sužadėtuvių žiedai

Sužadėtuvės – tai viena svarbiausių akimirkų poros gyvenime, kupina džiaugsmo, šilumos ir meilės. Romantiška sužadėtuvių atmosfera vainikuojama žiedo įteikimu. Sužadėtuvių žiedai skaičiuoja ilgus šimtmečius, o žiedų dizainas lydimas įvairių mitų ir senų legendų. Tiesa, tradicinis žiedų dizainas gana stipriai skiriasi nuo modernių juvelyrų sprendimų, todėl ieškodami dailiausio žiedo, neskubėkite – racionaliai įvertinkite mylimos moters poreikius, žiedo dizainą, jo patogumą ir funkcionalumą.

Metalas

Vienas svarbiausių klausimų, į kuriuos turite atsakyti, yra metalo pasirinkimas. Minėtasis sprendimas lems ne tik galutinę dirbinio kainą, bet ir jo estetiką. Be to, nuo metalo priklauso ir žiedo ilgaamžiškumas. Populiariausias pasirinkimas, lydimas senųjų tradicijų ir papročių, yra sužadėtuvių žiedai iš aukso. Tiesa, šiandien daug dėmesio sulaukia ir sidabro, platinos, volframo gaminiai. Jei ieškote praktiško varianto, rinkitės sidabro žiedus. Tokie gaminiai yra gana nebrangūs ir stebina savo dizaino galimybėmis. Toks sprendimas rekomenduojamas ir tuo atveju, jei mylimoji neketina sužadėtuvių žiedo nešioti visą gyvenimą, pvz., šiuo žiedeliu ji puošis tik iki vestuvių. Jei mergina ketina nešioti drauge sužadėtuvių ir vestuvių žiedus, tuomet pagalvokite apie patvaresnį ir ilgaamžiškesnį dirbinį, pvz., baltojo aukso žiedą.

Dizainas

Bendrąja prasme sužadėtuvių žiedai skirstomi į dvi kategorijas: klasikinio ir modernaus dizaino žiedus. Klasikiniams gaminiams priskiriami aukso žiedeliai, žavintys savo paprastumu. Paprastai tokie dirbiniai puošiami viena brangakmenio akute, pats žiedas yra minimalistinio dizaino, neturi raižinių ar originalių faktūros sprendimų. Tuo tarpu modernaus dizaino žiedai stebina savo formomis, akučių skaičiumi ir jų dydžiu, subtiliais raštais, novatoriška faktūra ir spalvų derme. Tokio dizaino žiedai rekomenduojami drąsioms merginoms, mėgstančioms aplinkinių dėmesį. Klasikiniai žiedeliai tiks kuklesnius papuošalus mėgstančioms merginoms, ieškančioms universalaus sprendimo, derančio prie įvairaus stiliaus aprangos. Beje, juvelyrai primena – klasikinio dizaino žiedai yra vienas praktiškiausių sprendimų, t. y. tokie dirbiniai nesivelia į plaukus, neplėšo drabužių ir netrukdo kasdieniams darbams.

Kaina

Sužadėtuvių žiedų kainą lemia žiedo metalas, dirbinio dizainas ir papuošimui naudojami brangakmeniai. Prieš priimdami sprendimą, nepamirškite, kad sužadėtuvių žiedas dovanojamas tik vieną kartą gyvenime, todėl šiam pirkiniui pinigų gailėti neturėtumėte. Tiesa, negalima pamiršti ir kitos medalio pusės – daugelis merginų nemėgsta itin prabangių juvelyrinių dirbinių ir pirmenybę teikia kuklesnio dizaino papuošalams. Priimdami sprendimą nepamirškite, kad klasikiniai dirbiniai išliks madingi daugybę metų, tuo tarpu modernus dizainas bėgant metams gali prarasti savo vertę.

Daugiau: https://premiere.lt/collections/suzadetuviu-ziedai

Ankstesnis straipsnisĮmonių steigimas Kaune: kodėl taip sparčiai dygsta Mažosios Bendrijos?
Kitas straipsnisRYOBI akumuliatoriai ir elektriniai įrankiai

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here