Virusas priverčia susimąstyti apie savo sveikatos priežiūra daug labiau. Šiuo metu plintantis COVID-19 tikrai išgąsdino ir pasklido po visą pasaulį, todėl nieko keisto, kad vis daugiau žmonių savo sveikata bando rūpintis vis labiau. Vieni skiria daugiau dėmesio sportui, geria vitaminus ir stengiasi neiti iš namų, kiti neturi kito pasirinkimo kaip tik ir toliau lankytis viešose vietose, todėl tenka pasirūpinti maksimalia apsauga, kuri sumažintų tikimybę apsikrėsti. Veido kaukės yra visiems puikiai suprantama apsaugos priemonė, todėl net nekyla klausimas, jog ją reikia dėvėti, kai esate ne vienas. Tiems, kurie nori kur kas daugiau apsaugos, tenka naudoti daugiau papildomų priemonių, kurios suteikia dar daugiau tikimybės neapsikrėsti. Visgi veido kaukės nesuteikia 100 procentų apsaugos, todėl papildomų priemonių naudojimas tikrai nėra bloga idėja.

Karantino metu parduotuvėse bei kitose panašaus tipo, uždarose viešose vietose buvo privalomos pirštinės, o pardavėjų veidus puošdavo apsauginiai skydai. Galima sakyti, jog abi šios priemonės yra papildomos, todėl net ir dabar galima jas naudoti, nors karantinas pasibaigęs. Pirštinės parduotuvėje nepaprastai geras dalykas, nes per dieną jose apsilanko labai daug žmonių, o kai kurie iš jų gali net nežinoti, jog nešioja virusą. Tuomet daugelis prekių, paviršių gali būti užkrėsti. Taip galima nesunkiai apsikrėsti palietus paviršių, nenusidezinfekavus rankų ir palietus veidą ar panašiais būdais. Būtent todėl parduotuvėje svarbu išlikti sąmoningiems, užsidėti pirštines ir galvoti apie tai, jog neliestumėte veido. Taip pat pirštinės padidina tikimybę, jog paviršių neužteršite ir jūs.

Apsauginiai skydai tikrai nepakeičia kaukių, nes jos yra kur kas svarbesnės. Todėl jei jau norisi apsisaugoti, tai kaukė turi būti būtinai dėvima, o skydas gali tik padėti išvengti tiesioginio kontakto. Labai gerai tai, kad apsauginiai skydai ne tik apsaugo akis, bet ir užtikrina, kad rečiau arba išvis neliesite savo veido rankomis. Toks veiksmas dažnai atliekamas net nepajaučiant. Geras būdas džiaugtis dar geresne apsauga yra dažna rankų dezinfekcija bei plovimas. Naudojant visas šias apsaugos priemones tikrai padidinsite savo šansus nesutrikdyti sveikatos.

Ankstesnis straipsnisNauji butai Klaipėdoje – į ką atkreipti dėmesį
Kitas straipsnisKo tikėtis kitais metais? 2021 metų horoskopas trumpai ir aiškiai

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here