Prisimenate, kaip vaikystėje norėjote turėti automobilio, debesies ar net stiklinio batelio formos lovą? Jūsų vaiko vaizduotė yra ypatinga ir jis tikriausiai svajoja apie smagią lovą, kaip ir jūs, būdami jo amžiaus. Gera žinia ta, kad šiandien turite tokį didelį pasirinkimą, todėl galite leisti savo vaikams turėti jų svajonių lovą.

Taigi, jei jūsų vaikas jau išaugo iš savo vaikiskos lovytes ir jam atėjo metas miegoti kiek didesnėje vaikiškoje lovoje, turbūt ėmėte svarstyti, į ką turėtumėte atsižvelgti ieškodami vaikiskos lovos? Kadangi visa tai jums gali atrodyti, kaip pakankamai sunki užduotis, parengėme keletą paprastų patarimų, kurie padės jums išrinkti tobulą lovą savo vaikui.

Patarimai renkantis vaikišką lovą

Vaikai labai greitai auga, todėl reikia gerai apsvarstyti, kaip parinkti vaikui tinkamą lovą. Yra daug veiksnių, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti prieš priimdami sprendimą, todėl pateikiame keletą patarimų, kaip neprašauti pro šalį:

Įtraukite vaiką

Jei vaikas yra pakankamai didelis, leiskite jam išreikšti savo nuomonę dėl norimos lovos tipo. Tai padės jiems pajusti, kad lova yra jų nuosavybė, o jei jie patys padėjo ją išsirinkti, greičiausiai bus laimingesni ir noriau eis miegoti. Jei vaikas nekantriai lauks, kada galės eiti miegoti, visa naktinė rutina taps daug lengvesnė!

Tematika

Dauguma vaikų turi labai aiškią nuomonę apie tai, kas jiems patinka arba nepatinka. Tai gali būti dinozaurai arba Disnėjaus princesės; kad ir kas tai bebūtų, pasirinkę teminę lovą, galite suteikti vaikui tai, kas jam patinka, ir kuo jis iš tikrųjų naudosis.

Investuokite į geros kokybės čiužinį

Vaiko kūnas auga nepaprastai greitai, todėl turėtumėte jam parūpinti čiužinį, kuris suteiktų jo kūnui reikiamą atramą. Leiskite vaikui pačiam išbandyti čiužinį, kad jis galėtų nuspręsti, kuris jam labiau tinka ir patinka. Tai bus smagi patirtis, o galiausiai vaikui patiks ant jo miegoti, nes jis žinos, kad jis pats jį išsirinko.

Pagalvokite apie čiužinio apsaugą

Vaiko lovoje svarbu laikytis higienos, todėl galite apsvarstyti galimybę apsaugoti čiužinį naudojant čiužinio apsaugą. Jis ne tik padės išsaugoti čiužinio ilgaamžiškumą, bet ir padės kovoti su alergijomis, todėl vaikas galės geriau miegoti naktį. Tas pats turėtų būti taikoma ir pagalvėms.

Atkreipkite dėmesį į lovos konstrukcijos kokybę ir saugumą

Vaikai bėgioja ir šokinėja per lovas, todėl pagalvokite apie pasirinktos vaikiškos lovos surinkimo kokybę. Pavyzdžiui, modeliai, pagaminti iš ąžuolo masyvo, kuris yra neįtikėtinai patvarus ir ilgaamžis, gali būti tinkamas pasirinkimas. Tuo tarpu, jei nenorite pirkti atskiro rašomojo stalo, galite pagalvoti apie kartu sukomplektuotas lovos ir rašomojo stalo konstrukcijas, kuomet viename balde yra tiek mokymosi zona, tiek ir vieta miegui.

Gera kokybė taip pat reiškia, kad lova bus saugesnė jūsų vaikui, tačiau visuomet turite atkreipti dėmesį ir į nurodytas gamintojų rekomendacijas, tokiu būdu užtikrindami, kad jūsų vaikams miegos jo amžių, svorį ir ūgį atitinkančioje vaikiškoje lovoje. Jei įsigysite vaikišką lovą, kuri bus dviaukštė, taip pat galite kopetėlių šone įrengti baterijomis maitinamą judesio jutiklio lemputę, kad, jei vaikui prireiktų leistis kopetėlėmis žemyn tamsoje, jis nenukristų, nes aiškiai matytų laiptelius.

Įvertinkite praktiškumą

Paskutinis patarimas – atsižvelkite į lovos praktiškumą. Ar vaikui reikia vietos mokymuisi, ar ateityje jis dalysis miegamuoju su broliu ar seserimi? Tokiu atveju gali prireikti dviaukštės lovos. Ar reikia vietos daiktams laikyti? Įvertinę visus šiuos aspektus, turėtumėte sugebėti savo vaikui išrinkti tinkamą lovą.

Ankstesnis straipsnisRyžiai ir keto – viskas suderinama
Kitas straipsnisPlastic Pack: daugiau nei tik daugkartinė tara

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here