Terasos tipas priklauso nuo jūsų namo bei vietos, kurioje norite ją įsirengti. Terasos gali būti prijungtos prie namo, su stogeliu arba be arba atskirai nuo namo kaip atskira poilsio ir lasivalakio vieta. Terasos gali turėti laiptelius, jei yra gana aukštai pakeltos nuo žemės paviršiaus, arba be laiptelių. Yra ir daugiau detalių, kurias galima svarstyti prieš įsirengiant terasą. Tai priklauso nuo jūsų norų bei galimybių. Terasos spalvas taip pat galima rinktis. Pritaikymas prie namo bei kiemo interjero sukurs akiai malonų vaizdą. Terasos funkcionalumą nustatote jūs patys, todėl terasa gali būti tik poilsio zona arba pritaikyta laikyti įvairiai įrangai. Pritaikyti terasos išplanavimą pagal jūsų norus gali specialistai skaitmeninės vizualizacijos pagalba.

Terasos 3D vizualizacija

Skaitmeninė terasos vizualizacija yra pirminis terasos rengimo etapas. Tai leidžia geriau įsivaizduoti, kaip viskas atrodys darbų pabaigoje. Be to, pamačius 3D vizualizaciją galima atlikti papildomus pakeitimus, kad terasa atitiktų visus jūsų norus. Tai leidžia užtikrinti sklandžią darbų eiga link terasos pastatymo. 

Terasos: Kaip teisingai prižiūrėti?

Yra keletas svarbių aspektų terasos priežiūroje. Kadangi šaltuoju metu dažnai turime bent kažkiek sniego, yra svarbu žinoti kaip teisingai ir nepažeidžiant terasos ją valyti. Svarbiausias dalykas – terasos valymui nenaudoti ją pažeisti galinčių įrankių. Geriausias įrankis sniegui nuo terasos nuvalyti yra šluota, kuri nepažeis terasos paviršiaus, tačiau jei sniego yra daugiau, patartina rinktis plastikinį kastuvą. Jis yra minkštesnis nei metalinis, todėl tai padės apsaugoti terasos paviršių. Labai svarbu yra pasirinkti tinkamą kryptį terasos valymui. Neteisnga kryptis gali subraižyti ar kitaip pažeisti terasos lentas, todėl valyti reikėtų pagal terasos lentų kryptį. Jeigu ant terasos pastebite ledo – nevalykite jo. Mechaniškas valymas gali įskelti ar kitaip pažeisti lentas ir tuomet gali reikėti jas keisti. Tai yra pagrindiniai patarimai žiemos metu išsaugoti savo terasos lentas nepažeistas ir tinkamas naudoti ateinančiu šiltuoju metu.  Jeigu po žiemos norite terasą atnaujinti iš esmės, galite kreiptis į specialistus, kurie užsiima terasų atnaujinimais ir padės prikelti jūsų terasą naujam sezonui. 

Ankstesnis straipsnisPlaukų dažymas namuose: patarimai, kaip tai daryti teisingai
Kitas straipsnisSkolų pardavimas, kas tai?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here