Statybų pradžia prasideda nuo pamatų rengimo, o prieš jiems atsirandant – yra būtini grunto lyginimo, kasimo, planiravimo darbai pasitelkiant statybinę techniką su operatoriaus darbu. Vilniuje dirbančios įmonės taip pat siūlo techniką be operatoriaus, bet mūsų patirtis rodo, kad kiekvienas turi atlikti savo darbą, tad jį geriau patikėti patyrusiam operatoriui.  Vienos populiariausių technikų – mini ekskavatoriaus nuoma, bobcat nuoma ir panašiai. Šiame straipsnyje apžvelgsime svarbiausius namo statybos etapus per technikos pasirinkimo prizmę, palyginsime technikos privalumus ir trūkumus.

Bobcat nuoma

Turbūt viena populiariausių paslaugų, kuomet reikės atlikti tiek smulkius, tiek stambesnius grunto darbus. Šie bobcat mini krautuvai reikalingi nuo pat statybvietės parengimo iki įvairių apželdinimo darbų. Prieš atsirandant pamatams, dažniausiai, po fundamentu, ir šiek tiek plačiau, yra reikalingas nukasti augalinis sluoksnis. Bobcat nuomos pagalba pašalinus nereikalingą ar netinkamą gruntą yra atliekami polių gręžimo darbai. Labai praverčia jei tas pats Bobcat nuomos paslaugą teikiantis asmuo turi ir gręžimo įrangą, taip sutaupysite nemažai pinigų, juk vienu kartu bus atliekami keli darbai, nereikės pristatyti technikos į jūsų objekto vietą kelis kartus.
Statybų eigoje bobcat krautuvas ne tik gali papildomai gręžti polius, bet ir pervežti paletes, užpilti pamatų fundamentą smėliu, atlikti pagalbinius darbus.

Statybų pabaigoje, kuomet jau galvosite apie kraštovaizdžio tvarkymą, jums taip pat bus reikalinga bobcat nuoma. Šį kartą rekomenduojame rinktis vikšrinį bobcat krautuvą dėl savo tikslesnio planiravimo, lyginimo savybių.

Mini ekskavatoriaus nuoma

Mini ekskavatorius – taip pat vienas populiariausių technikos pasirinkimų, kuomet šis agregatas reikalingas nuo statybų pradžios iki reljefo tvarkymo darbų. Mini ekskavatoriaus nuoma paslauga, dažniausiai, teikiama tik su operatoriaus darbu, tai yra privalumas, nes operatorius dažnai gali suteikti jums reikiamos papildomos informacijos ar pakonsultuoti inžinerinių tinklų įrengimo darbuose. Mini ekskavatoriaus važiuoklė yra vikšrinė, dažnai turi platinimosi funkciją, kas jį padaro ypač manevringu ir gali atlikti užduotis sunkiai pasiekiamose vietose.
O juk namo statybų metu jums reikės atlikti nemažai tranšėjų kasimo įrengiant požeminius tinklus. Mini ekskavatorius gali pagelbėti: elektros įvado įrengime, lietaus kanalizacijos, vandentiekio, nuotekų, dujotiekio, interneto ir kitų inž. tinklų atvedime iki jūsų namo.

Norintiems kokybės mes siūlome rinktis iš patikimų partnerių visą jums reikalingą techniką, kurią rasite https://minikas.lt/

Ankstesnis straipsnisMasažas gydant kelių skausmus
Kitas straipsnisStilingos suknelės – pirkinys, kurį galima „sumedžioti“ ir internetinėje parduotuvėje

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here