Twitter, Facebook, Youtube, Google +1, Stumbleupon, Pinterest

Kam reikalingi Facebook patinka ir Twitter sekėjai? Tai naujas Jūsų svetainės, produkto, paslaugos ar brendo reklamos būdas, nemokama reklama internete. Pavyzdžiui, Jūs esate nuosavo verslo savininkas ir turite gerą nišinę prekę. Jūs nusprendėte reklamuoti savo verslą socialiniuose tinkluose, ieškodami potencialių klientų Facebook ir Twitter. Kadangi socialiniuose tinkluose bendrauja realūs žmonės, ir reklama juose bus efektyvesnė reklama nei televizijoje ir radijuje. Štai šiam tikslui ir reikia „laikų” tam kad išreklamuoti savo svetainę, įmonę ar prekę Facebook’e. „Like” yra lyg mini atsiliepimas apžvalga ir kuo jų daigiau tuo Jums geriau. Pirkti „patinka” draudžia Facebook taisyklės todėl nerekomenduojame to daryti. Natūraliai jų surinkti daug yra gana sudėtinga.

Ko gero geriausia išeitis yra naudotis socialinių tinklų aktyvumo apsikeitimo svetainėmis, tokiomis kaip GETlikes.eu. Tai apsikeitimo sistema, kuri padės jums gauti Twitter, Facebook, Youtube, Google +1, Stumbleupon, Pinterest sekėjų, laikų, draugų, peržiūrų ir svetainės lankytojų visiškai nemokamai.

Už tai kad laikinate ar lankote kitų vartotojų svetaines gaunate taškų už kurios Jus laikina kiti. Svarbiausia kad yra galimybė pasirinkti šalį iš kurios norite gauti fanų, laikų ir t.t. Žinoma galite juos rinkti iš viso pasaulio, jei jus tai tenkina.

GetLikes.eu yra išvesta į keletą kalbų, tarp jų ir lietuvių. Sėkmės naudojantis!

Ankstesnis straipsnisSeo paslaugos
Kitas straipsnisNUOMA IR IŠPERKAMOJI NUOMA

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here