virtuve

Tai bene neparankiausia ir viena dažniausiai pasitaikančių virtuvių rūšių. Didžiausia jų problema dažnai būna ta, kad jos forma yra itin nepatogi sustatyti praktiškai bet kokius baldus, negana to, kad ji maža, priedo ji dar kvadratinė ir su tiesiog maksimaliu nepatogumo prieskoniu. Joje neįmanoma pritaikyti nei išdėstymo ratu, nei salelės (dėl virtuvės mažumo), sunku pasistatyti ir linijinį išdėstymą, nes dujinė, šaldytuvas, spintelė ir kriauklė sunkiai sutelpa į vieną liniją, tuo labiau, kad dujinės ir šaldytuvo nerekomenduojama statyti vieno šalia kito, o tai dar apsunkina jų sutalpinimą į vieną liniją. Tai tikrai sudėtinga situacija ir virtuvės baldai tai ne lauko baldai kuriuos tiesiog nusiperki ir statai kada nori bei kur nori.

Tuo labiau, reikia nepamiršti, kad tokiuose butuose dar yra problemų su vonia. Joje vos telpa vonios indas su klozetu. Tai reiškia, kad skalbimo mašina ten tikrai netilps, dėl ko ir ją reiktų “priglausti” virtuvėje. Taigi, turime jau 4 privalomus daiktus:dujinę, šaldytuvą, kriauklę ir skalbimo mašiną. Kelis neprivalomus, bet svarbius: stalas, kėdės, pakabinamos spintelės (bent 2) ir visa tai reikia sutalpinti į 5 kvadratinius metrus. Be to, nepamirškime, kad dar bent pusėje tokių virtuvių yra langas į vonios kambarį, o tai dar apsunkina galimybes kabinti, pavyzdžiui, spinteles ant jo. Taip susiginčijome su motina, kuri kaip tik turi tokią virtuvę.

Tačiau ji nori atskiros dujinės, atskiro šaldytuvo (kaip tyčia nori didelio ir sidabrinio, su atskiru šaldikliu), didelės kriauklės ir atskiros spintelės. Kai parsisiunčiau interjero projektavimo programėlę ir realiai pamėginau sudėlioti jos pageidaujamus daiktus į virtuvę, logiška, jie netilpo. Pamėginau savo viziją įgyvendinti, tai dujinę, orkaitę ir šaldytuvą (rinkausi mažą) integravau į spintelę. Tarp orkaitės ir šaldytuvo įterpiau 10-15 cm. stiklo vatos, kad nekenktų vienas kitam. Dujinę kaitlentę dar pasirinkau ne 4 kaitlenčių, o 2, nes vis tiek retai kada naudojamos daugiau nei 2, tai tilpo ir spintelės stalviršis maisto ruošimui. Tuomet reikėjo išpręsti pakabinamų spintelių problemą, tai teko kabinti tris spintles, kurių vienoje įterpiau gartraukį, taip jau sutaupiau daug vietos. Liko stalas, kėdės, ir skalbimo mašina. Šioje vietoje teko priimti keistesnių sprendimų, todėl skalbimo mašiną patalpinau po palange, palangę praplatinau iki stalo pločio, ir pastačiau pora baro kėdžių, taip į kvadratinį metrą sutalpinau skalbimo mašiną, stalą, kėdes ir mašiną užmaskavau spintele. Šitaip tilpo viskas, ko reikia dviejų žmonių virtuvei.

Ankstesnis straipsnisKreditai greitieji
Kitas straipsnisKam ir kaip įmonės nuomoja automobilius?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here