Tinkamai parinkta patalynė yra vienas svarbiausių dalykų, užtikrinančių gerą miego kokybę. Jei norite išsimiegoti komfortabiliai bei nesijaudinti dėl per didelio prakaitavimo ar galimo šalčio pojūčio – siūlome Jums rinktis drobinę patalynę. Ši patalynė pagaminta iš 100% medvilnės audinio, kuris pasižymi ne tik ilgaamžiškumu bet ir maloniu prisilietimu.

Drobinės patalynės savybės

Drobė yra audžiama iš aukščiausios kokybės medvilnės pluošto, o vėliau ši drobė paverčiama puikios kokybė patalyne, kurią galima pagražinti įvairiomis spalvomis ar raštais. Viena svarbiausių drobinės patalynės savybių – natūralumas. Tai patalynė, kuri pasižymi puikiu drėgmės sugėrimu bei oro laidumu. Jei miego metu esate linkę į prakaitavimą bei negalite ramiai miegoti, drobinė patalynė bus pats geriausias sprendimas. Ramus ir kokybiškas miegas yra ypatingai svarbus. Greičiausiai ne kartą teko dažnai prabusti, vartytis, tai užsikloti, tai vėl atsikloti ir niekaip nepavyksta suprasti kodėl? Nekokybiškuose pataluose Jūsų oda nekvėpuoja, tad ir miego kokybė ypatingai suprastėja. Pasirinkę būtent drobinę patalynę galėsite daugiau dėl to nebesijaudinti, nes ji palaikys normalią kūno temperatūra bei neleis gausiai prakaituoti. Tai patalynė mėgstantiems laiko patikrintą klausimą, aukštą kokybę, natūralumą bei jaukumą.

Drobinės patalynės Jūsų interjere

Nors drobinė patalynė, priešingai nei satininė, nepasižymi spindėjimu ar prabanga, tačiau savo jaukumu kviečia tiesiog griūti į lovą ir mėgautis šiluma. Drobinė patalynė puikiai tinka tiek vasarai, tiek žiemai, o dėl didelio spalvų bei raštų asortimento, kurį galite rasti SAVAS home puslapyje, tikrai rasite tinkamą kiekvienam sezonui. Vėsesniems rudens ar žiemos vakarams galite rinktis tamsesnius ar žemiškus atspalvius, pavyzdžiui, populiarųjį „Ombre blue“ ar „Liberty“. Na, o vasarai galite rinktis spalvingesnius, šviesesnius ir, žinoma, žaismingesnius tonus, pavyzdžiui, puikiai tiktų gyvatės odos imitacijos komplektas „Python“ ar žalsvos spalvos „Spring“ patalynė. Dėl drobinės patalynės įvairovės, kiekvienas gali atrasti savo mėgstamą spalvą ar raštą bei priderinti prie namų interjero. Šio tipo patalynės – klasika, kuri niekada neatibos ir visada apgaubs savo jaukumu bei leis Jūsų odai kvepuoti.

Drobinės patalynės priežiūra

Dar viena svarbi drobinės patalynės savybė, kurios kiekvienas ypatingai trokšta – tvarumas. Visi, žinoma, nori, jog patalynė net ir po daugelio skalbimų atrodytų kaip nauja. Būtent drobinė patalynė pasižymi savo patvarumu, tad net ir po daugelio skalbimų bei džiovinimų, ši patalynė išlaikys savo puikią išvaizdą. Taip pat reikėtų paminėti, jog iš šio tipo patalynių dėmes pašalinsite labai lengvai bei išdžiovinsite gan greitai. Svarbu nepamiršti, jog įvairios balinimo medžiagos bei chemikalai kenkia bet kokio tipo audiniams, tad nepatariame jais naudotis. Drobinį patalynės komplektą rekomenduojame skalbti kas dvi savaites 60 laipsnių temperatūroje. Tokiu būdu žus bet kokios bakterijos, tačiau jei įsigijote tamsesnių spalvų patalynę, ją rekomenduojame skalbti 40 laipsnių temperatūroje, siekiant išsaugoti pradinę spalvą.

Bent vienas drobinės patalynės komplektas turėtų būti kiekvieno žmogaus, vertinančio jaukų, ramų ir kokybišką miegą. Pagrindinės drobinės patalynės savybės – ilgaamžiškumas, patvarumas bei puikus oro pralaidumas. Drobės gali būti puošiamos įvairių tipų raštais bei spalvomis, tad kiekvienas atras jiems patinkantį patalynės komplektą.

Ankstesnis straipsnisGeokupolų projektavimas domina vis daugiau lietuvių
Kitas straipsnisTurimi ir nauji įsipareigojimai: koks santykis tarp jų?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here