valentino dienos dovana

valentino dienos dovanaAr švenčiate Valentino dieną? O gal esate nusiteikę prieš ne lietuviškas šventes ir švenčiate tik meilės deivės – Mildos dieną? Na, kad ir kaip ten bebūtų, tačiau meilės dieną reikėtų bent minimaliai paminėti. Greičiau ne reikėtų, o tiesiog privaloma bent kartą metuose pamiršti visus darbus, rūpesčius ir su savo mylima antra puse praleisti puikų laiką. Kaip ir visos šventės, taip ir ši neapseina be dovanų. O kas dovanų nemėgsta? Ir ypač tada, kai jos dovanojamos iš visos širdies ir apgalvojus kiekvieną smulkmeną.

Jeigu šiais metais nenorite dovanoti pliušinių meškiukų, pakabinamų širdelių ar dar kitų nereikalingų smulkmenų, tuomet metas išsiringti ir užsisakyti originalią dovaną. Viena iš jų – džemperiai poroms. Jeigu galvote, kad tokiais džemperiais gali puoštis paaugliai ar tik jauni žmonės, jūs smarkiai klystate. Šilti, aukštos kokybės džemperiai sužavės kiekvieną. Aukšta kokybė garantuos, kad jie tarnaus tikrai ne vienerius metus. Juk su tokiais pat džemperiais prekybos centre nesutiksite kitos poros. O dar geriau tai, kad galėsite užsisakyti šią dovaną, kokios norite. Su nuotrauka, paveikslėliu ar užrašu – viskas priklauso nuo Jūsų norų!

Jeigu dar nedrįstate sau ir savo antrajai pusei pasidovanoti džemperių, bet vis dėlto norite šiais metais būti originalūs, tuomet jus išgelbės – marškinėliai su užrašu. Na, antroji pusė gavusi tokią dovaną tikrai neliks nepastebėta minioje. Įvairūs užrašai ant marškinėlių, nuotraukos, paveikslėliai, karikatūros, motyvuojančios ar šmaikščios frazės – visais šiais būdais galėsite papuošti marškinėlius. Žinoma, internete yra gausus marškinėlių su užrašu pasirinkimas, todėl tikrai nesunkiai rasite tuos vienintelius marškinėlius, kuriuos norėsite dovanoti savo antrajai pusei.

Dovana meilės dienos proga gali būti ir labai nedidelė, pavyzdžiui, puodelis. Tačiau nesuklyskite – ne prekybos centre įsigytas. Originalus ir netradicinis puodelis visuomet privers nusišypsoti ir pakels nuotaiką iš pat ryto. Juk labai dažnai poroje yra tas žmogus, kuris ryto neįsivaizduoja be kavos puodelio. Na, ar kelių. Puodelį galite dovanoti su nuotrauka, užrašu ar pasirinktu paveikslėliu. Viskas priklauso tik nuo Jūsų pasirinkimo bei vaizduotės.

Valentino dena jau visai ne už kalnų! Nustebinkite mylimą žmogų išskirtinėmis dovanomis ir ypatingu dėmesiu.

 

Ankstesnis straipsnisKam ir kaip įmonės nuomoja automobilius?
Kitas straipsnisKą daryti, kad Jūsų automobilio nesugraužtų rūdys

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here