gopro nuoma

gopro nuomaPrisipažinsiu iš karto – esu ne itin aktyvus keliautojas ar ekstremalas. Daug kartų galvojau įsigyti GoPro kamerą. Hero 5 kamera – svajonė, bet brangi. Galėčiau sutaupyti ir tokią kamerą įsigyti, bet pagalvoju, kad ja filmuoti man reikės 2-3 savaites per metus. Taip, tik tiek. Tokių kaip aš veiksmo kamerų naudotojų yra ir daugiau. Mes nesiryžtami įsigyti kokybiškos veiksmo kameros su pagrindiniais priedais už kelis šimtus eurų, bet slapčia svajojame apie iš koto verčiančius video. Ką mums tokiems „nabagams“ daryti?

Išeitis yra aiški – GoPro nuoma. Vienai dienai kamera su priedais kainuoja nuo 3 eurų. Taigi toms trims savaitėms kamera atsieitų 63 eurus. Kad atsipirktų tokia kamera, kuri kainuoja 330 eurų + papildomi priedai, reikia ja naudotis nuolatos.

Kokie yra Go Pro kameros nuomos privalumai?

  1. Visada kokybiška ir darbui paruošta kamera. Tai labai pravartu mėgėjams, kurie nemoka naudotis išplėstiniais nustatymais. GoPro kameros tokių turi tikrai ne vieną, todėl nuomojantis svarbu, kad būtų nustatyti pagrindiniai nustatymai.
  2. Pigiau, nei įsigyti. Jei per metus jums reikia kameros 3-4 savaitėms, tai yra kur kas pigiau nei įsigyti.
  3. Visada naujausias kameros modelis. Paprastai tie, kas užsiima Go Pro nuoma turi visus naujausius modelius. Taigi be vargo galima išsinuomoti naujausią GoPro Hero 6 kamerą ir jos priedus.
  4. Nuoma su priedais. Nuomojantis GoPro kamera priedai nieko nekainuoja. Be to galima pasirinkti, kokie jie reikalingi – nardymui, tvirtinimui ant šalmo ar automobilio ir t.t.
  5. Galimybė išsinuomoti dvi kameras iš karto. Taip, toks poreikis kartais tikrai iškyla kuriant kvapą gniaužiančius video, tad įsigyti iš karto dvi kameras yra per didelė investicija.

GoPro kamera yra laikoma veiksmo kamerų sinonimu (kaip Kercher, Xerox, Keds ir kiti prekiniai ženklai, sutapatinti su tam tikru prietaisu ar preke). Tai itin kokybiška veiksmo kamera, galinti filmuoti 4K raiška ir net 170 laipsnių kampu (paprastai reikia 90-120 laipsnių). 60 kadrų per sekundę 4K raiška – puikus būdas padaryti sulėtintus video klipus. Tokia kamera labai praverčia keliaujant gamtoje, nes yra atspari vandeniui, smūgiams, dulkėms. Ja galima filmuoti ir po vandeniu (iki 10 metrų be specialių priedų, o su priedais povandeniniam filmavimui – dar giliau). Žodžiu, tai kamera, kuri užfiksuoja tai, ko negali kitos. GoPronuoma.eu puslapyje sužinosite daugiau detalių apie nuomos sąlygas.

Ankstesnis straipsnisKodėl verta atlikti cheminį kilimų valymą?
Kitas straipsnisVidaus durys: 10 patarimų, kaip išsirinkti tinkamas

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here