Plastic Pack – įmonė užsiimanti daugkartinės taros gamyba ir tiekimu transportavimui bei sandėliavimui. Jų asortimentas siekia daugiau nei 300 skirtingų produktų, kurie yra pritaikyti įvairiems produktams. Tačiau be siūlomų produktų, Plastic Pack taip pat siūlo ir papildomas paslaugas savo klientams: taros nuoma, plovimas, surinkimas ir paskirstymas bei individualių užsakymų vykdymas. Plastic Pack siekia užtikrinti klientams patogumą ir funkcionalumą, todėl ieško geriausių ir inovatyviausių sprendimų, pritaikytų Lietuvos logistikos rinkai. 

Individualūs užsakymai su Plastic Pack

Plastic Pack užsiima produktų projektavimu ir gamyba, todėl tai leidžia į kiekvieno kliento norus ir patarimus atsižvelgti ir juos pritaikyti. Bendradarbiaudami su kitų šalių gamintojais, Plastic Pack gali atrasti individualius sprendimus kiekvieno verslo poreikiui. Atsiradus naujiems poreikiams besivystančiame logistikos pasaulyje, Plastic Pack ieško funkcionaliausių sprendimų savo produktų pritaikymui. Kurdami naujus produktus, jie atsižvelgia į klientų patirtis, nes jie yra pagrindiniai produktų naudotojai, todėl jų atsiliepimai ir patarimai yra labai svarbūs. Plastic Pack prieš gamindami naują produktą ir paleisdami jį į rinką, pirmiausia jį projektuoja, aptaria visus naudojimo būdus ir kokie inovatyvūs sprendimai gali būti pritaikomi. Pagaminus pavyzdinius produktus ir juos išmėginus, galima dar labiau patobulinti galutinį produktą, kad produktas būtų tinkamas didiesiems klientams bei maksimalaus funkcionalumo. Tai leidžia taupyti gamybos kaštus ir užtikrinti, kad produktai bus naudojami plačiai ir tiks daugeliui Plastic Pack klientų. Ieškote individualių sprendimų savo daugkartinėms transportavimo ir sandėliavimo pakuotėms? Plastic Pack gali jums padėti atrasti geriausius sprendimus.

Kaip išsirinkti tinkamas dėžes iš Plastic Pack siūlomų?

Kadangi Plastic Pack siūlo didelę įvairovę dėžių, išsirinkti gali tapti sunku. Patogu tai, kad dauguma dėžių yra universalios ir tinkamos didžiajai daliai produktų. Tačiau yra produktų, kurie reikalauja specifinių transportavimo sąlygų. Todėl priklausomai nuo to, Plastic Pack gali pasiūlyti net kelis skirtingus variantus kiekvienam produktui. Pavyzdžiui, produktai, kurie reikalauja šalto transportavimo, turi būti gabenami uždarose dėžėse. Plastic Pack siūlo specialias uždaras dėžes, į kurias įsideda specialios šaldančios plokštės, kurios padeda išlaikyti tam tikrą temperatūrą viso transportavimo metu. Jeigu kyla klausimų dėl saugumo, tai galime užtikrinti – šaldančios plokštės yra užpildytos medžiagomis, kurios yra saugios maisto produktams. Plastic Pack uždaros dėžės šaldytiems produktams padeda išlaikyti produktus šviežius. Jeigu nežinote, kokių dėžių reikia jums, Plastic Pack specialistai gali jums padėti. Pagal jūsų produktus, jie padės išsirinkti tinkamą dėžių modelį ir dydį, pagal produktų kiekį padės apskaičiuoti kiek dėžių gali prireikti ir padės atsakyti į kitus rūpimus klausimus.

Ankstesnis straipsnisVaikiškos lovos paieškos: kaip išsirinkti
Kitas straipsnisKodėl padangos internetu pigiau kainuos nei perkant parduotuvėje?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here