Neretai išgirstame vairuotojų tvirtinimus apie vien praktišką automobilių paskirtį. Ginčytis, kad svarbiausia automašinų paskirtis yra nukakti iš vieno taško į kitą, sudėtinga, bet, kaip rūbai ne vien apsaugo nuo šalčio, taip ir transporto priemonė dažnam taip pat yra ir tam tikra saviraiškos forma. Tad kokią spalvą, pirkdami automobilį, turėtumėte rinktis norėdami, kad pasaulis matytų, kokia nepakartojama asmenybė esate, ar ką apie jus sako šiuo metu vairuojama transporto priemonė? Komanda „auto supirkimas“ turi savo nuomonę

Juoda

Juoda būdinga valdžią mėgstantiems žmonėms. Tokios spalvos automobilio savininkai yra agresyvūs, nori pareikšti apie save pasauliui ir pageidauja, kad į juos būtų žiūrima rimtai. Visgi pastarosios savybės gali būti tik kaukė, kuria siekiama pridengti nepasitikėjimą savimi. Bet kuriuo atveju polinkio elegancijai ir klasikai juodųjų plieninių žvėrių savininkai nestokoja.

Balta

Baltos transporto priemonės nurodo vairuotojo dėmesingumą detalėms ir švarai, perfekcionizmą. Kaip gi galėtų kitaip, kai tenka prižiūrėti tokią purvui jautrią spalvą? Riteriai ant baltų metalinių žirgų pasižymi savo ramybe, nuoširdumu bei atvirumu. Jie neturi, ko slėpti, ir yra geri draugai.

Raudona

Raudonos spalvos agregatų turėtojai viduje liepsnoja, kaip tai beskambėtų banaliai. Tokie žmonės yra aistringi, jausmingi ir yra linkę laužyti taisykles (taip pat ir vairuodami). Skaisčiai raudona byloja apie aiškų norą būti dėmesio centre, o štai labiau vyninė spalva kalba apie šio troškimo maskavimą.

Mėlyna

Keleiviai, važiuojantys mėlynos spalvos automobilio savininko vairuojamoje transporto priemonėje, gali būti ramūs – tokie vairuotojai yra patikimi visose srityse ir nedaro kvailysčių. Mėlyna spalva nurodo ramų (net mieguistą), rimtą, nuoširdų charakterį. Apie tokių savybių vyrus paprastai sakoma, kad jie yra tarsi meškinai.

Pilka / sidabrinė

Saugumą už vairo garantuoja ir pilkų automobilių vairuotojai. Paprastai tokie žmonės yra labai atsargūs, ramūs, stabilūs ir neutralūs mąstytojai, esantys visiška priešingybe vadinamiesiems „kelių ereliams“. Pilkųjų agregatų vairuotojus kai kuriais atvejais netgi galima būtų pavadinti pilkomis pelytėmis. Pastarojo epiteto nemėgstantys asmenys renkasi sidabrinę spalvą, kuri, nors ir panaši į pilką, demonstruoja didesnę eleganciją ir norą išsiskirti.

Žalia

Žalia spalva kalba apie vairuotojo ramybę bei vidinį balansą, bet taip pat norą įsitvirtinti ir patikti aplinkiniams. Toks žmogus myli gyvenimą ir gerbia tradicijas. Salotinė spalva reiškia didesnį žaismingumą ir neprognozuojamumą, kas gali pasireikšti ir kelyje.

Geltona

Geltonos spalvos automobilių turėtojai yra labai artimi žmonių būdą apibūdinančiam epitetui „saulutės“. Tai yra asmenybės, besidžiaugiančios gyvenimu ir mėgstančios bendrauti. „Geltonieji“ vairuotojai išlieka optimistiški bei pozityvūs net sudėtingose situacijose. Taip pat tokie žmonės pasižymi kūrybiniu polėkiu ir kartais kiek vaikišku požiūriu į gyvenimą.

Ankstesnis straipsnisSėkmingam verslui – geriausios reklamos formos
Kitas straipsnisGrindų dangos

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here