akiniai nuo saules

 Kiekvienais metais atšilus orams akiniai nuo saulės tampa neatsiejamu pirkiniu, norint atnaujinti garderobą. Todėl akiniai nuo saulės internetu ir jų pirkimas tampa vis svarbesnis. Stiliaus specialistai ir dizaineriai nuolat kartoja, kad tinkamas saulės akinių pasirinkimas gali ne tik paversti Jus kitu žmogumi, bet ir sukurti išskirtinį stilių. Tad pirmiausia, reikia tinkamai pasirinkti akinių formą.

Pavyzdžiui, norint, kad akiniai nuo saulės pabrėžtų Jūsų veido bruožus, pagal veido formą, reikėtų rinktis ir akinių formą. Nesvarbu, parduodami akiniai nuo saulės vyrams ar akiniai nuo saulės moterims, salone dirbantis konsultantas visuomet pataria daugiausiai dėmesio kirti rėmelių formai. Štai keli paprasti patarimai. Be to, išmanyti, kokia rėmelių forma Jums tinka, labai padeda ir tuomet, kai ieškomi akiniai nuo saulės internetu.

  • tiems, kieno veidas yra apvalių formų, rinktis akinius nėra sudėtinga. Stilistai sako, kad ir akinius rinktis reikėtų vengiant griežtų kampų. Pavyzdžiui, Jums puikiai tik ovalūs arba visiškai apvaliais rėmeliais akiniai nuo saulės vyrams ar moterims.
  • Tai veido forma, kuri dažniausiai puošia moteris. Dar ši forma vadinama širdele. Tokiam veidui, kurios viršutinė dalis yra platesnė už apatine, puikiai tinka griežtesnių formų akiniai nuo saulės moterims. Pavyzdžiui, ieškokite kvadratinių ar stačiakampių          rėmelių, tačiau venkite apvalių rėmelių ar trikampių formų.
  • Pailgas veidas. tiems, kieno veidas yra ilgas ir siauras, rinktis akinius turėtų būti gana paprasta. Dažnai tokio veido savininkams tinka itin platus rėmelių pasirinkimas. Gali būti, kad Jums tiks patys įvairiausi rėmeliai, todėl Jūs be vargo išsirinksite kažką                   sau parduotuvėje, kurioje parduodami akiniai nuo saulės internetu. Be to, tikėtina, kad internete akiniai nuo saulės kaina lenkia tuos, kurie parduodami įprastose parduotuvėse. Tad liksite maloniai nustebinti.

Akiniai nuo saulės – tik vasarą?

Stilistų žmonės labai dažnai klausia, ar akiniai nuo saulės yra tik pavasario ir vasaros atributas. Manoma, esą saulės akinius nešioti laiku, kai už lango sninga – šiek tiek keista. Tačiau tai netiesa. Nesvarbu, kokiu metų laiku nešiojate akinius, svarbiausia, kada jie atitiktų to sezono stilių. Pavyzdžiui, žiemą geriau nešioti masyvesnius akinius ir derinti prie savo aprangos. Žiemą akiniai nuo saulės kartais netgi labai reikalingi. Ypač tuomet, kai dienomis stipriai spigina saulė, o iškritęs sniegas dar labiau sustiprina šį efektą. Tokiu metu laiku dažniau parduodami akiniai nuo saulės poliarizuoti ir pritaikyti vairavimui.

 

Ankstesnis straipsnisPrivataus odontologo paslaugos
Kitas straipsnisDidžiausios būstų pirkėjų klaidos ir kaip jų išvengti

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here