Pastebėjote, kad jūsų plaukų spalva ties šaknimis ėmė keistis? Atsirado vienas kitas žilas plaukas? O gal norite radikaliai pakeisti savo įvaizdį ir persidažyti plaukus labai ryškia spalva? Kad ir kokia bebūtų priežastis, dėl kurios jums yra aktualus plaukų dažymas, jei norite tai pasidaryti pačios, turėtumėte nepamiršti kelių svarbių dalykų.

Kaip profesionaliai nusidažyti plaukus pačioms

Jei norite profesionaliai nusidažyti plaukus namuose pačios, jums gali prireikti ne tik plaukų dažų instrukcijos.

Pasirūpinkite būtinomis priemonėmis

Investuokite į indelį plaukų dažams ir plaukų dažymo šepetėlį. Šių priemonių pagalba jums bus lengviau išgauti norimą atspalvį ir tolygiai paskirstyti spalvą.

Susitelkite į svarbiausias vietas

Nesivadovaukite vien tik savo nuojauta. Net jei esate numačiusios visus plaukus dažyti viena spalva, tam, kad nudažytumėte tolygiai, visų pirma plaukus reikia suskirstyti į keturias dalis (2 dalis iš šonų virš ausų ir 2 iš nugaros pusės). Plaukai dažomi pradedant nuo nugaros ir judanti į priekį.

Turėkite pakankamai plaukų dažų

Šis patarimas gali atrodyti akivaizdus, tačiau visada būtina pasirūpinti pakankamu plaukų dažų kiekiu. Nėra nieko blogiau, kaip dažymo metu pritrūkti dažų. Specialistai paprastai rekomenduoja įsigyti mažiausiai 2 plaukų dažų pakuotes, o toms, kurių plaukai labai ilgi, gali prireikti ir trijų pakuočių.

Dažykite neskubėdamos

Nesiimkite dažymo, jei tuo metu jums trūksta laiko. Kai plaukus dažote pačios namuose,  darykite tai ramiai ir iš lėto. Po plaukų dažymo būtinai naudokite kondicionierių. Jei to nepadarysite, plaukų spalva gali būti tamsesnė, nei norėjote, nes plaukų kutikulės liks atviros.

Nesuriškite plaukų

Jei laukdamos, kol plaukų dažai visai įsigers į plaukus, norite atlikti kasdienius darbus, ir juos surišite, kad jums netrukdytų, plaukai gali nusidažyti netolygiai, todėl jų surišti nerekomenduojama.

Kaip prižiūrėti dažytus plaukus

Jei norite kuo ilgiau išsaugoti plaukų spalvą po dažymo ir tinkamai pasirūpinti dažytais plaukais, rekomenduojame kelias veiksmingas priemones.

  • Rinkitės produktus, kurių formulė yra pritaikyta dažytiems plaukams. Naudokite šampūną ir kondicionierių, kurių sudėtyje nėra sulfatų – tada dažyti plaukai ilgiau išlaikys spalvą, nes sulfatai gali plaukus išblukinti.
  • Turbūt ne kartą esate girdėjusios apie tai, kaip plaukų dažymas gali pakenkti plaukams. Ir nors tiesa, kad permanentiniuose plaukų dažuose esantis amoniakas kenkia plaukams, savo plaukų dažymui galima pasirinkti ir ilgalaikius plaukų dažus, kurių sudėtyje nėra amoniako. Tokiu būdu išsaugosite plauko struktūrą nuo pažeidimo. Be to, šiuolaikinėje rinkoje siūlomi ir augalinių aliejų pagrindu pagaminti dažantys kremai be amoniako. Tuo tarpu norit apsaugoti reguliariai dažomus plaukus nuo išsausėjimo, rekomenduojama naudoti intensyviai drėkinančias plaukų kaukes ir nenuplaunamus kondicionierius.
  • Stenkitės vengti tiesioginių saulės spindulių, apsaugodamos plaukus kepure ar skrybėle. Kenksmingi ultravioletiniai saulės spinduliai gali išblukinti plaukų spalvą.
  • Jei plaukus nusprendėte dažyti raudona spalva, po dažymo palaukite bent 48 valandas prieš pirmą kartą trinkdamos plaukus šampūnu. Taip geriau išsaugosite plaukų dažų spalvą. Pasistenkite plaukus trinkti ne dažniau kaip tris kartus per savaitę. Kadangi raudona spalva yra ypač ryški, kuo dažniau naudosite šampūną, tuo greičiau plaukai išbluks. Taip pat patariama naudoti vėsų vandenį, nes trenkant juos karštu vandeniu atsiveria plaukų folikulai ir plaukų spalva labai greitai išblunka.

Tikimės, kad šie praktiniai patarimai jums bus naudingi ir padės nusidažyti plaukus pačioms bei pasiekti geriausią norimą rezultatą.

Ankstesnis straipsnisGoogle Adwords reklama
Kitas straipsnisKokios gali būti terasos?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here