Klaipėdą daugelis laiko geru miestu gyventi, lyginant su kitomis Lietuvos vietovėmis. Tai patvirtina ir apklausose dalyvavę klaipėdiečiai, kurie jaučiasi vieni laimingiausių tarp mūsų šalies gyventojų. Maža to, pajūrio vietovės dažnai pakankamai gerai vertinamos savivaldybių gerovės indekse, kuris skaičiuojamas vertinant įvairius ekonominius ir socialinius ir rodiklius. Daugiausia būtent dėl šių priežasčių saulesbutai.eu nauji butai Klaipėdoje bene kiekvienais metais tampa vis labiau geidžiami nekilnojamo turto pirkėjų.

Butas uostamiestyje dažnai vilioja ieškančius unikalios gyvenamosios vietos. Klaipėda taip pat vertinama dėl plačių galimybių, nes tai yra vienas didžiausių Lietuvos miestų, gyventojams galintis pasiūlyti įvairių kurortinių ir kitokių pramogų pramogų. Dėl savo unikalios geografinės padėties tai bus puikus pasirinkimas tiek vertinantiems lengvai pasiekiamas paslaugas ir didmiesčio patogumus, tiek trokštantiems mėgautis ramybe, gamta ir poilsiu.

Savaime suprantama, visi minėti privalumai negali neatsiliepti butų kainoms uostamiestyje. Žinoma, būsto vertė ženkliai priklauso ir nuo Lietuvos ekonominės situacijos, tačiau nenuostabu, kad Klaipėdoje nekilnojamasis turtas parduodamas pastebimai brangiau nei kituose gretimai esančiuose rajonuose. Ne paskutinis faktorius yra didesnė Klaipėdos miesto gyventojų perkamoji galia. Uostamiestyje savo biurus turi nemažai tarptautinių ir mūsų šalies kompanijų, kurios savo darbuotojams moka aukštesnius nei vidutinis atlyginimus.

Dar didesnės butų kainos paprastai būna centre ir senamiestyje, nes tai yra populiariausi mikrorajonai. Ten už būstą gali tekti pakloti gana apvalią pinigų sumelę. Kai kuriais atvejais tai tinka net vieno kambario butui ne pirmos jaunystės pastato palėpėje. Tačiau nebūtinai taip turėtumėte elgtis ir jūs, nes labiau nuo centro nutolę rajonai turi savų privalumų. Dėl jų ir kainos skirtumo žmonės neretai teikia pirmenybę būtent tokioms vietovėms.

Daugelis susivilioja pasiūlymais įsigyti nekilnojamojo turto Melnragės, Tauralaukio arba Miško mikrorajonuose, kurie išsiskiria patrauklia aplinka ir alsuoja kurorto atmosfera. Prieš rinkdamiesi gyvenamąją vietą visuomet verta pasidomėti ne tik čia parduodamų butų kainomis, bet ir kitais ne mažiau svarbiais faktoriais. Pavyzdžiui, daugeliui gali būti svarbu atstumas iki prekybos centro, ugdymo įstaigos ar gydymo įstaigos ir t.t. Gyvenamosios vietos ieškančioms šeimoms minėti aspektai tikriausia nebus paskutinėje vietoje. Taip pat reikėtų internete paieškoti informacijos apie nusikalstamumo lygį rajone, kuriame ketinate įsigyti butą ar kitą nekilnojamą turtą.

Ankstesnis straipsnisElektroninės knygų skaityklės ir dideli jų privalumai
Kitas straipsnisApsauginės priemonės: ką papildomai naudoti norint apsisaugoti nuo viruso?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here