Seo patarimai

Seo paslaugos susideda iš keleto ilgo proceso dalių:

Turinio optimizavimas

Interneto paieškos sistemos vertina kokybišką turinį. Kokybė, kaip ir visi kiti faktoriai internete, nustatoma skaičiais.

Turinys lemia 30% Jūsų tinklapio pozicionavimo paieškos sistemų rezultatuose.

Jūsų tinklapio turinys negali būti parašytas bet kaip. Paieškos sistemų varikliai yra programinė įranga, kuri negali būti tiek protinga, kad suprastų turinį, kaip žmogus.

Rašant tinklapio turinį reikia derintis tarp žmogiškųjų faktorių ir kompiuterinių programų. Turinys turi būti logiškai išdėstytas, kurį lengvai supras ir žmogus, ir kompiuteris.

Mūsų turimos priemonės ir įrankiai, kurių arsenalas pastoviai yra papildomas, padės rasti geriausią kompromisą tarp žmogiškojo ir techninio mąstymo.

Vidinis seo optimizavimas

Išanalizavus Jūsų tinklapio strukūrą ir rinkos poreikius, tinklapis pertvarkomas ir optimizuojamas techniškai. Keičiami tinklapio tekstai, naudojant tikslinius rinkos žodžius, gautus analizės metu, pagal naujausius SEO tyrimų metodus.

Jūs turite būti sveiki norėdami kovoti su priešininkais. Tinklapis – turi būti tvarkingas struktūriškai ir atitikti visus griežtus techninius standartus.

Tyrimų rezultatais pagrįsta, techninė tinklapio optimizacija, lemia 20% Jūsų tinklapio pozicionavimo paieškos sistemų rezultatuose.

Tačiau tai nereiškia, kad į vidinį optimizavimą nereikia atsižvelgti. Tvarkingai paruoštas tinklapis yra būtinas!

Lietuvoje vien tik vidinis optimizavimas gali lemti Jūsų tinklapio lyderiavimą. Tačiau situacija po truputį keičiasi. Greitai to nepakaks. Todėl vidinis optimizavimas neatsiejama verslo plėtojimo dalis internete.

Paieškos sistemos vertina įvairius išorinius faktorius, kurie yra būtini Jūsų tinklapio reitingo augimui.

Kaip ir tikrame gyvenime – internete vyrauja autoritetai. Jei gerbiamas ir žinomas nuopelnais žmogus pareiškė savo nuomonę, jo profesinėje srityje – minia linkusi tikėti, kad tai yra tiesa.

Toks pats pasitikėjimo modelis informacijos turiniu vyrauja ir internete.

Išorinis optimizavimas – autoritetingo tinklapio įvaizdžio kūrimas. Pajungiamos naujausios interneto technologijos, socialinė rinkodara internete, WEB 2.0 tinklapiai.

Išorinis seo optimizavimas

Išorinė seo optimizacija tai daugiau strateginis žaidimas, kurio pagrindinis variklis – rinkodara. Čia nebepakanka tik techninių žinių, čia reikia išmanyti, kaip interneto lankytoją priversti atlikti veiksmus per 3 sekundes! Kaip jį priversti spausti ant nuorodų, nurodančių į Jūsų optimizuotą puslapį. Kaip išlaikyti lankytoją tame puslapyje ar sudominti per kitas 3 sekundes.

Jei šių veiksmų nesiimate – optimizavimas paieškos sistemoms bus nereikalingas, nes Jūsų reitingai tiesiogiai priklauso nuo vartotojų elgesio Jūsų tinklapyje. Jei vartotojai bėga iš Jūsų – puslapio autoritetas krenta – krentate ir tarp paieškos rezultatų ir, tokiu atveju, seo paslaugos nebus efektyvios.

Mes paaiškinsime, kaip to išvengti, kaip testuoti vidinius faktorius, kad išlaikyti vartotojus kuo ilgiau ir priversti juos grįžti vėliau.

seopaslaugos.com

Ankstesnis straipsnisKaip pasiekti geresnių rezultatų naujienlaiškių rinkodaroje?
Kitas straipsnisFacebook patinka ir Twitter sekėjai. Nemokama reklama internete

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here