„Tele2“: virš pusės parduodamų išmaniųjų veikia 4G tinkle

Lietuvos gyventojai jau spėjo įvertinti 4G (LTE) ryšį ir perka telefonus, kurie palaiko didesnę mobiliojo interneto spartą.

Telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ statistika rodo, kad šiemet daugiau nei 50 proc. parduodamų išmaniųjų telefonų veikia 4G tinkle.

„Mobilusis internetas jau tapo būtina kasdiene paslauga, ir rinkdamiesi telefoną klientai salonuose pasidomi, ar galės naudotis 4G ryšiu. Dauguma žmonių renkasi naują technologiją palaikančius išmaniuosius“, – pasakojo Tomas Burovas, „Tele2“ marketingo vadovas.

Pagrindiniai 4G LTE ryšio privalumai, lyginant su 2G/3G interneto ryšiu, yra didesnė sparta, stabilesnis ryšys ir geresnė aprėptis dėl naudojamų kelių dažnių ruožų.

„Tele2” dabar siūlo 31 modelio išmaniuosius, paruoštus 4G ryšiui. Savo telefonus „Tele2“ tinklui pritaikė visi pagrindiniai telefonų gamintojai – LG, „Samsung“, „Apple“, „Huawei“, „Sony“, HTC, „Nokia“, CAT ir „Motorola“.

Šie įrenginiai palaiko „Tele2“ 4G ryšiui naudojamus radijo dažnius – 800 MHz (didžiausias ir geriausias padengimas mieste bei užmiestyje); 1800 MHz ir 2600 MHz (dabar šie dažniai naudojami didžiuosiuose miestuose).

4G tinkle veikiantys telefonai kainuoja nuo 155 Eur („Samsung Core LTE“) iki 824 Eur (16 GB  atminties „Apple iPhone 6“).

„Tele2“ 4G ryšys yra prieinamas daugiau nei 70 proc. gyventojų. Tinklas yra toliau plečiamas ir iki metų pabaigos 4G ryšiu galės naudotis 90 proc. gyventojų.

Lietuvoje „Tele2“ yra pagrindinis mobiliojo ryšio operatorius 51 proc. gyventojų, rodo 2014 m. gruodį bendrovės „Millward Brown“ atlikta apklausa.

Ankstesnis straipsnis„Sharecruit“ pirmos įvertino didžiosios užsienio įmonės
Kitas straipsnisGoogle, Swedbank ir Maxima – labiausiai mėgstami prekių ženklai Baltijos valstybėse

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here