lego mašina

Vienas smagiausių konstruktorių berniukams ir mergaitėms, žinoma – LEGO Duplo lavinamieji konstruktoriai. Ryškiaspalvės plastikinės detalės leidžia sukonstruoti įvairiausius pasaulius ir praplėsti akiratį. Sukurti miestus, aikštes, namus, zoologijos sodus, statybų aikšteles, apgyvendinti šiuos pasaulius žmogeliukais, gyvūnais, išvystyti automobilių, traukinių ar kitų transporto priemonių tinklus. Ne veltui šie žaislai jau daug metų yra užkariavę vaikų širdis visame pasaulyje.

lego

Žaislai mergaitėms

Mergaitėms seniau būdavo parenkami tik su namų aplinka ir jaukumu, švietimu susiję žaislai. Tokie kaip LEGO konstruktoriai – virtuvėlė, mokykla, ligoninė, šeimos aikštė ir pan. Dabar galima drąsiai siūlyti mergaitėms įvairius konstruktorius. Tai gali būti ir „Gimtadienio iškyla“, ir „Betmeno lėktuvas“, ir vaizduotę itin lavinantys „Smagūs kūriniai“.

Konstruktoriai berniukams

Berniukams visada įdomu transportas, todėl jiems patiks tokie LEGO Duplo konstruktoriai kaip „Policija“, „Gaisrinė“, visi rinkiniai su traukiniais ir automobiliais. Tačiau ir berniukų žaislų dėžę verta paįvairinti tokiais socialiais žaislais kaip „Picerija“, „Vaikų darželis“, „Šeimos namas“, „Naminiai gyvūnėliai“ ar „Miesto aikštė“.

LEGO konstruktorių kokybė

LEGO gamybos grupė visame pasaulyje taiko aukštus kokybės standartus. Todėl visi žaislai atitinka kokybės ir saugumo reikalavimus. LEGO gamina žaislus iš medžiagų, kurios nepakenktų su žaislais žaidžiantiems vaikams. Taip pat LEGO yra gaminama siekiant tausoti aplinką. Konstruktorių gamybai naudojamas ABS (akrilnitrilo butadieno stireno polimeras) plastikas, vartotojams pažįstamas iš 3D spaudos, kaip pagrindinė šio spausdinimo metodo medžiaga. Šis plastikas yra lankstus, minkštas, tačiau atsparus smūgiams. Tad galima išgauti švelnias formas, negalinčias sužeisti, o drauge ir ilgaamžes, atsparias smūgiams ir lūžimui.

lego gaisrinė

Konstruktorių kaina

Originalių LEGO Duplo konstruktorių kaina be akcijos svyruoja nuo kelių eurų iki kelių dešimčių. Pigiausi LEGO yra vos kelių detalių nedideli konstruktoriai, pavyzdžiui, „Mano pirmosios emocijos“ arba „Mano pirmasis lenktynių automobilis“. Brangesni LEGO Duplo konstruktoriai  turi daugiau detalių ir itin lavina vaizduotę bei, aišku, tinka ir vyresniems vaikams. Tai „Šeimos mugė“, „Miesto aikštė“ ar „Aplink pasualį“. Norint įsigyti LEGO Duplo pigiau, nerekomenduojama pirkti iš neaiškių parduotuvių, kurios negali suteikti garantijos, jog prekė originali. Populiarių prekių ženklų padirbinių galima nusipirkti pigiai, tačiau nerekomenduojama, nes tai bus jau visiškai kitas, nekokybiškas ir galbūt net pavojingas žaislas. Geriausia yra sekti originalių parduotuvių siūlomas akcijas ir pirkti kokybiškus LEGO konstruktorius pigiau.

lego mašina

Kaip išrinkti žaidimą, konstruktorių vaikui?

Kaip ir perkant kitus žaislus, perkant LEGO ar kitus konstruktorius, atsižvelkite į svarbius faktorius:

  • Koks rekomenduojamas amžius vaikų, kuriems galima žaisti konstruktoriumi arba LEGO? Nepirkite žaislų per mažam vaikui, jeigu prekės aprašyme nurodytas vyresnis vaikas, nes mažyliai gali praryti smulkias detales. Per dideliam vaikui mažo vaiko žaislai irgi netiks, nes bus neįdomūs, nelavins vaizduotės. Todėl ieškodami konstruktorių vaikams, laikykitės rekomenduojamos amžiaus ribos.
  • Atsižvelkite į vaiko pomėgius, o ne tik į lytį. Nesvarbu, ar tai mergaitė, ar berniukas, žiūrėkite, kas vaikui labai patinka: traukiniai, gaisrinės, namai, kelionės aplink pasaulį, gamta, zoologijos sodas, gydytojo kabinetas ir poliklinika ir pan.
  • Numatykite biudžetą, o tuomet jo rėmuose leiskite vaikams ir patiems pareikšti nuomonę, kuris konstruktorius patiktų labiau.
  • Rinkitės originalius konstruktorius, tokius kaip LEGO Duplo, nes jie yra saugūs ir skirti jūsų vaikams, kitaip negu pigūs padiribiniai, kurie gali ir pakenkti.
  • Pirkite jums patogiais būdais: internetu ar tiesiogiai specializuotose žaislų parduotuvėse.
Ankstesnis straipsnisVartų automatika genda dažnai?
Kitas straipsnisNuotoliniai kursai padeda verslams plėstis ir tobulėti

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here