sporto papildai vilnius

Sportuojantys asmenys turi labai griežtai riboti savo mitybą. Tai nieko nestebina, kadangi norint gerų rezultatų yra reikalinga disciplina. PonasBicepsas.lt – pasiruošęs ne tik patarti, tačiau ir parduoti kokybiškus papildus, kurie padės priartėti norimo rezultato. Sporto papildai Vilnius padeda greitai užsiauginti norimą masę. Juolab, padaryti tai sveikai.

Tiesa, papildai turi būti vartojami su subalansuotu maistu. Labai svarbu pasirinkti tinkamą mitybą vakare, kuomet kiekviena kalorija labai stipriai įsisavinama ir žmogus greičiau storėja. Tinkama mityba gali padėti to išvengti. O suderinus su kokybiškais papildais – būsite ir sveikas, ir gražus.

  1. Venk angliavandenių. Lygiai taip pat kaip ir nesportuojantiems asmenims, taip pat sportuojantiems vakarais rekomenduojama vengti angliavandenių. Juk dažniausiai tuo metu jau nebereikia jokio papildomo energijos šaltinio. Angliavandenių turintys maisto produktai tikrai neišeis Jums į naudą.
  2. Sportuojantys asmenys turėtų vartoti maisto produktus, kuriuose yra baltymų. Taip, net ir prieš miegą. Atrodo, kad tokiu atveju baltymų vartojimas reikalingas ištisą parą. Teisybę sakant, jeigu norite priaugti svorio – baltymų reikia ir juos galima vartoti po sporto kelias valandas prieš miegą.
  3. Vakarienė nėra pagrindinis dienos valgis. Negalima vakarienės metu suvartoti maisto turinčio daugiausia kalorijų. Neveltui nuolatos akcentuojama, kad pusryčiai yra dienos patiekalas. Pasistenkite vakarienei pasilikti kuo mažesnį skaičių kalorijų. Tačiau tuo pačiu maistas turi būti maistingas.
  4. Vakarienės metu desertas yra labai blogas pasirinkimas. Jeigu nusprendėte pasidaryti cheat day – tai jokiu būdu negali būti vakarienė.
  5. Pavalgius taip pat galima išgerti kokteiliuką, kuris skirtas sportuojantiems asmenims. Sporto papildai Vilnius padės Jums greičiau pasiekti norimų rezultatų. Svarbiausia, kad jie ne tik padės įgyvendinti gražaus kūno idėją, tačiau tuo pačiu ir turėti sveiką kūną.

Vakarienė yra labai svarbus metas, tad pasirinkti kokybišką maistą gali būti sudėtinga. Rekomenduojame pasitarti su treneriu, kuris gali patarti, kokį maistą labiausiai verta valgyti konkrečiu atveju. Juk kiekvienas sportuojantis asmuo yra skirtingas ir siekia skirtingų rezultatų.

Ankstesnis straipsnisProfesinis mokymas: kas trukdo įgauti pagreitį?
Kitas straipsnisLipnios etiketės palengvina darbą

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here