Tarptautinis žemės ūkio technikos gamintojas Massey Ferguson džiaugiasi galėdamas pranešti apie naująją traktorių seriją – MF 6700 S, nuo dabar tai galingiausi pasaulyje 4 cilindrų traktoriai, kurių galia siekia net iki 200 AG.

Nepralenkiama keturių cilindrų galia, manevringumas ir vikrumas išskiria MF 6700 S traktorius savo klasėje. Naujoji MF 6700 S serija “S Effect” apjungia 6 skirtingus modelius, iš kurių galingiausias MF 6718 S pasiekia net 200 AG variklio galią su EPM (galios valdymo sistema). Ši, naujoji Massey Ferguson traktorių serija, buvo pristatyta rugsėjo 6-8 dienomis vykusioje “Innov-Agri” parodoje, Outerville, Prancūzijoje.

Kompaktiškas, bet galingas variklis, 2,67 m ilgio ratų bazė ir apsisukimo spindulys siekiantis vos 4,75 m paverčia MF 6718 S modelį manevringiausiu 200 AG traktoriumi žemės ūkyje. Išskirtinis galios ir svorio santykis leidžia išgauti geriausią darbo našumą ir optimalų ekonomiškumą. Svoris ir manevringumas idealiai tinka darbui su frontaliniu krautuvu, bet kalbant apie lauko darbus MF 6700 S serija taip pat suteikia gerą traukos galią, hidraulinės sistemos našumą ir keliamąją jėgą.

Visi šeši MF 6700 S serijos modeliai gaminami su pačiu pažangiausiu 4 cilindrų AGCO Power 4,9 litro darbinio tūrio varikliu, atitinkančiu griežčiausius galutinius Tier 4 Final aplinkosauginius reikalavimus. Variklio galia nuo 120 iki 175 AG, o veikiant EPM, galingiausias modelis MF 6718 S pasiekia net 200 AG galią.

mf-6718-s_traktorius_1

Massey Ferguson 4 cilindrų didelės galios +150 AG traktorių koncepciją pristatė jau su MF 6600 serija. Dėl ypač didelio populiarumo ir didėjančio tokių traktorių poreikio Massey Ferguson praplėtė 4 cilindrų gamą iki 200 AG.

„Pažangios konstrukcijos variklis maksimalią galią pasiekia vos prie 2000 aps/min, o didžiausią sukimo momentą prie 1500 aps/min. Tokiu būdu variklis pasiekia išskirtinai mažas kuro sąnaudas, bet tuo pačiu turi gerą galios ir traukos rezervą. Šie MF 6700 S bruožai suteikia galimybę turėti  kompaktišką ir lengvą traktorių, lyginant su tokios pat, kaip ir 6 cilindrų galios ilgesniu ir sunkesniu traktoriumi“ – pranašumus vardija Massey Ferguson marketingo vadovas Campbell Scott.

Svarbiausi MF 6700 S bruožai:

• MF 6718 S yra galingiausias pasaulyje 4 cilindrų traktorius, kurio variklio galia veikiant EPM pasiekia net 200 AG.

• Naujausias AGCO POWER keturių cilindrų 4,9 litro darbinio tūrio variklis sukuria išskirtinį sukimo momentą ir 120 – 175 AG maksimalią galią. Veikiant variklio galios valdymo sistemai EPM pasiekiamas papildomas 25 AG galingumas, todėl MF 6718 S modelis pasiekia net 200 AG.

• Priežiūros nereikalaujanti, paprasta sistema padidina efektyvumą ir sumažina taršą, kad atitiktų 4 etapo (Tier 4 Final) emisijų standartus.

• Mažiausias 200 AG galios traktoriaus apsisukimo spindulys savo klasėje.

• Kompaktiška važiuoklė ir trumpa bazė bei integruota priekinės 3-taškų pakabos Sistema (IFLS) užtikrina manevringumą ir stabilumą.

• Didžiausią transmisijų pasirinkimą klasėje turinti serija leidžia rinktis bepakopę Dyna-VT, taip pat apdovanojimus pelniusias Dyna-4 ir Dyna-6 transmisijas.

• Universalus 4 greičių GTV (galios teikimo velenas).

• Dar didesnė galinės pakabos keliamoji galia net iki 9600 kg, sukurta sunkesniems padargams.

• Didesnis hidraulinės sistemos našumas, net iki 190 l/min ir galimybė naudoti net iki 8 hidraulinių porų jungčių.

• Galimybė gamykloje integruoti krautuvo paruošimą – ypač našiam ir patogiam darbui su frontaliniu krautuvu.

• Unikali operatoriaus darbo aplinka su naująja Active Mechanical kabinos amortizacija, ypač puikiu matomumu, ergonomišku valdymu ir naujuoju spalvotu traktoriaus valdymo ir parametrų kompiuteriu SIS vairo konsolėje.

• Unikali, gamyklos siūloma specifikacija – Trelleborg Progressive Traction padangos, kurios padeda pagerinti traukos darbų produktyvumą.

•Nesudėtingos Fuse Technologies sistemos tokios kaip, automatinis vairavimas Auto-Guide 3000 su GO-rėžimu ir AgCommand telemetrijos sistema kasdieninių darbų monitoringui.

Ankstesnis straipsnisKaip GPauto24 parduoti automobilį
Kitas straipsnisKelionė į Daniją – puikių įspūdžių kryptis

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here