akiu piestukai

akiu piestukaiKosmetikos priemonės yra ne tik gražiausius veido bruožus pradedantis išryškinti bei trūkumus paslepiantis šiuolaikiškas, greitai įgyvendinamas sprendimas, bet ir gaminys, kuris neatsiejamas nuo praktinių patarimų. Apie kiekvieną kosmetikos prekę, galima pateikti daugybę praktinių patarimų: kaip pasirinkti, kaip naudoti, kaip prižiūrėti ir pan. Belieka tik pridurti, kad kiekvienai kosmetikos priemonei galima pritaikyti vis kitokius patarimus. Šį kartą dėmesio centre – akių pieštukas.

Atidžiai rinkitės pieštuką pagal jo tipą

Kaip žinia, akių pieštukai gali būti įvairaus tipo: kietas, vidutinio minkštumo bei minkštas. Gaila, tačiau nemaža dalis dailiosios lyties atstovių mano, kad  nėra skirtumo tarp skirtingo tipo pieštukų. Vis dėlto, egzistuoja ryškūs skirtumai, o svarbiausia – suprasti, kada ir kokio tipo pieštuką rinktis: tik tokiu atveju galėsite sukurti nepriekaištingą makiažą. Svarbiausi skirtingų akių pieštukų tipų akcentai: minkštas pieštukas esant aukštesnei nei vidutinei temperatūrai gali greitai išskysti, be to, nėra tinkamas minimalistiniam ar klasikiniam  makiažui kurti; tuo tarpu pernelyg kieti akių pieštukai gali sutraumuoti akių vokus, o tai pat paskatinti raukšlių atsiradimą. Belieka tik pridurti, kad sprendimas, kokio tipo akių pieštuką pasirinkti, yra labai individualus.

Į ką svarbu atkreipti dėmesį perkant akių pieštukus?

Jei norite, kad jūsų kosmetinėje atsidurtų tik patys kokybiškiausi akių pieštukai, tokiu atveju turite žinoti, į ką svarbu atkreipti dėmesį perkant šią kosmetikos prekę. Bene pats svarbiausias dalykas, kurį turėtumėte prisiminti, yra tas, kad negalima pirkti tokio akių pieštuko, ant kurio smaigalio matyti dėmės arba apnašos. Tai reiškia du dalykus: pieštukas  arba jau buvo panaudotas arba buvo laikytas netinkamomis sąlygomis.

Kaip pasirinkti tinkamos spalvos pieštuką?

Ne ką mažiau svarbu yra pasirinkti ir tinkamos spalvos akių pieštuką. Nors tai – ypač individualu, tačiau verta  pabrėžti, kad egzistuoja labai daug rekomendacijų. Štai keletas pagrindinių: jei esate raudonplaukė, jums puikiai tiks bronziniai, rudi, šviesiai pilki atspalviai; jei esate tamsiaplaukė bei tamsaus gymio, rinkitės juodos, violetinės, chaki spalvos pieštukus; jei norite sukurti didelių efektą, rinkitės vaiskius tonus – žalsvą, alyvinį.

Ankstesnis straipsnisKaip teisingai išsirinkti sekciją?
Kitas straipsnisKaip nenudegti renkantis naudotą automobilį aukcione arba turguje?