Nesvarbu, ar dievinate, ar nekenčiate „Eurovizijos“, šiame tarptautiniame dainų konkurse, pritraukiančiame tiek žinomus atlikėjus, tiek visiškus naujokus, kasmet įvyksta daug puikių ir kartais keistai makabriškų pasirodymų.

Kasmet atsiranda išradingų atlikėjų, siekiančių pelnyti žiūrovų simpatijas atliekant pačius įvairiausius ir netikėčiausius pasirodymus, kurie, deja, kartais atrodo ne tik keistai, bet ir kvailai. Scenoje išvydus piratų, šokančių močiučių ar roko goblinų pasirodymus apima jausmas, kad daugelis per daug rimtai nežiūri į „Euroviziją“, o žiūrovų dėmesį nori patraukti išsišokimais ir kuo keistesniais šou.

Šiandien KazinoKaralius skaitytojams pristatysiu penkias keisčiausias visų laikų „Eurovizijos“ dainas, kurios neturėjo jokių šansų patekti į finalą.

#1 Dschinghis Khan – „Genghis Khan“ (Vokietija, 1979)

Dominuojant disko stiliui 1970-ųjų pabaigoje Vokietijos atstovas Dschinghis Khan pamanė, kad būtų gera mintis atlikti dainą, šlovinančią Čingischaną, Mongolijos imperatorių, kuris savo galią ir valdžią XIII amžiuje pasauliui demonstravo prievartaudamas ir plėšikaudamas. Keistas pasirinkimas, tiesa? Tačiau šiai dainai pavyko užimti net ketvirtą vietą.

#2 „Pirates Of The Sea“ – „Wolves Of The Sea“ (Latvija, 2008)

Praėjus metams po filmo „Karibų piratai: pasaulio pakrašty“ pasaulinės premjeros mūsų kaimynai latviai taip pat panoro surengti neįprastą šou piratų tema. Žinoma, šis pasirodymas pasaulinės šlovės jiems nepelnė.

#3 „LT United“ – „We Are The Winners“ (Lietuva, 2006)

Gana tiesmukas dainos pavadinimas „Mes esame nugalėtojai“ Lietuvai nereiškė visiško fiasko, bet priešingai – šalis su savo humoru persmelktu pasirodymu atsidūrė dešimtuke ir užėmę garbingą šeštąją vietą tapo aukščiausią vietą „Eurovizijos“ istorijoje iškovojusiais lietuvių atlikėjais. Įsivaizduokite, jei „Backstreet Boys“ būtų pavargusių, vidutinio amžiaus Lietuvos vyrukų grupė. Taip trumpai galima apibūdinti „LT United“. Juodais kostiumais vilkintys vyrukai deklaruoja, kad yra nugalėtojai ir primygtinai ragina žiūrovus balsuoti už juos.

#4 Cezar – „It’s My Life“ (Rumunija, 2013)

Tik nepainiokite šio kūrinio su klasikine to paties pavadinimo Jon Bon Jovi daina „It’s My Life“. Kadangi Rumunija yra Drakulos gimtinė, Rumunijos atstovas nusprendė tai pabrėžti pasirodydamas juodu apsiaustu ir atidengdamas plaukuotą krūtinę. Tiesą pasakius, jis pats priminė tikrą vampyrą, o jo vokalas pasirodė dar keistesnis už patį pasirodymą. Aplink jį besistaipantys raudonais kostiumais apsitempę šokėjai ne ką mažiau traukė dėmesį ir vertė spėlioti šio šokio prasmę.

#5 „Scooch“ – „Flying The Flag (For You)“ (Anglija, 2007)

Anglijai atstovavusi grupė „Scooch“ scenoje pasirodė persirengę skrydžių palydovais. Nenuostabu, kad jie užėmė antrą vietą nuo galo ir išnyko muzikos padangėje taip netikėtai, kaip joje sužibo.

Ankstesnis straipsnisRankų darbo augintinių guoliai ir palapinės tiks kiekvienam keturkojui!
Kitas straipsnisNikeliavimas. Savybės, rūšys ir pritaikymas

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here