batutų nuoma

Nežinote kaip pralinksminti savo asmeninės ar įmonės šventės svečius? Tikriausiai norite kažko naujo ir originalus? Na, tokiu atveju atrakcionų ir batutų nuoma yra geras pasirinkimas gimtadienio šventei ar kitai progai. Žmonių akyse jie savaime asocijuojasi su pramogomis, nes kiekvienas iš mūsų kažkada buvo vaikas ir norėjo pasivažinėti elektromobiliu arba pašokinėti ant batuto. Jie buvo tokie puikūs ir po pramogavimo Jūs jautėtės laibai laimingi. Mums ir dabar malonu tai prisiminti.

Batutas arba kitas pripučiamas atrakcionas gali būti tiek pagrindiniu renginio akcentu, tiek jo papildymu ar tęsiniu. Galime Jums patarti suorganizuoti konkursą, kuris būtų labai įdomus šventės svečiams. Pavyzdžiui, tam gali tikti batutas. Virš jo galima aukštai pakabinti prizą, kurį gautų jį pasiekęs žmogus. Taip pat labai linksmu konkursu gali būti balionų sprogdinimas sėdmenimis šokinėjant ant batuto. Žiūrovams bus juokinga žiūrėti tokį reginį, o dalyviams – įdomu rungtis.

Vilniuje vykusiame renginyje mums labai įsiminė žiedų mėtymo įrenginys. Tai buvo labai paprastas atrakcionas, kuriame žmonės gali mėtyti plastikinius žiedus ant specialių kablių, tačiau lankytojų čia netrūko, nepaisant to, kad greta vyko riedlentininkų pasirodymas ir buvo didelis šviesu batutas. Žmonės laukė savo eilės, kad galėtų išbandyti savo laimę ir sugebėjimus bei laimėti prizą – šokoladuką. Žinoma, mes neturėtume pamiršti, kad kiekvieną kartą tikrai įdomus būna vis kitas įvykis. Atrakcionų ir batutų nuoma Vilniuje batutunuoma.com tiks pramogoms gimtadienio, giminių susitikimams, įmonės, kaimo ir miesto šventės ar jubiliejaus metu.

Pripučiami atrakcionai traukia jų dalyvius ir žiūrovus. Šiuolaikiniuose renginiuose ir šventėse vis dažniau pasitaiko aktyvių pramogų, adrenalino ir emocijų, kurios garantuoja gerą nuotaiką. Būtent dėl šios priežasties jų organizatoriai vis labiau domisi aktyviomis pramogomis, o ypač pripučiamais atrakcionais ir batutais, kurie šventę gali paversti unikalia ir neužmirštama. Batutų nuoma – puiki galimybė suorganizuoti linksmą šventę savo vaikams, įmonei ar bendruomenei. Mūsų siūlomi atrakcionai yra labai mėgstami miesto šventėse, privačiuose bei viešuose renginiuose, parodose bei mugėse. Užsisakę atrakcionus šventėms gausite daugybę teigiamų įspūdžių, gerų emocijų, adrenalino ir svečių susižavėjimo.

Siūlome išsinuomoti batutus ir kitus atrakcionus įvairaus amžiaus mažyliams ir vyresniems vaikams. Atrakcionų ir batutų nuoma gali tapti įmonės ar asmeninės šventės pagrindiniu akcentu, kuris renginį padarys įdomiu, įsimintinu ir unikaliu.

Pas mus Jums patikusius batutus galėsite nusipirkti ir bet kada jais džiuginti savo draugus bei šeimos narius. Mes siūlome pripučiamus batutus vaikams ir visai šeimai, čiuožyklas, žaidimų aikšteles, palapines, vandens ir kitoms pramogoms skirtus atrakcionus. Batutus nuomojame ne tik Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose, bet ir visoje Lietuvoje.

Ankstesnis straipsnisLietuva – viena sėkmingiausiai neišnešiotus naujagimius gydančių ir slaugančių valstybių
Kitas straipsnisNestandartinių baldų gamyba – guvus protas ir darbščios rankos

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here