Šiuolaikinės technologijos ir inovatyvūs sprendimai nulėmė tai, jog medžiagų apdirbimo rinkoje buvo imtos naudoti modernios CNC staklės – pasaulyje itin populiarus ir vertinamas įrenginys, iš pirmo žvilgsnio primenantis rankinį frezerį, naudojamą įvairioms medžiagoms pjaustyti. Tačiau norint itin kokybiškai apdirbtų medžiagų, specialius įrenginius valdyti turi ir tai išmanantys specialistai. Profesionalumu ir itin kokybiškomis paslaugomis Lietuvoje garsėja įvairių medžiagų apdirbimo (mechaninio apdirbimo, specialių paviršių apdorojimo (metalo poliravimo, terminio apdorojimo, šlifavimo, šratavimo, stiklavimo, smėliavimo, anodavimo, chromavimo, galvanizavimo), įrenginių ir atskirų detalių projektavimo, metalo ir stiklo pertvarų gamybos) įmonė – UAB „Mechaniniai komponentai“.

Šios įmonės sėkmę ir sklandžius darbus nulemia ne tik žiniomis bei patirtimi stipri komanda, bet ir naudojama moderni įranga, užtikrinanti aukščiausios kokybės standartus atitinkančius gaminius. Įmonės vadovas visuomet akcentuoja, kad siekiant funkcionalumo ir plataus darbų spektro, norint patenkinti įvairiausius klientų poreikius, buvo pasitelktos naujausios CNC frezavimo staklės, su kuriomis gali būti suformuojami įvairiausi detalių paviršiai: plokšti, cilindriniai, kūginiai ir nelinijiniai (pavyzdžiui, horizontalūs, vertikalūs arba nuožulnūs detalių paviršiai), tiesūs arba sraigtiniai grioveliai, reljefiniai paviršiai ir t. t. Tai padeda atlikti techniškai pažangiose, tiksliose paviršiaus ir profilio šlifavimo staklėse įdiegta speciali paviršiaus šlifavimo technologija. Kadangi staklėse nėra slankiojančio stalo ir šlifavimo galvutės kolonos, tai nesukelia jokių trikdžių ir suteikia labai didelį privalumą – tvirtumą bei staklių dinamiškumą, leidžiantį tiksliai įgyvendinti projektą. Tiesa, tokia įranga leidžia ne tik labai kokybiškai atlikti darbus, bet ir užtikrina mažesnes darbų kainas. Kadangi aukštos kokybės įranga veikia tiksliai ir greitai, su ja paprasta ir lengva dirbti, nereikia samdyti daug darbo jėgos – būtent tai lemia ir mažesnes atliekamų darbų kainas. Neabejotinai šiuo aspektu įmonė „Mechaniniai komponentai“ turi konkurencingą pranašumą. Čia dirbama tik su aukštos kokybės įranga, kuri leidžia klientams pasiūlyti optimaliausias ir patraukliausias kainas medžiagų apdorojimo rinkoje.

CNC frezavimas patrauklus ir tuo, kad specialiomis staklėmis apdirbamų detalių įtvirtinimui gali būti panaudojami įvairiausi būdai ir priemonės. Pavyzdžiui, jeigu detalės yra didelių matmenų, jos ant staklių stalo tvirtinamos specialiais prispaudėjais, o jeigu detalės yra smulkios, tuomet joms įtvirtinti panaudojami spaustuvai. Itin ilgoms detalėms pasitelkiamas ir papildomai tvirtinamas liunetas (tai metalo pjovimo staklių įtaisas, skirtas specialiai ilgoms, nestandžioms ir besisukančioms detalėms palaikyti, kad šios, veikiamos įrankio arba išcentrinės jėgos, neišlinktų ir nepakenktų apdirbimo tikslumui). Taip pat detalės apdirbimo metu gali būti sukamos, tvirtinamos ant pasukamų stalų arba dalijimo galvučių griebtuvuose. Tokios plačios CNC staklių panaudojimo galimybės užtikrina didelį apdirbamų medžiagų tikslumą.

Jei vis dar dvejojate, ar verta rinktis ir išbandyti CNC frezavimo paslaugas, turėtumėte žinoti, kad šiuo metu CNC frezavimas jau yra reikalingas, naudingas, o kartais netgi išvis nepakeičiamas daugelyje sričių: medienos, metalo, plastiko ir kitų medžiagų apdirbimo pramonėje. Šiuolaikinės CNC frezavimo staklės pjausto įvairiausių parametrų medžiagas, net ir minkštą metalą ar aliuminį.

Negalima nepaminėti ir dar vieno labai svarbaus aspekto – produktyvumo ir iki minimumo sumažinamo atliekų kiekio. Taip pat CNC frezavimas, pasitelkus modernias stakles, atliekamas žymiai greičiau, per trumpesnį laiką, nei naudojant kitus įrenginius.

Šiuo metu medžiagų apdirbimo paslaugų pasiūla išties nemaža, tačiau jei svarbu kokybė, greitis ir mažos finansinės sąnaudos, pravartu rinktis tokius partnerius, kurie ne tik išsiskiria savo aukšta kvalifikacija ir profesionalumu, bet ir naudoja šiuolaikinę, pagal aukščiausius kokybės standartus pagamintą, frezavimo įrangą.

Ankstesnis straipsnisAr verta pirkti naują telefoną išsimokėtinai?
Kitas straipsnisKaip išsirinkti vestuvinius žiedus

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here