Ryžiai yra vienas populiariausių maisto produktų pasaulyje. Juos noriai valgo tiek vaikai, tiek suaugusieji su mėsa, žuvimi, daržovėmis, saldžiais padažais ir, be abejonės, vienus. O ryžių plovas – patiekalas, kurį tikrai žino ir yra ragavęs kiekvienas žmogus. Be to, ryžiai yra gana populiarus ingredientas įvairiausių dietų produktų sąraše. Šiomis dienomis labai populiarėjanti keto dieta, dėl didesnio ryžiuose esančio angliavandenių kiekio, nelabai myli ryžius. Tačiau turime gerą žinią – šiandien ryžiai ir keto yra netgi labai suderinamas duetas. Apie ką kalbame? Tai – Devzira ryžiai.

Išskirtinės rudųjų ryžių savybės

Kaip jau minėjome, ryžiai dėl didelio angliavandenių kiekio nėra tinkami keto mitybai. Tačiau verta žinoti, jog tai daugiau būdinga baltiesiems ryžiams. Tuo tarpu, rudieji turi visai kitą angliavandenių kiekį. Būtent tokie ir yra Devzira ryžiai.

Kiekviena sėkla yra rausvos spalvos. Ji neišnyksta net po kepimo ir tai yra skiriamasis šios rūšies  bruožas.Ruda spalva atsiranda dėl rusvų miltelių, kuriais padengta kiekviena sėkla. Be išskirtinės išvaizdos, tai suteikia ir unikalų skonį. Dėl ypatingos savo apdorojimo technologijos minimi ryžiai išsaugo visas savo teigiamas savybes. Po kūlimo grūdų apvalkalas virsta rausvu milteliu, kuriame yra daug B vitaminų, magnio ir cinko.

Devzira ryžiai yra saldaus skonio, savito aromato ir gana ryškaus salyklo skonio. Ryžiai sugeria riebalus ir vandenį, todėl jų grūdeliai įsigeria į gaminamo patiekalo skonį.  Jie visada išlieka trapūs ir netampa vientisa mase. Dėl to, kad gerai sugeria skystį, šių ryžių masė juos ruošiant stipriai padidėja. Todėl žinokite – šių sėklų reiks visai nedaug net ir didesniam patiekalo kiekiui.

Gana išskirtinė Devzira ryžių savybė – didelė kaina. Tai dėl jų šiek tiek sudėtingo gavybos proceso. Šiuos ryžius auginti sunku, nes jiems reikia tam tikro klimato ir daug vandens, tik tada augalas duos gerą derlių. Kaip ir visur, taip ir kalbant apie didesnę šio produkto kainą, galima rasti ir šviesiąją pusę. Kaip minėjome, ryžiai gerai sugeria skystį, todėl iš to paties kiekio Devzira ryžių pagaminsite daug didesnį patiekalo kiekį, nei iš baltųjų ryžių. Išbandžiusieji sako, jog galutinė kaina gaunasi gerokai mažesnė nei atrodo, perkant neapdorotą produktą.

Kur ieškoti rudųjų ryžių?

Paprastose parduotuvėse jų nenusipirksite. Ieškokite specializuotų parduotuvių, susijusių su keto mityba. Taip būsite tikri, jog nusipirksite tikrai kokybišką produktą. Be abejonės, internetu tai padaryti yra labai lengva ir gana saugu.

Ankstesnis straipsnisGeriausi lošimų automatų žaidimai vaisių ir maisto tematika
Kitas straipsnisVaikiškos lovos paieškos: kaip išsirinkti

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here