Praktiški patarimai planuojantiems vestuves

Vestuvių planavimas yra sudėtingas uždavinys net ir patyrusiems vestuvių planuotojams. O ką jau kalbėti apie tuos, kurie pasiryžo viską pasidaryti patys. Todėl dalinamės keliais praktiškais patarimais, į ką atkreipti dėmesį arba kas dažnai pamirštama rengiantis savo vestuvėms.

Raskite padėjėjų. Viską organizuoti patiems gali būti sunku. Įsivaizduokite baisiausią košmarą – paskutinis vakaras prieš vestuves, o jaunieji karpo/siuva/klijuoja vestuvines dekoracijas. Ryte tokiems darbininkams reikės papildomo makiažo sluoksnio paslėpti pajuodusius paakius, o žiovulio neišblaškys net geriausias šventės vedėjas. Argi tai šventė? Visuomet turėkite padėjėjus, kuriais galėtumėte pasitikėti ir viskam galėtumėte pasiruošti iš anksto, užsitikrinę, jog paskutinę naktį tikrai galėtumėte pailsėti. Vestuvės tuomet bus daug šventiškesnės.

Būkite konkretūs. Jei tariatės dėl kažkokių paslaugų ar užduočių vestuvių metu, būkite konkretūs. Dažniausiai pasitaikanti klaida, jog kviečiama liudininkų pora, o iš jų per vestuves tikimasi veiksmų, tarsi jie būtų piršliai. Piršlių ir liudininkų yra visiškai skirtingos pareigos ir vaidmuo vestuvėse. Tad jei kviečiate liudininkus, tačiau norite jų paprašyti atlikti daugiau nei įprasta liudininkams, nenustebinkite savo draugų tokiu prašymu vestuvių dienos rytą.

Nepamirškite vestuvių pusryčių. Tiek nervų, tiek streso, tiek darbų – pusryčiai atrodo mažiausias rūpestis, todėl yra praleidžiamas. Klaida. Jei nepavalgai pusryčių, normaliai prisėsti pavalgyti galima bus tik vestuvių puotoje, vakare, atlaikius visą procesą, fotosesiją, sveikinimus ir šampano taurės kilnojimą. Tai nėra lengva padaryti, kai pilve žarnos žarną ryja ir skrandis reikalauja aukų. Todėl būtinai ryte sočiai papusryčiaukite ir vestuvės netaps išbandymu skrandžiui.

Jaunoji ir kontaktiniai lęšiai. Nuotakos, kurios nešioja akinius, paprastai ryžtasi vienai dienai juos pakeisti kontaktiniais lęšiais, kad gražiau atrodytų nuotraukose, akiniuose neatsispindėtų saulės zuikučiai ir pan. Tai geras sprendimas, fotografams yra daug paprasčiau. Tačiau jei nesate nešiojusi kontaktinių lęšių, bandyti juos įsidėti vestuvių rytą būtų klaida – iš pirmo karto nepavyks, akys užraus, atrodysite kaip triušiukas raudonomis akimis. Jei priimtas sprendimas užsidėti lęšius, bent porą mėnesių iki vestuvių reiktų pratintis juos įsidėti, įsitikinti, jog pasirinkti lęšiai nealergizuoja ir nesukelia diskomforto.

Ankstesnis straipsnisPaaiškėjo kiek kainuos naujasis „Audi Q2“
Kitas straipsnisKoncepcinis Mercedes-Maybach 6 – sportinė naujos klasikos interpretacija

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here