Raineris Zietlowas savo „Volkswagen Amarok V6 TDI“ su „Goodyear“ padangomis „Wrangler All-Terrain Adventure“ iš Dakaro į Maskvą nuvažiavo per 3 dienas 4 valandas ir 54 minutes. Šiuo rezultatu Raineris Zietlowas ir jo komanda pasiekė pasaulio rekordą kaip greičiausiai įveikę kelią iš Dakaro į Maskvą.

2017 m. balandžio 22 d. startavę iš Dakaro Raineris Zietlowas, tinklaraštininkas iš Rusijos Piotras Bakanovas ir žurnalistas Georgy Gloube‘as, įveikę daugiau nei 8 000 kilometrų ir rekordiniu greičiu praskrieję per 10 šalių, Maskvą pasiekė 2017 m. balandžio 25 d., 9 val. 55 min. vietos laiku.

Raineris ir jo komanda tikėjo, kad naujai pristatytos „Goodyear“ padangos „All-Terrain Adventure“ padės pasiekti pasaulio rekordą. Išbandę padangas, įsitikino jų verte ir puikiu sukibimu su kelio paviršiumi Sahelio regiono dykumos smėlynuose bei tvirtumu lekiant permainingais Rytų Europos keliais. Neįtikėtinos padangų galimybės kelyje, net ir laikantis vietinių greičio apribojimų, leido Raineriui stipriai išsiveržti į priekį važiuojant gerais keliais.

Kaip ir dalyvaudamas ankstesniuose iššūkiuose, Zietlowas surinktas lėšas paaukojo SOS vaikų kaimui Senegale, kurį jis aplankė prieš pasiekdamas pasaulio rekordą. Raineris paaukojo apie 1 500 eurų, tai yra maždaug 20 euro centų už nuvažiuotą kilometrą.

„Esame be galo susijaudinę, kad sugebėjome įveikti šį atstumą per rekordinį laiką. Tai buvo nepakartojama kelionė, kurioje susidūrėme su įvairiomis oro sąlygomis ir teko važiuoti įvairiais keliais. Noriu padėkoti „Goodyear“ už paramą per šią maksimalių išbandymų kelionę ir už patikimas padangas „Wrangler All-Terrain Adventure“, – teigė į Maskvą atvykęs Raineris Zietlowas.

„Dėl naujų „Goodyear“ padangų „Wrangler All-Terrain Adventure“ tvirtumo ir universalumo skirtingos kelio sąlygos nesukėlė jokių problemų“, – Martijnas de Jonge‘as, lengvųjų automobilių prekių ženklo direktorius PBU EMEA regione. „Išbandę šias padangas, įsitikinome, kad jos puikiai tinka važiuoti keliais ir bekelėmis.“

Ankstesnis straipsnisAsmeninis treneris pataria: iš kur pasisemti jėgų sportuoti?
Kitas straipsnisLatentinis triukšmas – pavojus, kurio nebegirdime

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here