blakstienos

Ar svajojate kas rytą atsikėlusios ir pažvelgusios į veidrodį džiaugtis tobulomis, ryškiomis blakstienomis? Koks puikus jausmas kai nereikia kas rytą dažyti blakstienų, o kas vakarą nuo jų pašalinti blakstienų tušą. Skamba lyg svajonė, bet ji labai reali ir lengvai įgyvendinama.

Moterims, kurios trokšta bet kuriuo paros metu džiaugtis išraiškingu žvilgsniu, puiki išeitis – blakstienų priauginimas. Tai itin išpopuliarėjusi grožio procedūra, kuri ne tik palengvina kasdienybę, bet ir leidžia džiaugtis tobulomis blakstienomis net toms, kurios negali didžiuotis natūralių blakstienų gausa. Kasdien atrodysite žavingai, be to, tai puikus sprendimas net vykstant atostogauti, kai visiškai nesinori kasdien stoviniuoti prie veidrodžio ir gaišti laiko.

Klasikinis blakstienų priauginimas

Atliekant priauginimą klasikiniu būdu yra laikomasi taisyklės vienas prie vieno. Tai reiškia, kad viena dirbtinė blakstiena klijuojama prie vienos natūralios blakstienos. Taip rezultatas leidžia džiaugtis natūraliai atrodančiomis blakstienomis. Žinoma, jos ilgesnės, ryškesnės ir atrodys tankiau. Natūralios blakstienos priaugintos šiuo būdu lieka nepažeistos. Klasikinis blakstienų priauginimas labiausiai tinka toms, kurios ir pačios turi tankias blakstienas ir nori tik dar labiau išryškinti natūralų grožį.

Apie kitus blakstienų tankinimo būdus galite skaityti straipsnyje apie blakstienų priauginimą.

Blakstienų priauginimas Vilniuje

Kadangi kiekviename Lietuvos mieste nuolat auga blakstienų priauginimo meistrių, siūlome atidžiai žiūrėti ką renkatės, nes kartais neprofesionalumo pasekmės, gali būti nepataisomos. Todėl, pateikiame Jums geriausių salonų rekomendacijas Vilniuje.

Salonas Gadrani. Jis įsikūręs Karklėnų g. 25, o salono meistrės atlieka klasikinį bei Volume priauginimą.

Grožio namai M.U.U.S. įsikūrę A. Stulginskio g. 5. Čia dirbanti specialistė Beata, taip pat atlieka klasikinį ir Volume priauginimą.

Grožio salonas Naugarduko g. 30, atlieka kiek kitokį, vienos dienos, priauginimą. Tai blakstienų kuokštelių priklijavimas vakarui. Tad jei einate į pasimatymą, šventę ar kitokį svarbų renginį, galite pasinaudoti vieno vakaro blakstienų priauginimu, kuris kainuoja tik 5 eurus.

Labella salonas atlieka tik klasikinį priauginimą bei korekcijas. Jį rasite A. Vienuolio g. 14.

Studijos Mona (Kernavės g. 21) paslaugų sąrašas labai platus, tad nenuostabu, jog čia atliekami ir visų tipų priauginimai.

Mano grožio pagrindai salonas, įsikūręs Medeinos g. 10, atlieka tik klasikinį priauginimą bei korekcijas.

Na, o merginoms, kurios pačios nori užsiimti šiuo verslu, Priaugink.lt rengia kursus Vilniuje. Jie vyksta Vašingtono g. 1. Čia rengiami Volume bei klasikinio priauginimo kursai, pažengusioms bei pradedančiosioms. Tad jei jaučiate, jog tai Jūsų pašaukimas, kviečiame užsukti!

Blakstienų priauginimas Kaune

Na, o Kaune, taip pat galima rasti keletą tikrai patikimų salonų, kurie Jūsų blakstienas nuties iki dangaus!

Įvaizdžio salonas 313 „Rolė“, įsikūręs K. Petrausko g. 44. Čia atliekami klasikinis, Volume bei Mix priauginimai.

Nata grožio salonas, esantis Seniavos pl. 2, suteiks Jums klasikines arba Volume blakstienas.

Grožio salone Wash and Blow, Baltų pr. 18, atliekami klasikinį bei Volume priauginimai.

Grožio studijoje IKVA, esančioje Šv. Gertrūdos g. 42, dirbanti meistrė atlieka klasikinį bei Volume priauginimus.

Studijoje Tobula savijauta (Žiemgalių g. 11A), atliekamas tik klasikinis priauginimas bei korekcijos.

Salone Before (Įgulos g. 3), taip pat atliekamas klasikinis bei 2D priauginimas.

Na, ir, žinoma, Kaune taip pat organizuojami blakstienų priauginimo kursai, kuriuos vėlgi rengia Priaugink.lt.

Taigi, jei jaučiate, kad Jums pabodo kasdien dažyti blakstienas ir norite kasdien sutaupyte bent 10 min jas valant vakare, išbandykite blakstienų priauginimą, kuris atskleis Jūsų akių grožį!

Ankstesnis straipsnisKaip lietuviai maitinasi kelionių metu?
Kitas straipsnisKodėl Lietuvoje šiferis yra stogo danga Nr. 1

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here