ziedai

Šiandien, vestuvinių žiedų pasirinkimas – milžiniškas. Galimybės sukurti šį meno kūrinį – beribės: su spalvotais akmenimis, stambūs platininiai su specialiai pritaikytu dizainu ir t.t

Pagrindinė taisyklė, kurios turite laikytis – atsižvelgti į kokybę. Manoma, kad šis žiedas nešiosis visą gyvenimą, todėl jis turėtų būti tvirtas, kad atlaikytų pagrindines gamtos jėgas, smūgius ir išliktų nesusidėvėjęs. Tiek rekomenduojami, tiek populiariausi žiedai, turintys kieto metalo pagrindą – auksas arba platina, kurių plotis ne mažesnis kaip 2,5 mm.

Keletas patarimų renkantis vestuvinį žiedą:

RENKANTIS AUKSINĮ

Geltonas auksas yra klasikinis pasirinkimas vestuvėms, tačiau jis tinka ne visiems. Tai tradicinis žiedas, tačiau labiausiai dera, turintiems geltono atspalvio odą. Baltasis auksas gražiausiai atrodo prie labai blyškios arba labai tamsios odos, o rožinis auksas linkęs papildyti rausvos spalvos odą. Kitaip sakant, pagal odos atspalvį, galima drąsiai derinti žiedus.

Kalbant apie karatus – grynas auksas (24 ct auksas) yra brangiausias, tačiau jis lėčiausiai nusidėvi, nei 18 ct arba 9 ct metalai. Kuo žemesnis karatas, tuo daugiau papildomų metalų lydinių buvo pridėta siekiant sustiprinti auksą, išlaikant jo spalvą. Dėl to 9 ct auksas gali būti šviesesnis nei 18 ct, 22 ct ar 24 ct, bet tai nereiškia, kad jis ilgai išsilaikys nepakitęs.

RENKANTIS PLATINĄ

Platina yra kietesnė už auksą ir labiausiai iš visų metalų nereaguoja į kitus. Tai reiškia, kad bėgant laikui ji neišblės ir nenusidėvės. Platina yra šiek tiek tamsesnė už baltajį auksą, todėl lengvai pritaikoma, prie įvairių odos tonų.

Vienintelė pastaba – kaina. Tvirtas platinos žiedas nėra pigus, tačiau jis ilgaamžiškas. Atkreipkite dėmesį, kuo grynesnė platina, tuo ji tvirtesnė. Prieš pirkdami, patikrinkite žiedo grynumą, optimalus –  95%, patariame vengti, mažesnio nei 80% grynumo.

RENKANTIS DEIMANTUS

Atsargiai rinkitės deimantinę juostelę. Priklausomai nuo nešiojimo, jie gali nusitrinti nuo jūsų pirštų.

Deimantai galinęje dalyje nešvarumus kaups daug greičiau nei esantys priekyje, todėl juos reikia reguliariai valyti.

Taip pat, laikui einant mūsų pirštai keičia formas, ir jūs tikriausiai turėsite išplėsti savo žiedą ateityje, o tai – brangus malonumas.

Rekomenduojame pasirinkti (deimantus, išdėliotus per pusę juostos). Sutaupysite pinigų dabar ir ateityje.

Šaltinis: tuzai.lt

Ankstesnis straipsnisCNC frezavimas – įvairiausiose pramonės srityse gaminamų produktų kokybės garantas
Kitas straipsnisNatūrali lietuviška kosmetika internetu

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here