Norėdami palaikyti augintinių sveikatą bei palankią nuotaiką kiekvienas šeimininkas privalo itin didelį dėmesį skirti jų miego kokybei. Dažnai pasitaikanti klaida ta, kad galvojame, jog be mūsų augintiniai pasijus vieniši ir po ilgos žaidimų dienos pasikviečiame juos į savo lovą. Tačiau kaip ir žmonėms, taip ir gyvūnams geras miegas yra puikios savijautos garantas ir deja, bet ir koks stiprus ryšys jus besietų, kad ir kaip mylėtumėt savo keturkojį, jis nepajėgia išbūti visos nakties šalia Jūsų ir vėliau pradeda ieškotis kitos ilsėjimosi vietos. Būtent dėl šios priežasties labai svarbu savo gyvūnėliui parūpinti komfortišką, asmeninį guolį ar palapinę. NiekadosŠalis internetinis puslapis siūlo platų augintinių guolių bei palapinių pasirinkimą, kurie padėtų užtikrinti Jūsų mylimų draugų saugų bei kokybišką poilsį!

Rankų darbo augintinių guoliai ar augintinių palapinės yra individualūs bei iš aukščiausios kokybės medžiagų, kurios yra draugiškos ir nekenkiančios gyvūnų sveikatai. Siūlomais guoliais bei palapinėmis stengiamės sukurti jaukią aplinką Jūsų augintiniui, kuri taip pat papuoštų ir Jūsų namų interjerą tampant stilinga detale. NiekadosŠalis ypač didelį dėmesį skiria ne tik medžiagoms iš kurių siuvami guoliai bei palapinės, bet ir produkto dizaino bei jų spalvų parinkimui. Kiekviename rankų darbo guolyje ar palapinėje rasite minkšta bei draugiška gyvūnams pagalvėlė, kuri atitinka OEKO-TEX® 100 standartus ir užtikrina dar saugesnį Jūsų augintinio poilsį, o paprastą guolio ar palapinės švaros priežiūrą užtikrina pagalvės užvalkalo medžiagos paviršius, kuris yra impregnuotas bei atsparus skysčiams.

Šiuo metu mūsų internetinėje parduotuvėje, priklausomai nuo Jūsų augintinio dydžio bei Jūsų asmeninių poreikių galite rinktis tarp guolio ir palapinės įsigijimo.

GUOLIAI

Augintinių guoliai pasiūti iš aukščiausios kokybės medžiagos – tvirto veltinio yra labai švelnūs, puikiai išlaikantys savo formą bei mieli prisilietimui. Guoliams savo formą padeda išlaikyti ir viduje esantys porolonai, kurie sutvirtina guolį, na o paaukštinti kraštai suteikia papildomo jaukumo bei asmeninės erdvės jo gyventojui.

Šiuo metu siūlome rinktis žemiškų spalvų augintinių guolių dizainus, kaip: medžio spalvos – lapė, pilkšvas – granitas, nakties juodumo – angliukas. Taip pat, suteikiame galimybę pagal Jūsų norus derinti ir guoliuose esančių pagalvėlių koloritą, renkantis iš: švelniai rusvos – kapučinas, karališkos žalios – smaragdas, aistringos rudos – raudonieji kanjonai spalvų, kurios leis lengvai derinti Jūsų augintinio ilsėjimosi vietą prie bendro namų interjero, sukuriant patrauklų ir estetišką įvaizdį.

PALAPINĖS

Įsigiję namuką ne tik pradžiuginsite savo mylimiausią keturkojį nepaprastu privatumu ir komfortu, bet ir sukursite estetišką namų įvaizdį su unikalia stiliaus detale.

Visos palapinės pasiūtos iš tvirto, tačiau itin švelnaus dirbtinio veltinio (100% PES), kurio sienelės jaukiai apgaus Jūsų augintinį ir suteiks nepaprastą privatumo pojūtį. O, kad palapinės forma išliktų stabili ir nekintanti, jo sienelės sutvirtintos natūralios pušies pagaliukais, kurie viršuje surišti medžiagine juostele.

Šiuo metu galite rinktis šio kolorito palapines augintiniams: medžio spalvos – lapė, pilkšvas – granitas, nakties juodumo – angliukas ir žvyro spalvos – smėlis. Taip pat, suteikiame galimybę pagal Jūsų norus derinti ir palapinėse esančių pagalvėlių koloritą, renkantis iš: švelniai rusvos – kapučinas, karališkos žalios – smaragdas, aistringos rudos – raudonieji kanjonai spalvų, kurios leis lengvai derinti Jūsų augintinio ilsėjimosi vietą prie bendro namų interjero, sukuriant patrauklų ir estetišką įvaizdį.

Mums kaip ir Jums rūpi Jūsų augintinių poilsis. Tikime, kad mūsų rankų darbo guoliai bei palapinės prisidės prie geresnės ir kokybiškesnės Jūsų auginamo keturkojo miego kokybės.

Ankstesnis straipsnisKodėl svarbu pasirinkti generalinę rangą?
Kitas straipsnis5 keisčiausios „Eurovizijos“ dainos, kurios nepateko į finalą

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here