Vos tik atėjo pavasaris – daugelis žmonių suskubo kuo daugiau laiko leisti lauke. Tai norisi dėl gero oro, galiausiai, saulės, kurios dažnas pasiilgo iš po žiemos. Tiesa, lietuviška saulė ne tokia gera ir maloni kaip daugelis galvoja. Žinoma, visada gera, kai ji kepina mūsų odą, tačiau reikia nepamiršti, kad didelė tikimybė, kad kartu su ruda oda mes gausime ir nudegimus, įvairias ligas.

Lietuvoje yra siūloma naudoti kremus, kurių SPF 50. Na, galbūt šis patarimas geriausiai tinka tiems, kurie tikrai baltos odos, tačiau ir tie, kurie yra rudaodžiai – vis tiek turi rinktis kremą, kuris su apsauga, kad ir mažesne.

Rinktis reikia pagal kūno odą

Svarbiausia renkantis kremus kuo daugiau dėmesio skirti apsaugos lygiui, kuris kinta priklausomai nuo to – kokia yra jūsų kūno oda. Daugelis galvoja, kad rinktis reikia pagal odos spalvą. Tai yra gana svarbus aspektas. Tačiau lygiai taip pat reikia nepamiršti, kad didesnės apsaugos reikia toms ir tiems, kurie turi daug apgamų, tiems, kurie dažniausiai dega raudonai, kurie turi jautrią odą ir panašiai. Jūs geriausiai žinote – kokia yra Jūsų oda ir kokios apsaugos jai reikia.

Daugiau drėkinimo

Greta patikimos priemonės, kuri gali padėti išvengti tikrai skaudžių saulės paliktų pėdsakų, taip pat siūlome nepamiršti, kad reikia vasaros metu daugiau drėkinti odą. Kai kurie kremai, kurie yra su SPF apsauga, taip pat turi ir drėkinimo funkciją.

Naudoti – nuolat ir pagal instrukcijas

Galiausiai, radus gerus kremus, kurie suteikia Jūsų odai kuo daugiau apsaugos – svarbiausia yra naudoti juos nuolatinai. Tik tokiu atveju efektas bus. Taip pat skaitykite instrukcijas, kuriose žingsnis po žingsnio yra paaiškinta – kaip reikia tinkamai naudoti kremą, kad poveikis būtų maksimalus Jūsų odai.

Kremas nuo saulės yra būtinas net ir tose šalyse, kuriose, atrodo, kad lyja daugiau nei šviečia saulytė. Visgi, tuomet, kai ji yra, gali padaryti poveikį jūsų kūno odai dar didesni nei tokiu atveju, kai ji yra kasdien.

Ankstesnis straipsnisKAS PADEDA ATJAUNĖTI?
Kitas straipsnisPILNO, PLATAUS SPEKTRO IR IZOLIATAS: SKIRTINGI CBD PRODUKTŲ TIPAI

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here