Nors labai ilgus metus renkantis stogo dangą daugiausia dėmesio buvo skiriama kokybei, ilgaamžiškumui, kadangi buvo norėta, jog kartą sutvarkytas stogas tarnautų kelias dešimtis metų, tačiau šiuo metu tautiečiai daug dėmesio skiria ir stiliui, kuris ne ką mažiau svarbus.

Norisi, kad stogas harmoningai derėtų prie fasado, kad būtų išlaikomas stiliaus vientinsumas. Žinoma, nepamirštant ir kokybės. Ar toks derinys yra įmanomas?

Čerpinė stogo danga – nebūtinai tokia brangi?

Čerpės dažnai vertinamos dėl stiliaus patrauklumo, tačiau pergyvenama dėl gana didelės jų kainos. Alternatyva – skardinė danga, kuri atrodo kaip čerpės, tai yra – imituoja jas. Kadangi čerpinė stogo danga, pagaminta iš plieno – itin geros kokybės, ją renkasi ir privačių namų savininkai, ir tie, kurie ieško dangos verslo poreikiams patenkinti.

Kalbant apie įprastas čerpes, taip, dažniausiai kaina nedžiugina. Kadangi jos yra gana brangios – tai bene dažniausia priežastis – kodėl nesirenkamos. Nors funkcionalumo prasme, tiek čerpės, tiek plienas – panašios. Tik labai ilgus metus čerpės buvo laikomos kur kas estetiškai patrauklesniu variantu. Šiuo metu, kai yra tiek daug skirtingų dangų čerpių imitacijos variantų – rinktis originalias paprasčiausiai neapsimoka. Ypač, kai kokybė nuo to nėra geresnė.

Skardos galimybės ir privalumai

 Skardinė, plieninė danga – puošia ir tarnauja. Tik siekiant kokybės – reikia investuoti į tikrai patikimų gamintojų žaliavą. Visada bus tokių, kurie siūlo įsigyti pigiau, dažniausiai nelegaliai, tačiau neteikia jokių garantijų. Ar pačios skardos kokybė bus tokia pat gera? Žinoma, kad ne.

Svarbiausia yra rasti tokią, kuri geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Viena geriausių opcijų – https://www.borga.lt/statybiniai-komponentai/profiliuota-skarda/skarda-borga-bpe18/. Visgi, tariantis siūlome tartis su pardavėjais, kurie padės rasti tai, kas geriausiai tinka Jūsų būstui.

Skardinis stogas ne tik gali skoningai atrodyti, tačiau ir tarnaus Jums daug metų, yra greitai dengiamas, nereikalauja daug priežiūros.

Montavimo darbai

Montuoti plieninę stogo dangą galite ir pats, kadangi jos lakštai dideli, tad montavimas nereikalauja labai daug laiko. Visgi, net ir dideli lakštai negarantuoja, kad viskas bus atlikta taip, kaip reikia.

Dažniausiai specialistai darbų atlikimui naudoja specialią įrangą, kuri padeda užkelti sunkius lakštus ir tuo pačiu stabiliai juos pritvirtinti ten, kur reikia. O kur dar žinios, kurios kinta, tad atnaujinti jas siekiant geriausios kokybės rezultato – reikia. Kur kas paprasčiau yra kreiptis į tuos specialistus, kurie ir parduoda dangą. Jie kartu dažniausiai teikia ir montavimo paslaugas.

Kur pirkti?

Galiausiai belieka rasti prekybos vietą, kurioje siūloma stogo danga atitinka Jūsų poreikius. Pati svarbiausia taisyklė yra rinktis tuos, kurie prekiauja legaliai. Jie teikia prekėms garantijas, galiausiai, Jūs būsite ginamas Vartotojų teisių. Net ir perkant tokio tipo prekės norisi tikrumo, kad jos bus geros kokybės. Deja, dažnai pigiau, greičiau ir dar iš skelbimų portalų – nebus taip gerai kaip yra tikimasi.

Stogo danga nėra smulkmena. Tai yra bet kokio objekto esmė. Kai stogo danga yra patvari bei gražiai atrodo – pasitenkinimas rezultatu dažniausiai yra dar didesnis. Suderinkite šiuos du poreikius. Tai yra įmanoma.

Ankstesnis straipsnisAr verta vyriškus sportinius kostiumus dėvėti kasdien? Mes patikrinome!
Kitas straipsnisDronų universalumas ir didelis populiarumas

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here