„Samsung“ pristatė priedų kolekciją naujiesiems flagmanams „Galaxy S6“ ir „Galaxy S6 edge“

„Samsung Electronics Co., Ltd“ pristatė „Galaxy S6“ ir „Galaxy S6 edge“ išmaniesiems telefonams skirtą priedų kolekciją. „Samsung“ aksesuarų rinkinį sudaro funkcionalūs priedai bei žymių dizainerių sukurti madingi produktai, papildysiantys mobiliųjų įrenginių funkcijas.

Lietuvoje funkcionalių ir stilingų priedų rinkinį papildys permatomo vaizdo dangtelis (clear view cover), permatomas dangtelis (clear cover), „S view“ dangtelis, užsegamas dėklas, apsauginis dangtelis, išorinės baterijos komplektas. Naujausių aksesuarų gretas taip pat papildys belaidis kroviklis.

„Samsung“ taip pat tęsia bendradarbiavimą su žymiais dizaineriais. Priedų išmaniesiems telefonams kolekciją papildė žymių dizainerių kurti produktai ir prekės ženklai, kurie dera su „Samsung“ strategija – autentiškai sujungti madą ir technologijas. Naujieji aksesuarai padės vartotojams paįvairinti savo stilių išskirtiniais įrenginiais.

„Samsung“ daugelį metų bendradarbiauja su dizaineriais, todėl puikiai įsivaizduoja kaip technologijos pasitarnauja madai ir kaip mada įkvepia technologijas, – teigė Younghee Lee, „Samsung Electronics“ IT ir mobiliųjų įrenginių pasaulinio marketingo vykdantysis viceprezidentas. – „Premium“ klasės „Galaxy S6“ ir „Galaxy S6 edge“ aksesuarų kolekcija atspindi mūsų siekimą suvienyti mados ir technologijų pasaulius. Tai padeda tenkinti vartotojų lūkesčius bei juos aprūpinti naujomis saviraiškos priemonėmis.“

Prabangių priedų kolekcijos partneriai:

Burton.„Burton“ didina snieglenčių sporto populiarumą visame pasaulyje ir kuria produktų, skirtų aktyviems vyrams ir moterims, linijas. „Samsung“ aksesuarų kolekcijją papildė ryškūs „Burton“ apsauginiai dangteliai, kurių dizainą įkvėpė du populiariausi šio prekės ženklo raštai.

Swarovski.Tęsdama ilgalaikio bendradarbiavimo su „Samsung“ tradicijas, „Swarovski“ sukūrė spalvingų „Premium“ klasės apsauginių dangtelių su kristalais seriją. „Galaxy S6“ ir „Galaxy S6 edge“ papuoš įvairių atspalvių „Swarovski“ aksesuarai.

Montblanc.„Samsung“ ir „Montblanc“ tęsia išskirtinę partnerystę, kuri apima „Montblanc“ prabangių produktų kūrimo tradicijas ir „Samsung“ technologijas bei inovacijas. „Galaxy S6“ ir „Galaxy S6 edge“ priedų kolekciją papildė odiniai dėklai ir užsegami dangteliai, kurie gaminami „Montblanc“ fabrike Italijoje.

Rebecca Minkoff.Aukščiausio lygio rankinių, priedų, avalynės ir papuošalų rinkos lyderis kompanija „Rebecca Minkoff“ išleido žaismingą ir subtilų apsauginį dangtelį su gėlių piešiniu bei odinį maišiuką. Prabangūs produktai dar labiau išryškina „Galaxy S6“ ir „Galaxy S6 edge“ dizainą ir inovatyvumą.

Romero Britto.Garsusis pop menininkas Romero Britto pirmą kartą bendradarbiauja su kompanija „Samsung“. Britto savo firmines ryškias spalvas ir vizualinę išraišką sujungė su unikaliais permatomais „Galaxy S6“ ir „Galaxy S6 edge“ dangteliais.

„Mano menas skatina laimės, meilės, džiugesio ir aistros jausmus, – teigė Romero Britto. – Viskas prasideda nuo aistros ir įkvėpimo, o mano dizainą įkvepia visos į ateitį nukreiptos  „Samsung“ technologijos. Didelė garbė bendradarbiauti su tokia kompanija kaip „Samsung“. Turime bendrą viziją, taip pat siekiame pritraukti kuo daugiau žmonių, kurie mėgautųsi mūsų dizaino projektais.“

Preliminari Lietuvos rinkai skirtų aksesuarų kaina – nuo 29,99€. „Galaxy S6“ ir „S6 edge“ aksesuarus bus galima įsigyti didžiosiose elektronikos parduotuvėse ir operatorių salonuose.

Ankstesnis straipsnisMoko sąmoningai valdyti savo sveikatą
Kitas straipsnisLietuvai aktuali vaikų antsvorio problema – nesveiko ir nesaugaus maisto pasekmė

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here