Tele2

Nuo šiol į užsienį išvykstantys „Tele2“ klientai gali atsikvėpti laisviau: milžiniškos sąskaitos už tarptinklinio ryšio pokalbius taps praeitimi.

Populiariausia mobiliojo ryšio bendrovė savo klientams pasiūlė naują interneto telefonijos paslaugą, kuri leis būnant užsienyje į Lietuvą skambinti įprastais lietuviškais tarifais.

Programėlė bus ypač naudinga užsienio lietuviams. Jie į Lietuvą skambina dažniau, tad ir sutaupys daugiau.

„Tele2 Call“ įsidiegę mėnesinio apmokėjimo paslaugų klientai užsienyje skambučius per programėlę priims nemokamai. Maža to – ja skambinti iš bet kokios šalies jie galės mokėdami lygiai tais pačiais tarifais, kuriais moka Lietuvoje.

Tai padės ženkliai sutaupyti – Europos Komisijos duomenimis, dėl itin stiprios konkurencijos skambučiai mūsų šalyje kainuoja pigiausiai ES. Tuo tarpu pokalbio iš egzotiškų šalių minutė gali kainuoti per 4 eurus – daugiau, nei kai kurių planų mėnesio mokesčiai.

Per 9 praėjusių metų mėnesius Lietuvos mobiliojo ryšio vartotojai tarptinkliniu ryšiu iš užsienio skambino 32,5 mln. minučių ir tam išleido beveik 18 mln. eurų (62 mln. litų).

Be to, skirtingai nuo kitų interneto telefonijos paslaugų – „Viber, WhatsApp“ ir pan. – naujosios programėlės vartotojai gali skambinti ir tiems  abonentams, kurie nėra įsidiegę „Tele2 Call“. Kitaip tariant, iš bet kurio pasaulio krašto galima paskambinti paprastą mygtukinį telefoną naudojančiai močiutei Lietuvoje.

„Matėme, kad atostogaudami ar gyvendami svetur žmonės nori bendrauti su artimaisiais kaip įpratę, tačiau daugiau pabendrauti trukdo ryšio kainos. Nusprendėme padėti klientams ir džiaugiamės, kad dabar jie galės kalbėti be baimės gauti didelę sąskaitą“, – sakė Mindaugas Kežionis, „Tele2“ Produktų skyriaus vadovas.

Sutaupyti galės visi „Tele2“ vartotojai, kurie naudojasi išmaniaisiais telefonais su „Android“ arba „iOS“ operacine sistema ir yra parsisiuntę nemokamą programėlę „Tele2 Call“. Paslauga veiks užsienyje „Wi-Fi“ ryšiu prisijungus prie interneto tinklo.

Naudojimasis programėle artimiausiu metu bus nemokamas.

Naudotis paslauga yra paprasta. Tereikia iš „Google Play“ arba „App Store“ atsisiųsti programėlę „Tele2 Call” ir joje įvesti „Tele2“ abonento numerį, į kurio sąskaitą bus įtraukiama kaina už pokalbius. Jeigu įvestas telefono numeris sutampa su naudojamu telefone, paslauga aktyvuosis iš karto.

Jei numeriai nesutaps (tarkime, norima, kad kaina už pokalbius būtų įtraukiama į kito žmogaus sąskaitą), įvestuoju numeriu bus išsiųsta SMS žinutė su aktyvinimo kodu. Jį reikia įrašyti programėlėje.

Paslaugos teikimas ir vartotojo pokalbis nutrūks savaime, jei nebeveiks „Wi-Fi“ ryšio tinklas, prie kurio jungiasi vartotojas. „Tele2 Call“ paslauga neveiks skambinant į padidinto tarifo ir trumpuosius numerius.

Visa informacija apie naudojimąsi „Tele2 Call“ skelbiama „Tele2“ svetainėje.

Lietuvoje „Tele2“ yra pagrindinis mobiliojo ryšio operatorius 51 proc. gyventojų, rodo 2014 m. gruodį bendrovės „Millward Brown“ atlikta apklausa.

Ankstesnis straipsnisPožeminiai konteineriai Vilniuje – modernus požiūris į atliekų tvarkymą
Kitas straipsnisLietuviški baldai: vietinei ar užsienio rinkai?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here