Kelionės su vaikais gali tapti tikru iššukiu, nes jie dažnai reikalauja dėmesio ir energijos. Kartais jiems sunku įtikti su maistu, o kartais jiems tiesiog būna nuobodu, nes nėra, ką veikti. Vis dėlto, atostogos su šeima gali būti ir smagios, svarbiausia, tinkamai joms pasiruošti. Dėl to šiame straipsnyje pasidalinsime naudingomis įžvalgomis, kaip tinkamai pasiruošti šeimos atostogoms.

Išsirinkite viešbutį, kuriame būtų daug pramogų vaikams

Kreipdamiesi į kelionių agentūrą, būtinai išsakykite visus reikalvimus. Tam, kad vaikas nenuobodžiautų kelionėje, svarbu, kad pasiranktame viešbutyje būtų kuo daugiau pramogų vaikams. Kai kuriuose viešbučiuose gali būti ne tik žaidimų aikštelės, šildomi baseinai vaikams, bet ir vaikų klubai ar net vandens pramogų parkai. Tad net ir patys mažiausi poilsiautojai galės smagiai praleisti laiką.

Pasirinkite geriausią skrydžio laiką

Jeigu keliaujate su mažamečiu vaiku, geriausia skristi lėktuvu vaiko pietų miego metu, ypač, jeigu skrydis trunka vos kelias valandas. Mažiesiems dažniausiai laikas slenka labai lėtai, todėl skrendant per pietų miegą, kelionė ne taip prailgs. Be to, kai mažylis miegos skrydžio metu, tėvai turės galimybę nors trumpam atsipūsti ir, pavyzdžiui, paskaityti knygą, pasnausti, pažiūrėti filmą, serialą ir pan.

Pasirūpinkite užkandžiais

Poilsinės kelionės su vaikais metu būtinai turėkite užkandžių tiek sau, tiek mažiesiems keliautojams. Jeigu norite, kad vaikas kuo ilgesnį laiką išsėdėtų ramiai, venkite saldumynų. Vietoj jų verčiau rinkitės kuo natūralesnius užkandžius, pavyzdžiui, riešutus, tyreles ar liofilizuotus maisto produktus. Jeigu nusimato ilgesnis skrydis, parūpinkite rimtesniais užkandžiais.

Pasiimkite žaidimų

Priklausomai nuo vaiko amžiaus, siūlome pasirūpinti ne tik užkandžiais, bet ir įvairiais žaidimais. Galite į kelioninę rankinę įsidėti knygelių, nedidelių interaktyvių žaidimų, galvosūkių, žurnalų. Žinoma, šiuolaikiniai vaikai dažnai naudojasi išmaniaisiai telefonais ar planšetiniais kompiuteriais, todėl skrydžio laikas gali praeiti itin greitai.

Įsidėkite higienos priemonių ir atsarginių drabužių

Rekomenduojame į rankinį bagažą įsidėti drėgnų servetėlių, dezinfekcinio skysčio ar gelio ir mažų maišelių šiukšlėms. Taip pat pasrūpinkite tiek savo, tiek vaidų odą ir pasiimkite kūno ir veido kremų. Jeigu keliaujate su mažamečiais, įsidėkite atsarginių drabužių, jeigu vaikai netyčia apsilietų gėrimu ar kaip nors kitaip išsiteptų.

Atsižvelgę į aukščiau minėtus patarimus, išvengsite kelionės planavimo streso, nerimo. Svarbiausia kelionei pradėti ruoštis kuo anksčiau. Spręsdami, kokius žaidimus ir užkandžius pasiimti kartu su savimi, atsižvelkite į vaiko caharakterį ir laisvalaikio praleidimo būdus. Tėvai, tinkamai pasiruošę atostogoms su vaikais, galės atsipalaiduoti ir džiaugtis laiku su visa šeima.

Ankstesnis straipsnisSaulės elektrinės: Švarios energijos ateitis
Kitas straipsnisPaskolos refinansavimas: kodėl verta pasinaudoti

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here