kreatinas

Kreatinas – medžiaga, kuri vartojama siekiant sustiprinti žmogaus raumenis. Daugelis sportininkų tvirtina, kad tai vienas efektyviausių būdų kuo greičiau ir maksimaliai pasiekti norimą rezultatą. Žinoma, kreatinas – organizmui nekenkianti medžiaga. Tai vitaminas, kurį žmogus gaunama valgydamas konkrečius maisto produktus. Tiesa, kuomet stengiamasi kuo greičiau pasiekti norimą rezultatą – tam tikri papildai užtikrins efektyvumą.

Kreatiną daugiausia sudaro baltymai. Daugeliui puikiai žinoma, kad tai statybinė medžiaga, kuri užtikrina, kad žmogaus organizmas augtų sveikas ir gražūs. Tuo pačiu sveikos mitybos asai ir sportininkai labai dažnai normuoja baltymų dozes, kadangi konkretus skaičius šios medžiagos padeda kur kas greičiau pasiekti norimo kūno rezultatą. Vietoj to, kad per parą tektų suvalgyti bent 1 kg varškės ar 10 kiaušinių – sportininkai renkasi šią medžiagą. Tai kur kas geresnis pasirinkimas nei maisto normalizavimas pagal baltymų kiekį, kadangi:

  1. Papildai yra kur kas pigesnis pasirinkimas nei didelio kiekio maisto produktų vartojimas, kur yra baltymų.
  2. Žinoma, ir pats vartojimas yra kur kas paprastesnis. Daugelis kultūristų tvirtina, kad po tam tikro laiko paprasčiausiai nustoja jausti maisto skonį. Neverta savęs taip kankinti.
  3. Net ir natūraliai stengiantis suvartoti reikalingą kiekį baltymų – pavyksta retai. Paprasčiausiai tiek fiziškai, tiek psichologiškai žmogui sunku tiek suvalgyti. Štai vienas kokteilis per parą padės pasiekti reikiamą rezultatą.
  4. Papilduose galima atrasti ir kitų naudingų medžiagų, kurios būtinos, kad mūsų organizmas kiekvieną dieną tinkamai funkcionuotų.

Kreatinas – legali ir daktarų patikrinta papilduose naudojama medžiaga, kuri visiškai nekenkia žmogaus organizmui. Žinoma, reikia nepamiršti, kad pastarasis jokiu būdų negali būti vartojamas vietoj maisto. Tai tik papildas, kuris padeda greičiau pasiekti norimą rezultatą. Prieš pradedant vartoti rekomenduojama pasikonsultuoti su treneriu, kuris rekomenduos geriausios firmos gaminį ir patars, kokiomis dozėmis vartoti.

Tinkamai geriamas kreatinas kartu su reguliariu sportu ir sveika mityba užtikrina, kad pavyks įgyvendinti savo tobulo kūno iliuziją. Tie kurie siekia – visada pasiekia.

 

Ankstesnis straipsnisAdvokatų kontora Kaune apie komercines paslaptis
Kitas straipsnisGitaros menininkas Artūras Chalikovas: vaikystėje išgirdus gitarą pasijusdavau įsimylėjęs

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here