Neperšlampama paklodė – puikus būdas apsaugoti čiužinį nuo įvairių problemų: gėrimų išpylimo, maisto dėmių ar kt. Tai itin praktiškas ir nepamainomas daiktas tėvams, turintiems mažų vaikų, ar žmonėms, slaugantiems ligonį. Neperšlampama paklodė turi ir daugiau privalumų, dėl kurių savo namuose ją naudinga turėti kiekvienam. Tekstilės namų „TavoSapnas“ specialistai išskiria 7 priežastis, kodėl verta įsigyti neperšlampamą paklodę ar paklotą.

1. Apsauginė paklodė čiužiniui – patikima čiužinio apsauga

Įvairūs skysčiai bei maistas gali palikti ant čiužinio nepageidaujamų dėmių, o jo valymas kainuoja nepigiai, todėl šiuo atveju apsauginė paklodė čiužiniui – itin praktiškas pasirinkimas. Apsauginė paklodė čiužiniui patikimai apsaugo čiužinį nuo įvairių ,,netikėtų“ nelaimių.

2. Čiužinio paklotas – naudingas pasirinkimas keliaujantiems

Čiužinio paklotas labai praverčia tėveliams, dažnai keliaujantiems kartu su mažais vaikais. Privalumu tampa tai, jog čiužinio paklotą galima pasiimti su savimi bet kur ir bet kada.

Neperšlampamą čiužinio paklotą, esant poreikiui, galima patiesti ant įvairių vietų: mašinos sėdynės, lovos ir kt. Be to, ant čiužinio pakloto labai patogu pervystyti mažylį ar palikti ant jo vaikelį miegoti be sauskelnių. Taip čiužinio paklotas padės Jums išvengti nepageidaujamų dėmių.

3. Neperšlampama paklodė su guma – patogi naudoti tėvams, turintiems mažų vaikų

Neperšlampama paklodė su guma paprastai būna dviejų tipų: su keturiomis gumomis kampuose ir su guma, apgaubiančia ir čiužinio šonus. Neperšlampamos paklodės su guma išsiskiria tuo, jog yra patikimesnės nei įprastos neperšlampamos paklodės. Neperšlampama paklodė su guma – nepamainomas atributas tėvams, auginantiems mažų vaikų. Guma prilaiko paklodę ir neleidžia jai nuslysti mažyliui miego metu daug vartantis, todėl lieka apsaugoti ir čiužinio kraštai.

Dar vienas neperšlampamos paklodės su guma privalumas – ją pravartu naudoti siekiant atpratinti mažylį nuo sauskelnių. Naudojant neperšlampamą paklodę, netikėtai atsitikus „nelaimei“, ją galima tiesiog nuimti ir pakeisti švaria, o čiužinys liks sausas ir švarus.

4. Neperšlampamos paklodės – lengvai priderinamos prie bet kokio interjero

Skirtingų gamintojų rinkoje siūlomos neperšlampamos paklodės bei paklotai būna įvairių spalvų, stilių, raštų ir kt., todėl jas lengvai pagal poreikį galite priderinti prie savo miegamojo ar kito kambario interjero.

5. Neperšlampama paklodė tinka bet kokio dydžio čiužiniui

Rinkoje siūlomas platus neperšlampamų paklodžių pasirinkimas, todėl lengvai galite atrasti paklodę, tinkančią tiek mažesniam vienguliam, tiek didesniam dviguliam čiužiniui. Be to, galima įsigyti ir mažesnių matmenų, pavyzdžiui, 60×120 cm, 70×140 cm ar kt., neperšlampamas paklodes, tinkančias vaikiškiems čiužinukams ar lovytėms.

6. Neperšlampama paklodė pasižymi lengva priežiūra ir yra daugkartinio naudojimo

Dar vienas neperšlampamos paklodės privalumas, dėl kurio ją pravartu turėti savo namuose – lengva jos priežiūra. Daugelį neperšlampamų paklodžių, pavyzdžiui, frotines, flanelines ar trikotažines, galima išskalbti, tad jas galima naudoti daug kartų.

7. Neperšlampamą paklodę galima naudoti žmonėms, turintiems alergijų

Neperšlampamos paklodės daugelio teigiamai vertinamos dar ir dėl to, nes yra tinkamos naudoti žmonėms, turintiems alergijų. Pavyzdžiui, tekstilės namų ,,TavoSapnas“ frotinės neperšlampamos paklodės – antialerginės, todėl jose nesiveisia dulkių erkutės. Be to, neperšlampamos frotinės paklodės yra antibakterinės bei pralaidžios orui.

Neperšlampamos frotinės paklodės, kaip ir kitos ,,TavoSapnas“ parduodamos paklodės, atitinka Oeko-Tex Standard kokybės reikalavimus, kurie griežtai kontroliuoja kenksmingų medžiagų kiekį tekstilėje. Dėl šios priežasties galite būti ramūs: sunkiųjų metalų, formaldehido, pesticidų, aromatinių aminų, fenolių bei kitų kenksmingų priemaišų kiekiai gaminiuose neviršys leistinų ribų.

Ankstesnis straipsnisKaip veikia elektromobilių įkrovimo stotelės?
Kitas straipsnisKanapių aliejus ir CBD aliejus: ką turėtumėte žinoti

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here