Porsche 911 GT3

BMW automobiliaiAutomobilių nuomos paslauga Lietuvoje tampa vis populiaresnė. Rinkoje daug įmonių, kurios nuomoja automobilius, todėl yra didelis transporto priemonių ir jų nuomos kainų pasirinkimas. Kiekviena įmonė stengiasi savo paslaugas kuo labiau pritaikyti klientų poreikiams, tad išsinuomoti automobilį galima greitai ir patogiai. Jeigu nėra tekę naudotis šia paslauga, galima šiek tiek paanalizuoti visą nuomos procesą ir sąlygas.

Kas gali išsinuomoti automobilį?

Pagrindinė akivaizdi sąlyga yra galiojantis vairuotojo pažymėjimas. Taigi, nepilnamečiams asmenims ši paslauga neprieinama. Kai kurios įmonės yra nustačiusios, kad jų klientais gali būti tik nuo 20 ar 21 metų asmenys. Taip pat dažnai atsižvelgiama į vairavimo stažą, t.y. jau reikia turėti 1 ar 2 metų vairavimo patirtį. Kartais leidžiama nuomotis automobilį ir turint mažesnį stažą, bet pridedamas papildomas mokestis. Jeigu planuojama, kad automobiliu naudosis keli vairuotojai, tai įmonės tikrina visų vairuotojų stažą ir amžių.

Kaip vyksta nuomos procesas?

Dauguma auto nuomos įmonių savo paslaugas pristato internete, suteikia galimybę rezervuoti pasirinktą transporto priemonę elektroniniu būdu. Klientai renkasi mašinas pagal įvairius kriterijus: kainą, galingumą, pavarų dėžės tipą, naudojamo kuro rūšį. Rezervuojant norimą automobilį reikia pateikti tam tikrus asmens duomenis, pasirinkti nuomos laikotarpį, automobilio pasiėmimo ir grąžinimo datas bei vietas. Atlikęs mokėjimą, klientas gauna užsakymo patvirtinimą. Numatytą dieną jo lauks paruoštas naudojimui automobilis.

Kokius automobilius galima išsinuomoti?

Lengvųjų automobilių ir mikroautobusų nuoma Vilniuje bei kituose miestuose gali atitikti daugumos klientų poreikius. Įvairių markių transporto priemonės dažniausiai yra ne senesnės nei 3 metai, tvarkingos, prižiūrėtos. Vairuotojai dažniausiai renkasi tokį automobilį, prie kokio yra įpratę. Taip pat reikia apgalvoti, kokiu tikslu yra nuomojamas automobilis: ar važinėjimui mieste, ar ilgesnėms kelionėms. Jeigu planuojama vežtis ir vaikus, reikia nepamiršti automobilinės kėdutės. Pavyzdžiui, ruošiantis į kelionę su šeima tikrai geriau rinktis vidutinės klasės didesnį automobilį, kad visi keleiviai jaustųsi komfortiškai. Jeigu žinote, kad su nuomotu automobiliu reikės laviruoti miesto gatvėse, galbūt patogiau yra rinktis kompaktinės klasės automobilį. Svarbiausia apgalvoti savo poreikius ir atidžiai susipažinti su nuomos sąlygomis, draudimu, papildomais mokesčiais.

Ankstesnis straipsnisVietos taupymas chruščiovinėje virtuvėje
Kitas straipsnisValentino dienos dovanos

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here