2021 metų horoskopai

Spėju, jog dauguma kartais susimąstote – ko gi laukti artėjančiais metais? Galbūt pagaliau sulauksiu atpildo už sunkų triūsą, o gal geriau nekelti kojos iš esamos padėties ir laukti nežinia ko? Prisipažinsiu, kartais ir mane tokios mintys aplanko. Tai ko gi tikėtis? Kai kam 2021 metų horoskopai planuoja didžiausių svajonių išsipildymą, tačiau ne visiems – kai kam nusimato niūrūs metai be nuotykių.

Trys stovyklos

Prieš skaitant toliau, prisiminkite, kokio gyvūno metais gimėte, kadangi metalinio Jaučio metai bus palankūs tikrai ne visiems – kai kurie galės rankomis ploti, o kitiems beliks tyliai keiksnotis ir iš naujo pergalvoti savo ateities planus. Papasakosiu apie tris stovyklas – gimusiųjų po laiminga žvaigžde, prisitaikėlių bei nelaimėlių.

Gimusieji po laiminga žvaigžde

jei gimėte Jaučio, Beždžionės, Gaidžio, Drakono ar Kiaulės metais – sveikinu, jūsų laukia nuostabūs metai. Ilgai svajojote apie savo verslą – pirmyn, Visata palanki jūsų sprendimams, taigi nusivilti tikrai neteks. 2021 metų horoskopai jums žada pinigų skrynias – žinoma, jei sąžiningai dirbsite. Didelė tikimybė, jog sutiksite (jei dar nesutikote) savo princą ant balto žirgo arba nuostabios sielos princesę, kuri bus jūsų motyvacija siekti savo tikslų. Keliaukite! Esant dabartinei situacijai, retai girdime šį žodį, tiesa? Tačiau nebūtina keliauti po svečias šalis – pažvelkite į savo nuostabią gimtinę, atraskite jos grožį!

Prisitaikėliai

Nepaminėjau jūsų praeitoje skiltyje? Nieko baisaus, galbūt šiais metais būsite prisitaikėlis? Žiurkė, Triušis bei Arklys be didelių nesklandumų įsilies į 2021 metų gyvenimą. Galbūt ne itin seksis meilės srityse – gali netrūkti pykčių tarp jūsų ir antros pusės, draugų bei artimųjų. Su pinigais elkitės atsargiai – vienas klaidingas žingsnis, ir jūs jau basas. Be reikalo neinvestuokite, nedarykite kardinalių pokyčių – geriau palaukite sėkmingesnių metų.

Nelaimėliai

Pritrūko vietos po motinos Visatos sparnu? Nenusiminkite, jei esate darbštūs, be reikalo nesikratote darbo, vieną dieną karuselė apsisuks, ir jums teks geriausias arkliukas. Gyvatė, Tigras, Šuo bei Ožka neišvengs nemalonumų visose galimose sferose. Šiais metais pailsėkite, atgaukite jėgas, o tik po to kibkite į darbus. Nemėginkite išrasti dviračio, geriau pažinkite save, iš naujo įvertinkite visas savo galimybes. Nesivelkite į manipuliacijas, konfliktus – pasikliaukite šaltu protu.

Rusnė Šeputytė

Ankstesnis straipsnisApsauginės priemonės: ką papildomai naudoti norint apsisaugoti nuo viruso?
Kitas straipsnisKuo mums gali pasitarnauti natūrali kosmetika?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here