bioenergetike

Fizinė sveikata – neatskiriama žmogaus davasinio vystymosi dalis. „Sveikame kūne sveika siela”, – išmintingai sakydavo mūsų protėviai. Sveikas, lankstus, stiprus kūnas yra kokybiškas aukštų energijų laidininkas ir perdirbėjas, leidžiantis spresti  sielos ir dvasios užduotis sidėtingoje epochoje.

Šiuolaikinio žmogaus gyvenimo ritmas mažai padeda palikyti gerą sveikatą. Šiuolaikinė medicina yra rimtoje krizėje, dažniausiai šalindama tik ligų simptomus neatlikdama gilios preižasčių analizės.

Į pagalbą kenčiantiems ateina bioenergetikai, netradicinės medicinos atstovai, liaudies ir kiti praktikuojantys gydytojai, sugražinantys į gyvenimą netgi tuos kurie neteko vilties pasveikti. Netradicinės medicinos sistemos ir metodai kompleksiškai veikia žmogų padėdami jam pasveikti visuose lygiuose – kūno, samonės ir psichikos.

Šiomis žiniomis apie sveikatą sukauptomis per daugelį amžių įvairių pasaulip tautų ir naudojasi dauguma praktikuojančių netradicinės medicinos atstovų.Tokie žmonės turi turėti labai aukštas moralės ir etikos normas, galingą energetiką, mokėti išklausyti, suprasti ir priimti žmogų tokį koks jis yra.

netradicinemedicina.com

Ankstesnis straipsnisNUOMA IR IŠPERKAMOJI NUOMA
Kitas straipsnisVažiavimas kolonoje ir važiavimas į stačią įkalnę

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here