruktozė – tai paprastasis angliavandenis, esantis natūralių vaisių cukruje. Fruktozė suteikia daugiau energijos, nei kiti cukrūs, pavyzdžiui, gliukozė ar sacharozė. GNLD proteino papildai, turintys fruktozės, palaiko svarbų „glikemijos lygį“, nuolat teikia energijos (be „kilimų“ aukštyn ir „kritimų“ žemyn, kaip būdinga sacharozei). Kaip parodyta diagramoje, gliukozė greitai suteikia energijos, tačiau ji išskiria insuliną. Tokiu būdu raumenys sunaudoja daugiau energijos (gliukogeno), ir sutrinka riebalų virtimo energija procesas.
Rezultatas – energijos antplūdis, o po to nuovargis ir alkis. Fruktozė atvirkščiai – nesukelia staigaus cukraus padidėjimo kraujyje ar staigaus insulino išskyrimo. Fruktozė tolygiai išskiria cukrų kraujyje ir nesukelia raumenų gliukogeno sumažejimo. Organizmas tampa ištvermingesnis treniruočių metu, arba yra aprūpinamas energija visai dienai!
Proteino kaupimas. Visuomet organizmui labiausiai reikėjo energijos. Jeigu maiste esanti energija (angliavandeniai ir riebalai) negali aprūpinti organizmo pakankamu energijos kiekiu, organizmas pradeda vartoti proteinus. Jei yra pakankamai angliavandenių ir riebalų, proteinas saugomas ypatingoms organizmo funkcijoms: apsaugai, atstatymui, augimui, ištvermei. GNLD proteino papildai aprūpina ilgalaikę energiją suteikiančiais angliavandeniais, kurie dėl šios svarbios proteinų kaupimo funkcijos lėtai absorbuojami.
Visos 22 amimorūgštys. Siekdama didžiausio proteino veiksmingumo, GNLD tiekia proteino kokteilius, kuriuose yra visos 22 žmogaus mitybai svarbios aminorūgštys. Todėl jos gali būti naudojamos audinių formavimui, atstatymui, fermentų sintezei ir t.t. Toks tikslus balansas yra ne visuose proteino turinčiuose produktuose.
GNLD GR2 Control Meal Replacement Protein Shake baltyminis kokteilio saugumas ir veiksmingumas įrodytas moksliniais tyrimais. Klinikinių tyrimų rezultatai paskelbti „Journal of the American College of Nutrition“ 17 t. Kokteilio sudėtyje yra tinkamai subalansuotas vitaminų, mineralų, baltymų, riebalų ir angliavandenių kiekis, kuris užtikrina saugų ir kontroliuojamą svorio mažinimą. Išskirtinė glikemijos reakcijos formulė padeda organizmui iki minimumo sumažinti riebalų kaupimą ir padidina deginamų riebalų kiekį. Sudėtyje yra angliavandenių, turinčių žemą glikemijos indeksą.
Jie aprūpina organizmą ilgalaike energija. Tai pilnas maisto davinio pakaitalas. Kiekviena porcija suteikia 1/3 dienos normos 22 gyvybiškai svarbių vitaminų ir mineralų, platų asortimentą kitų svarbių maistingųjų elementų. Suteikia reikalingą visų 22 aminorūgščių, svarbių žmogaus organizmui, kiekį. Kontroliuoja potraukį saldumynams, šokoladui ir daug krakmolo turintiems produktams. Sudėtyje nėra kofeino, riebalus sugeriančių medžiagų, efedrino, gvanarinės paulinijos, natrio, stimuliatorių, kontraindikatorių ar kitų žalingų medžiagų. Išskirtinė glikemijos reakcijos formulė garantuoja svorio mažinimą ir energingumą. Unikali formulė „daug baltymų/mažai angliavandenių“ padeda kontroliuoti glikemijos reakcijos procesą. Kokteilis labai skanus ir maistingas. Galima rinktis iš dviejų puikių skonių: šokolado „Chocolate Dream“ ar vanilės „Vanilla Whisper“. Jį galima lengvai paruošti, pavyzdžiui, su pienu.
GNLD GR2 Control Fiber Supplement skaidulinio papildo sudėtyje yra tirpių skaidulų be kalorijų, kurios padeda sukurti sotumo jausmą. Šis skaidulinis papildas – tai saugi, natūrali alternatyva apetitą slopinantiems cheminiams preparatams. Skaidulos yra nekaloringos ir suteikia sotumo jausmą. Natūralios skaidulos skrandyje absorbuoja vandenį ir išsiplečia, taip padėdamos natūraliai ir greitai pajausti sotumą. Skaidulos yra svarbios angliavandenių apykaitai, prailgindamos skrandžio tuštėjimą ir lėtindamos angliavandenių suvartojimą. Jos nesukelia pripratimo. Skaidulos – saugi, natūrali alternatyva kenksmingoms „dietinėms piliulėms“. Jos gerina maisto medžiagų įsisavinimą ir suteikia daugiau energijos. Tai unikalus skaidulų mišinys iš 6 šaltinių. Sudėtyje yra koniaku miltų – turtingo tirpių skaidulų šaltinio, kuris padidindamas savo svorį iki 50 kartų, suteikia sotumo. Kiekviena porcija suteikia 1 gramą maistingųjų skaidulų ir nulį kalorijų. Testai įrodė produkto saugumą ir efektyvumą. Sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių, druskos, cukraus, saldiklių, kvapiųjų medžiagų ar konservantų. Skaidulų papildas padeda kontroliuoti glikemijos reakcijos procesą, lėtinant angliavandenių išsiskyrimą į kraują. Produktą reikia vartoti 20-30 minučių prieš valgį, dvi tabletės suteikia sotumo jausmą ir pasitenkinimą, o maisto suvartojame mažiau.
„GR2 Control“ – puiki pagalba cukriniu diabetu sergantiems žmonėms, kadangi reguliuoja cukraus kiekį kraujyje.